Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Recommended Posts

Dzisiaj kwadrat

Pics_Art_10-15-04.04.54.jpg

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

W końcu coś większego :) Rehabilitacja, rehabilitacja nadgarstków i palca. 7a3c09bd8018edf1b60afddceca2968b.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Sporawy  :D

Ale za to nie odważnik :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest Capri

Dla mnie nie ma konkurencji, no może GPW bym przymierzył a1d44f9a440115177734b99616775960.jpg

Edited by Capri

A takiego se dzisiaj dziabnąłem na łapę, pasował do stylówy :D

post-33253-0-94574100-1508245811_thumb.jpg

A mnie się kwadraty małe trzymają... nie wiem czy aby się nie przebranżowię całkowicie na "maluchy", w niedziele z 7900 dymałem, wczoraj z 9400, dzisiaj z GWG i jakieś takie... za duże... czy coś :huh:

Nowe gacie dostał - jeszcze nie wiem czy mi się podoba...

DSC09050.jpg

:)

A mnie się kwadraty małe trzymają... nie wiem czy aby się nie przebranżowię całkowicie na "maluchy", w niedziele z 7900 dymałem, wczoraj z 9400, dzisiaj z GWG i jakieś takie... za duże... czy coś :huh:

Nowe gacie dostał - jeszcze nie wiem czy mi się podoba...

Tak się troszkę błyszczy, jak nie powiem co, ale psu ... :D

Tak się troszkę błyszczy, jak nie powiem co, ale psu ... :D

No błyszczy się ale, na zdjęciu nie widać za bardzo, to ciemny żelek jest bezel od 5630D, a pasek w tym samym kolorze i tego samego rodzaju od z jakiejś wersji G-LIDE, a żelki się błyszczą... To mój pierwszy żelek więc oswajam się...

Edited by Daito

Guest mrovka

Datio - co to za bezel ??  Ocean gray ??

Ok,odpowiedziales przed czasem :P

Edited by mrovka

Daito, gdzie zamawiałeś tego żelka?

Chciałem bezel i pasek do GW-M5630D zamówić w Zibi bo pasek do tego modelu jest rewelacyjny, ale dostałem info że jest absolutnie nieosiągalny - wiec znalazłem u Adama pasek do GLX-5600 C, no więc kliknąłem - co prawda nie jest to tot samo co karbon ale jest identyczny kolorystycznie jak bezel do 5630D

http://allegro.pl/pasek-do-casio-glx-5600-c-czarny-przezroczysty-i6873090932.html

Edit:

Tak to wygląda:

DSC09032.jpg

DSC09049.jpg

DSC09043.jpg

Edited by Daito

scratch_one-s_head.gif

[...] w niedziele z 7900 dymałem,

Trzymajmy się faktów...  :D tam jest "Z" -  widzę Tomku że "głodnemu zawsze chleb na myśli" :P   :D 

drinks.gif

Chciałem bezel i pasek do GW-M5630D zamówić w Zibi bo pasek do tego modelu jest rewelacyjny, ale dostałem info że jest absolutnie nieosiągalny - wiec znalazłem u Adama pasek do GLX-5600 C, no więc kliknąłem - co prawda nie jest to tot samo co karbon ale jest identyczny kolorystycznie jak bezel do 5630D

http://allegro.pl/pasek-do-casio-glx-5600-c-czarny-przezroczysty-i6873090932.html

Edit:

Tak to wygląda:

Ale bezel z ZIbi?

5610 wole w fabrycznym zestawie a już najbardziej z moja branzoleta ;)

Edited by GitBit

SYGNATURA.jpg

Ale bezel z ZIbi?

Tak - przyszedł mi razem z betami do czerwonego.

W sumie masz rację 5610 lepiej wygląda "w oryginale" ALE ten pasek jest trochę inny od oryginalnego paska 5610 - nie jest tak "nagle" zwężany jak oryginał - od bezela wychodzi 24mm i na wysokości napisu G-LIDE zwęża się do 22mm. Ja mam grubą łapę i taki pasek optycznie "powiększa" zegarek, co jest dla mnie korzystne.

Wiem o co chodzi, jak coś to taki pasek kupisz też bez problemu czarny matowy gdybyś jednak wolał wrócić do fabrycznego bezela.  ;)

SYGNATURA.jpg

Kiedyś ktoś sprzedawał na OLX za 400PLN i do dzis pluje sobie w brodę że go nie kupiłem.

Fajny kurczak z niego ;)

SYGNATURA.jpg

Ja kiedyś widziałem go w TT w factory, nówke za 470. Też pluję sobie w brodę, że nie wziąłem :D

Ładny jest trzeba było brać ale na pocieszenie mam innego z tej serii ;)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000