Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HuCzEk

Diver ze szklanym deklem do 5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zdecydowalem sie na kupno swojego pierwszego divera w kwocie do 5 tys. Chcialbym, abyscie pomogli mi cos wybrac.

 

Moje wymagania:

- Srednica do 42mm

- Szklany dekiel

- Czarny/Ciemny

- Bedzie noszony na nato, wiec bransoleta czy nie bez znaczenia

- Kwota do 5 tys

 

Moze byc nowy, jak i uzywany

 

Co moglibyscie zaproponowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Alpina Seastrong Diver, tylko w tym przypadku średnica to 44 mm... Ale dekiel jest przeszklony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NATO zasłania dekiel. Poza tym diver to przeważnie pełny dekiel z grawerunkiem skojarzonym z wodą, morzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklany dekiel i nato się wykluczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklany dekiel i nato się wykluczają.

 

Nie wyklucza się tylko sensu nie ma, a w zasadzie ma go najmniej z wszystkich opcji; "diver -przeszklony  dekiel" - bo sam szklany dekiel w zegarku nurkowym jest totalnie bez sensu, od razu można poznać że nosiciel raczej nie pływa z tym zegarkiem... ale wiadomo - "nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba"

 

Co do zegarków z WR 200 i wyżej w okolicy 5000 PLN to ja bym sugerował Orient'a Saturation'a (niestety nie ma dekla przeszklonego) Citizena Signature NB1031-53L Grand Touring Spor który dekiel przeszklony ma - obie te propozycje rozwalają w pył wszelkie "składaki" swiss made w tym budżecie, zresztą nie tylko w tym, co prawda oba maja więcej niż 42mm średnicy ale ich budowa spokojnie pozwala o tym zapomnieć właścicielom mniejszych nadgarstków


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest dystrybutor steinharta, warto się zgadać, może cenę ponegocjujesz.

Szukaj sirluke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, znalazlem zegarek, ktory spelnia wszystkie moje oczekiwania i jest przy tym sporo tanszy

 

Szklany dekiel

42mm

WR 500M

Ceramiczny bezel

Szafir

 

Czego chciec wiecej za ta cene? ;)

 

https://www.steinhartwatches.de/en/premium-line/ocean-titanium-500-premium.html

 

Poczytaj trochę o specyfice tytanu w przedmiotach użytkowych, albo biżuterii - tak dla spokojności żebyś się potem nie dziwił  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak porysujesz to słabo to wygląda, miałem ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tytan fajny, bo lekki, ale okrutnie wrażliwy na wszelkiego rodzaju uderzenia/otarcia, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkło w deklu i czarny/ciemny (rozumiem ze koperta) zawęża Ci bardzo wyniki ;) Trochę tych zegarków miałem, ale nic nie spełniałoby tych warunków. Jedynym była sportura kinetic taki "telewizorek", ale się rysowała (czarna) więc nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.