Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

BlasiusG

Użytkownik
 • Content Count

  344
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/blasiusg/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Fotografia, motoryzacja, historia, turystyka... no i zegarki :)

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Moi drodzy. Nie znam się za bardzo, a chciałbym wiedzieć czy w takim zegarku jaki jest na zdjęciu, da się bez problemu wymienić szkiełko? Oczywiście nie chcę sam tego robić tylko u jakiegoś fachowca.
 2. Ja nie polecsm Rybickich. Jeśli zależy koledze na braku rys i nie wymyślaniu ceny na poczekaniu (pewnie sporej bo oni wedle marki zegarka chyba dobierają cenę) to lepiej nie dawać go tam.
 3. Aplikacja przestała działać (na iOS). Po uruchomieniu przez sekundę jest mignięcie i wywala do menu telefonu.
 4. Dziwne to pudełko. Zegarek też nie do końca wygląda jak powinien choć może słaba jakość zdjęć ma tu znaczenie. W każdym razie opakowanie wygląda raczej niezbyt „orisowo”.
 5. Był już pan od zegarka „grawerowanego markową firmą Nomos”? Jeśli nie to proszę. „Prawie Tangente Neomatic” za 95 zł https://www.olx.pl/oferta/nomos-glashutte-tangente-neomatik-CID87-IDs0gUW.html Nomos Tetra (pewnie mu się zaokrągliła w transporcie) .za 50 https://www.olx.pl/oferta/nomos-glashutte-tetra-CID87-IDoUDf2.html Silver Black Tangente https://www.olx.pl/oferta/nowy-nomos-glashutte-CID87-IDl7Uto.html
 6. Bisset nie jest zły. Sam nie noszę bo nie przepadam za kwarcami ale znam osoby noszące je od lat i sobie je chwalą. Są modele, które wizualnie są atrakcyjne, a ogólnie cechuje je trwałość na przyzwoitym poziomie. Edit. Dopiero spostrzegłem, że drugi raz tu dałemkomentarz.
 7. Wiem, że to nie w Polsce ale ostatnio pod moim zdjęciem na Instagramie polubienie zostawił sprzedawca „replik” typu „rolex” czy „panerai” z mechanizmami azjatyckimi. https://www.instagram.com/replicas.suizas
 8. Bo to zabytkowy. Datę wymyślono później niż napis
 9. Co mam ci darować? Brak umiejętności konwersacji? Brak empatii? Wybujałe ego?
 10. Powinna to nardzo złe słowo. To kwestia tego jak projektant uzna za słuszne. Zazwyczaj są takie jak tu ale klasyczne „IV” wcale nie są znów taką rzadkością ani żadnym faux pas.
 11. Czy mi się wydaje czy po wchłonięciu przez stronę Nomosa strony sklepu „nomos store” przy okazji grawerowanie przestało być gratisowe? Wydaje mi się, że kosztowało dotychczas eine Null Zero €, a teraz 48 EUR. Ogólnie to mam straszną ochotę na Tangente i w tym kwartsle planowałem zakupić.
 12. Ojej! Jaki piękny. Jak tu wszystko ze smakiem skomponowane. Ta feeria barw...
 13. BlasiusG

  Perfumy

  Moje ulubione to Solo Loewe w wersji Cedro. Podobają się chyba także kobietom:)
 14. Link nieaktualny. Proszę o usunięcie wpisu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.