Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlasiusG

Użytkownik
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.instagram.com/blasiusg/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Fotografia, motoryzacja, historia, turystyka... no i zegarki :)

Recent Profile Visitors

191 profile views
 1. Ja nie polecsm Rybickich. Jeśli zależy koledze na braku rys i nie wymyślaniu ceny na poczekaniu (pewnie sporej bo oni wedle marki zegarka chyba dobierają cenę) to lepiej nie dawać go tam.
 2. Aplikacja przestała działać (na iOS). Po uruchomieniu przez sekundę jest mignięcie i wywala do menu telefonu.
 3. Od dawna chodzi mi po głowie jakiś zegarek z enerdowskiej fabryki Glashütte. Nie mam zmysłu wyłapywania dziadostwa więc chciałbym was zapytać co sądzicie na prykład o tym https://www.olx.pl/oferta/glashutte-spezichron-z-kalendarzem-meski-automatyczny-zegarek-extra-CID87-IDxXzLq.html/ i o tym https://www.olx.pl/oferta/glashutte-spezimatic-bison-zamiana-CID87-IDsRn1j.html/ lub polećcie mi coś z GUB. Podobają mi się też okrągłe Spezimatiki (zwłaszcza z bauhausowymi cyframi).
 4. Taki jest. Nie wygląda super, zwłaszcza od spodu ale ładna tarcza https://allegro.pl/stary-zegarek-glashutte-spezimatic-bison-26-rubis-i7463763912.html Myślałem o kupnie jednak wczasy nieco pokrzyżowały kwestie wydatków.
 5. Ja sądzę, że niektórzy mogą się nieco wystraszyć, że im chcemy ten zegarek zwędzić
 6. Zapewne byś nie kupił z „etą” i „branZoletą” Nawet za 10000 (chyba, że na specjalne życzenie by ktoś ETA tam wpasował).
 7. Miejscowości poza trzema wymienionymi ten przepis nie obejmuje.
 8. Ja też wielokrotnie tam byłem i nikt nigdy słowa mi nie powiedział by coś płacić. Na rowerze, na piechotę i najczęściej koleją UBB.
 9. Wiele razy byłem w Świnoujściu i wielokrotnie jeździłem przy okazji do sąsiednich niemieckich miejscowości nadmorskich. Rok czy dwa temu przeczytałem gdzieś, że przy pobycie w wymienionych w tytule, tzw. „Cesarskich Uzdrowiskach” trzeba opłacić opłatę klimatyczną 3€. Ok. W minonym roku w Bansin zacząłem więc szukać automatu do opłaty i znalazłem ale nie zapłaciłem bo nigdzie nie znalazłem jasno określonych zasad za co konkretnie i w jakiej sytuacji trzeba płacić. Czy dajmy na to, wysiadam z kolejki UBB i szybko lecę nad brzeg Ostsee zapłacić klimatyczne czy może płacę tylko gdy chcę wejść na samą plażę? Czytałem o ludziach płacących mandaty za brak tej opłaty ale naprawdę nigdzie jasno nie sprecyzowano jakiego konkretnie obszaru pobytu dotyczy. Proszę więc was o pomoc bo w tym roku też tam będę.
 10. Dziwne to pudełko. Zegarek też nie do końca wygląda jak powinien choć może słaba jakość zdjęć ma tu znaczenie. W każdym razie opakowanie wygląda raczej niezbyt „orisowo”.
 11. Był już pan od zegarka „grawerowanego markową firmą Nomos”? Jeśli nie to proszę. „Prawie Tangente Neomatic” za 95 zł https://www.olx.pl/oferta/nomos-glashutte-tangente-neomatik-CID87-IDs0gUW.html Nomos Tetra (pewnie mu się zaokrągliła w transporcie) .za 50 https://www.olx.pl/oferta/nomos-glashutte-tetra-CID87-IDoUDf2.html Silver Black Tangente https://www.olx.pl/oferta/nowy-nomos-glashutte-CID87-IDl7Uto.html
 12. Poważnie Ball świeci niewyraźnie? Przecież są tam do wyboru takie z cyframi jak woły ułożonymi z rurek trytowych albo z grubymi indeksami. Co tam jest niewyraźne?
 13. Zdjęcia oryginałów. Nawet dwóch różnych modeli ale w ciemno można zakładać, że to co by przybyło w paczce to by nie był rolex albo nawet (w najgorszym razie) to by była cegła czy inny ziemniak). Za 1500 to nawet taki, który spadł ze skały by nie był bo same części droższe. Swoją drogą mój ulubiony rolex
 14. Za 1200 Ojro masz świetnego nomos Club Campus z manufakturowym mechanizmem i darmową przesyłką do Polski. Jedyny (dla niektórych być może) mankament to konieczność regularnego nakręcania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.