Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Watch&Love

Zegarek z wypukłym szkłem do ok.500-600zł

Recommended Posts

Też bym spróbował w tej kwocie poszukać Orienta Bambino, choć trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że taki budżet pozwala raczej na szkło mineralne i w związku z tym należałoby się zastanowić, czy szkło wypukłe to dobry pomysł... Dużo oczywiście zależy też od tego, jaki to ma być zegarek i jakie ma być jego przeznaczenie  ;) Tego póki co nie wiemy  :)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Poszukałbym czegoś od SEIKO, z płaskim szkłem. Np. SNZG na skórzanym pasku. Jak dla mnie doskonale sprawdzi się jako zegarek na co dzień ;-)

Generalnie seria "5" od SEIKO będzie dobrym wyborem.

Też uważam że orient bambino jako zegarek codzienny nie do końca się sprawdzi (ze względu na wypukłe szkło mineralne) choć zegarek naprawdę zacny. Oczywiście nie odradzam, ba sam takowy posiadam, ale trzeba o tym pamiętać.:-)

A ja przewrotnie zasugeruję prawdziwego szwajcara.

Dobry na codzień i są też takie z wypukłym szkłem, kwarce i automaty. Do koloru do wyboru i to dosłownie.

Spójrz na Swatch. Nie wszystkie są jarmarczne i nie wszystkie są plastikowe.

Też uważam że orient bambino jako zegarek codzienny nie do końca się sprawdzi (ze względu na wypukłe szkło mineralne) choć zegarek naprawdę zacny. Oczywiście nie odradzam, ba sam takowy posiadam, ale trzeba o tym pamiętać.:-)

MIneralne szkło bardzo łatwo spolerować, także ja problemu nie widzę.

MIneralne szkło bardzo łatwo spolerować, także ja problemu nie widzę.

Pewnie, w końcu spoleruje się je do cna  :) A w razie czego, tanim kosztem wymieni na nowe  ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Piotrek_94
      Witam wszystkich 
      Od kilku dni przeczesuje sklepy w poszukiwaniu prostego zegarka o ciekawej stylistyce i w ten oto sposób natrafiłem na Zeppeliny, które skradły moje serce swoim wyglądem. 
      Zakładam temat, bo nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat tych zegarków , w kilku tematach są wspominane, ale nikt chyba nie napisał niczego konkretnego o nich. Mam na myśli konkretnie te dwa modele : 
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-atlantic-automatic-8452-5 
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-atlantic-automatic-8466-5
      Chodzi o same mechanizmy, różnicę jaką daje szafirowe szkiełko sam dostrzegam. Jednak, czy  mechanizm eta w droższym modelu będzie sprawować się lepiej? Mam na myśli jakość wykonania, ewentualny serwis, czy wytrzymałość samego werku. Skłaniam sie powoli ku droższemu modelowi, jednak nie chce podejmować decyzji zbyt pochopnie i postanowiłem zapytać was. Domyślam się, że obydwa werki znajdują się w kategorii woły robocze, a więc pytanie, który wół popracuje tutaj dłużej?
    • Guest Orient111
      By Guest Orient111
      Hej 🙂 chciałabym kupić w prezencie zegarek,dla mojego narzeczonego. Niedługo bierzemy ślub i pomyślałam,że przydałby mu się zegarek ślubny.
      Bardzo spodobał mi się ten z linku (Orient FGW0005W0) https://minuta.pl/zegarek-meski-orient-classic-quartz-fgw00005w0
      Kompletnie nie znam się na tym,czy zegarek nada się na ślub ? Jak z jego parametrami? 
    • By Ell Magicoo
      Nazywam się Krzysiek i zegarkami interesuję się od niedawna. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się uaktywniłem:) Sam posiadam Seiko z serii Presage i Orienta Kamasu, ale już wiem, że to nie koniec, pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.