Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.
Recommended Posts
-
Recently Browsing 0 members
No registered users viewing this page.
-
Similar Content
-
By JustWalker
Temat może dziwny, ale niektóre oferty sprzedaży zegarków zamiast ceny mają dopisek "Cena realizacja".
Przeczytałem regulamin sprzedaży i nie znalazłem tam żadnego wyjaśnienia.
Czy ktoś z doświadczonych forumowiczów może wyjaśnić o co w tym chodzi?
-
By BekCham
Witam,
na początku chciałem się przywitać ponieważ jestem nowy na forum. Przez ostatnie kilka dni przeszukiwałem różne tematy, ale mimo to wciąż nie wiem na jaki zegarek się zdecydować.
Szukam zegarka do 500 zł (im mniej tym lepiej... ), eleganckiego, na skórzanym pasku z jasną tarczą i szkiełkiem mineralnym (choć wolałbym szafirowe). Przejrzałem oferty wielu sklepów internetowych i przyznam szczerze, że od ilości marek, modeli etc. mam już niemały mętlik w głowie.
Po przeczytaniu kilku wątków na forum zrezygnowałem całkiem z marki Pierre Ricaud.
Teoretycznie na placu boju zostały te 3 pozycje (ale jestem otwarty na inne propozycje):
1. https://allegro.pl/oferta/oryginalny-zegarek-lorus-rm314ex9-z-opakowaniem-7622879031
2. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-adriatica-sapphire-a1280-1223q
3. https://www.vlahova.cz/pl/zegarek-seaplane-casual-jvdw-71-2
Co o nich sądzicie, zwłaszcza o tym czeskim modelu?
-
By phiszek
Hej,
Poszukuję eleganckiego zegarka na niezbyt duzy budzet - max 350 zł, i czy możecie mi cos doradzić? Wazne aby był na pasku. Ten model mi sie podoba http://allegro.pl/zegarek-meski-adriatica-a12406-5224-okazja-i6975796385.html?snapshot=MjAxOC0wMy0xMVQxNjowMjozMy41NzdaO2J1eWVyO2RjZjM1ZTZiMWViODlkODA3NTYzOWU2ZjBmMmI2ZGU2MzNlZTFiMGZlY2ZlM2UwMWVjYzlhYzNkN2EwNmFmNmQ%3D
Co myslicie? Byloby fajnie jakbyscie rzucili jakies propozycje
-
By ajin
Chciałbym zakupić Casio Gshock ga100, słyszałem iż ten zegarek dość często jest podrabiany.
Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego sprzedawce z rozsądnymi cenami.
Interesuje mnie kolor zegarka:
-cały czarny
-czarny z czerwonymi wstawkami
Gwarancja fajnie jakby była 24msc+
Pozdrawiam i dziękuje, nie wiem czy post został umieszczony w dobrym miejscu w razie czego proszę o przeniesienie
-Ajin
-
