Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

E, grosze kosztował, a i tak mi się podoba.

 

Dzieki (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/a/T36Rp

Jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na temat tej rakiety? Ile może być wart ze sprawnym, wyremontowanym mechanizmem? Jest jakaś szansa na wymianę tarczy i renowację koperty? Ktoś jest w stanie pomóc?

Edytowane przez Gagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

http://imgur.com/a/T36Rp

Jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na temat tej rakiety? Ile może być wart ze sprawnym, wyremontowanym mechanizmem? Jest jakaś szansa na wymianę tarczy i renowację koperty? Ktoś jest w stanie pomóc?

Pokaż mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czyli nie jesteście w stanie mi pomóc z ustaleniem marki zegarka??

Po takiej jakości fotki - nie.

Nie wstyd Ci wrzucać takie gów****e fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mechanizm.

Zegarek wróci w poniedziałek od zegarmistrza to dołączę zdjęcie mechanizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej jakości fotki - nie.

Nie wstyd Ci wrzucać takie gów****e fotki?

(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Trafiłem na Rosyjski zegarek ale jestem zielony w tym temacie.

Może ktoś mi parę słów powie coś o nim ?

post-47156-0-79929000-1495817521_thumb.jpg

post-47156-0-46650300-1495817522_thumb.jpg

post-47156-0-20019500-1495817523_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem zegarek Poljot 17 jewels, numery jakie znalazłem wewnątrz zegraka to 10 33 884 oraz 2414 Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy jest coś wart?

Edytowane przez Kudlaty32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem zegarek Poljot 17 jewels, numery jakie znalazłem wewnątrz zegraka to 10 33 884 oraz 2414 Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy jest coś wart?

 

To znalazłeś bardzo cenny zegarek.  Myślę że jakieś 2- 3 tysiące

 

Edit. Zapomniałem dodać że Euro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem zegarek Poljot 17 jewels, numery jakie znalazłem wewnątrz zegraka to 10 33 884 oraz 2414 Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy jest coś wart?

 

Ręce opadają. Ani zdjęcia, ani nic. W dodatku prosisz o coś, czego zabrania regulamin. To robi się już nudne.

 

A Poljot pochodzi najprawdopodobniej z lat 70. i ma taki mechanizm -->> http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&&2uswk&Poljot_2414&


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, taką Slave ostatnio wyciągnąłem na bazarze we Lwowie, jako dodatek do Majaka. Tarcza jest anglojęzyczna, datownik rosyjski - to składak, czy też zdarzały się takie modele?

zeg1.jpg
zeg2.jpgzeg3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzały się takie modele ale w zupełnie innej kopercie :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukałem tą Rakietę w katalogach Siergieja, ale nie widziałem żadnej z sekundnikiem u dołu. Jakieś info?

 

 

487274494_2_1000x700_raketa-au-na-hodu-f

 

EDIT: Coś mam. 2603 mechanizm.

Edytowane przez bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znalazłeś bardzo cenny zegarek.  Myślę że jakieś 2- 3 tysiące

 

Edit. Zapomniałem dodać że Euro :D

Nie wprowadzaj kolegi w błąd, zegarek z tymi numerami jest wart ponad 10.000 zł, to unikat, zapewne chciałbyś go sam mieć :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry
Dopiero po jakimś czasie doprosiłam się o ten zegarek. Jest to pamiątka po moim dziadku. 
Jestem totalnie zielona w temacie, dlatego proszę o pomoc w ustaleniu czego tak naprawdę jestem nową właścicielką. 

20170529 100241

20170529 100229

20170529 095626

20170529 095614

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada Pani Łucza de luxa na werku 2209 - werk 23 kamieniowy, naciąg ręczny. Koperta pozłacana.

Generalnie jest w oryginale, nawet w ładnym stanie (szkoda, że jest ta skaza na tarczy). Jedynie wskazówki ktoś pomazgał czerwonym lakierem.  


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukałem tą Rakietę w katalogach Siergieja, ale nie widziałem żadnej z sekundnikiem u dołu. Jakieś info?

 

 

.jpg

 

EDIT: Coś mam. 2603 mechanizm.

  

Słabo szukałeś. :P

Ciężko tylko stwierdzić czy ta katalogowa jest giloszowana w rozete. No ale już masz jakiś pkt odniesienia.

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipPBCtgvGCmetp3SF-q4YeCL2EkGaBxcz2WHieBn/AF1QipN0bsd4iuUanAIGHdbHCI5Gr1DCkjZGa3H2SsRQ

Ja mam taką w kalendarzu, więc nie ma wyjścia; musi być oryginał :D

 

 

post-68064-0-17817700-1496053934_thumb.jpgpost-68064-0-39433100-1496053995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie zawartym w katalogu opisano tarczę i tak: tarcza z podziałką posrebrzona plastyczna. Określenie plastyczna odnosi się najprawdopodobniej (nie mogę znaleźć innego wytłumaczenia) do wzoru - pajęczyny lub jak kto woli firanki, tak więc to zapewne ten model ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Opis plastyczna występuje też i przy innych modelach z różnym giloszowaniem dlatego nie napisałem że na pewno jest to ta pajęczyna. Zdjęcie słabej jakości, mało widać.

 

@Enkil wiem że oryginał i wcześniej to napisałem. Kolega chciał znaleźć jak najwięcej (dokładnych?) informacji więc podesłałem to co znalazłem najbliżej jego Rakiety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis plastyczna występuje też i przy innych modelach z różnym giloszowaniem dlatego nie napisałem że na pewno jest to ta pajęczyna. Zdjęcie słabej jakości, mało widać.

 

@Enkil wiem że oryginał i wcześniej to napisałem. Kolega chciał znaleźć jak najwięcej (dokładnych?) informacji więc podesłałem to co znalazłem najbliżej jego Rakiety. ;)

I podesłałeś bardzo dobrze przecież, :) z mojej strony to tylko "offtop" - kalendarzem się chciałem pochwalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.