Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Przywłaszczenie ;).

ale kto Szwajcarzy czy Rosjanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

proszę o identyfikację zegarka. Jeżeli ktoś zechce również wycenić to będę wdzięczny.

post-102530-0-78086000-1515955316_thumb.jpg

post-102530-0-36439500-1515955343_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz kwarc prawdopodobnie na 2356. I na forum nie wyceniamy zegarków. Patrz regulamin.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, zapytał się mnie jeden facet z dalekiego wschodu, który zbiera zegarki - czy Alfa 29j to polski wytwór czy sowiecki? Mówił, że kupił go przez polskiego sprzedawcę.

Radziecki oczywiście. Submarka eksportowa coś jak Global-P. Nie ma nic wspólnego z Alfą z Błoni.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/117475-wszystkie-marki-radzieckich-zegark%C3%B3w-nar%C4%99cznych/

A propo rzadkich eksportowych, Wczoraj poszedł Mestis a ja znów pożałowałem kasy.... :angry:

http://allegro.pl/radziecki-zegarek-mestis-super-stan-i7123715140.html

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z Błonia wyszła tylko taka Alfa:

 

post-69581-0-68810300-1516013659_thumb.jpg

 

I w Błoniu nie składali w ogóle zegarków z automatycznym mechanizmem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta alfa to eksportowa wersja PDL Automatic. Ładnie zachowana :)


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinie co to za zegarek.Sprzedawca go określa jako rosyjski,czy jest to jakas tarcza podmieniana do jakiegoś rosyjsiego zegarka ?

f147f9db09c0d8e7424b20d44b2140d4.jpg

3ddb1f05e6d097270cb734f4ab876592.jpg

bd045d29a987f53dacf79ff993b75de8.jpg

e7fcfa8d70da25a92cbc823e406c0cff.jpg

Żadnych oznaczeń na tarczy.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta, werk i wskazówki od pobiedy. Tarcza pewnie wydrukowana i przyklejona.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła swoją drogą ;)

Ciut nie lotnik :) tylko rozmiar słaby i brak lumy. Ale faktycznie wzór tarczy niezły.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. To eksportowa sława. A czy wart? To zależy jak mocno chcesz go mieć. Bo można trafić sporo taniej.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o opinie co to za zegarek.Sprzedawca go określa jako rosyjski,czy jest to jakas tarcza podmieniana do jakiegoś rosyjsiego zegarka ?

 

Żadnych oznaczeń na tarczy.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

tarcza  wykona na wzór niemieckiej dla żołnierzy Luftwaffe prawdopodobnie schyłek zsrr  pewnie na rynek niemiecki jak podobnego typy zegarki z dziwnymi tarczami raketa 24 h 

widziałem również takie pobiedy z tym wzorem tarczy w kolorze czarnym 

https://www.olx.pl/i2/oferta/piekny-duzy-meski-zegarek-cardinal-podwojny-datownik-quick-set-date-CID87-IDoYUeu.html#:c084f30f87

Witam. Panowie jest na olx taki piękny Cardinal, to prawda ze to exportowa wersja ?

Jest w ładnym stanie widać, wart tej kasy ?

Dzieki z góry ;)

 

Sam musisz to ocenić czy ta cena jest ceną wygórowaną za zegarek mechaniczny.
Ja uważam, że za zegarek mechaniczny jest to śmieszna cena nie adekwatną do, do kosztów poniesionych na wykonanie.
Ale jest to moja opinaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

tarcza wykona na wzór niemieckiej dla żołnierzy Luftwaffe prawdopodobnie schyłek zsrr pewnie na rynek niemiecki jak podobnego typy zegarki z dziwnymi tarczami raketa 24 h

widziałem również takie pobiedy z tym wzorem tarczy w kolorze czarnym.

Masz rację,widziałem je rówież.Trochę poszukałem i jest tutaj taka na sprzedaż https://www.etsy.com/uk/listing/262438068/unisex-watch-mens-watch-ussr-watch?ref=related-1

i z opisu wynika,że"ręczna robota" na bazie Pobedy czyli jak już było wcześniej wspomniane przez Kolegów to malowanka czy jakaś tam tarcza stworzona

 

Dzięki za info

 

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Szukałem informacji na temat tego zegarka ale nie znalazłem, więc mała prośba- gdyby ktoś wiedział w jakich latach była produkowana, to proszę o odpowiedź. Dodam że mechanizm to 2609.HA. Z góry dziękuję.post-102443-0-47910800-1516267156_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Szukałem informacji na temat tego zegarka ale nie znalazłem, więc mała prośba- gdyby ktoś wiedział w jakich latach była produkowana, to proszę o odpowiedź. Dodam że mechanizm to 2609.HA. Z góry dziękuję.attachicon.gif2.jpg

Katalog 1989 rok: https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNZVz7YbnFWLNThUsxr6PYJvSxg_k-cNoJMRl8K/AF1QipO8by-MTUOmgUq9ObbKjiv1y9u5Vq98H40PQxqH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.