Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazówki masz oryginalne :D

 

A poważnie to widział ktoś gdzieś w katalogach?

Chyba Krzysztof że jesteś pewny - ja napisałem że niekoniecznie bo nie mam 100% pewności co do swojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja spotykałem takie w obu rodzajach kopert. Zaraz poszperam w katalogach może coś podobnego będzie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Krzysiek znalazł szybciej... Pewnie ma katalogi na dysku :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman tylko kopertę musisz zmienić. Łatwiej znaleść kopertę niż tarczę w dobrym stanie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się podoba w tej kopercie co mam  :D

Na tych zdjęciach katalogów nie ma wszystkich Slaw olimpijskich więc wolę zostawić tak jak jest- na wypadek jak się kolejny katalog znajdzie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, potrzebuje szybkiej rady. Doradżcie ,,młodemu,, i mało doświadczonemu koledze. Co sądzicie o Tych krabach, zdjęcie nie moje. Jestem na etapie negocjacji ceny i klient już dosyć sporo zszedł z ceny 

post-102561-0-16413100-1516958286_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu doradzić? :) Jak dla mnie to są dawcy. Jeśli tarcza niepomalowana, to napisy wytarte. Koronki nie od kraba, wskazówki tylko w tym lewo-środkowym są wszystkie ok. Z resztą on wygląda najlepiej.

Edytowane przez EdwardNygma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje szybkiej rady. Doradżcie ,,młodemu,, i mało doświadczonemu koledze. Co sądzicie o Tych krabach, zdjęcie nie moje. Jestem na etapie negocjacji ceny i klient już dosyć sporo zszedł z ceny 

 

Widziałem je też, ale wg. mnie dużo zachodu będzie wymagało doprowadzenie ich do oryginalnego stanu. Brak oryginalnych koronek ze zalezieniem których może być problem, wskazówka sekundowa nie teges, zmyte napisy na tarczach. Z zalet ładne ringi (jeden nie ma), niezłe koperty - ten na dole super.

 

Jakbym miał brać, to raczej jako dawców ringów/kopert. 

 

A jakie powinny być? http://slavnyhans.pl/kirowski/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje szybkiej rady. Doradżcie ,,młodemu,, i mało doświadczonemu koledze. Co sądzicie o Tych krabach, zdjęcie nie moje. Jestem na etapie negocjacji ceny i klient już dosyć sporo zszedł z ceny 

 jest to piękny materiał dla mnie tylko ciekawe jaka cena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłem takiego cudaka jak na zdjęciach. Wnioskuję, że to jakiś rarytas? Czy ktoś z Was może o nim coś ciekawego napisać? Opisany jest jako "lekarski". 

post-101972-0-00124300-1517052269_thumb.jpg

post-101972-0-83345400-1517052337_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowa czajka medyczna, lata 80-te. Poszukiwana, rzadka w stanie nos


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W związku z tym że nie umiem go zakwalifikować czyjej produkcji ten zegarek,lub to co z niego pozostało zamieszczam go tu i liczę na Wasza wiedzę i pomoc w identyfikacji. Podjalby się ktoś reanimacji?

post-102561-0-81474500-1517564646_thumb.jpg

post-102561-0-65593700-1517564735.jpg

post-102561-0-67475700-1517564750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ruhla  


DDR  buksiak szkoda czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie ruhla  

DDR  buksiak szkoda czasu

dzięki za ukierunkowanie :-) Znalazłem taką na necie za 45 zł w pięknym stanie,  więc faktycznie szkoda zawracania sobie głowy renowacją, bo spa przekroczy wielokrotność wartość faktyczną zegarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie byla taka PABIEDA? Zdjęcie nie moje. Podeslijcie,, młodemu,, koledze jakiś link do katalogu rosyjskich zegarków. O ile takowy jest

post-102561-0-89945700-1517595433.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chyba wskazówki pomieszane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.