Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał75

Bransoleta to chyba od Pobiedy

To są jakieś pomówienia, ja w życiu takiej nie widziałem.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś pomówienia, ja w życiu takiej nie widziałem. :D

Haha absolutnie

Szczególnie Ty nie widziałeś

Pan Wszech-Pobied

 

Fajne. Jest od Kirowki.

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem stary zegarek Rakieta, ale nic o nim nie wiem. Chodzi źle - późni się więc może wymaga serwisu. Nie wiem który to może być rok produkcji, na ilu jest kamieniach, czy są jakieś części jeszcze dostępne? Może ktoś podpowie mi co to za sprzęt...

A może nie spóźnia się tak bardzo... może to wina mechanizmu 24-godzinnego. :D


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Sebol mógł byś trochę powagi zachować, a nie z kolegami w kulki lecisz. Niewiniątko. :D

Kawy, herbaty... płaszcz. Tam są drzwi.  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś cóż to?

 

Wydeptane mi5s

Ośmiodniowy Bure - po jednym nakręceniu chodzi 8 dni 

Fajny choć zdekompletowany trochę 

Chociaż nie !!!! jest kompletny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebol mógł byś trochę powagi zachować, a nie z kolegami w kulki lecisz. Niewiniątko. :D

Kawy, herbaty... płaszcz. Tam są drzwi. :ph34r:

Ten bure na mnie czeka odkladam już

 

Wydeptane mi5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Świetny jest, nie daj go sobie sprzątnąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu wpadła mi taka pobiedka. Wie ktoś może coś więcej o tym modelu?

 

0c6bf903ed3d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

To tylko dodam że ta Pobieda wyszła z Pietrodworca. Sprawdź werk żeby miał punce ПЧЗ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za identyfikację. Sprawdziłem werk - jest punca z Petrodworca. Na eBay widziałem taką z werkiem 2 moskiewskiej - czy to składak? uhttps://www.ebay.com/itm/Ultra-Rare-USSR-Russian-mens-mechanical-watch-Pobeda-Black-1955-4-Victory-MChZ/182968378467?hash=item2a99c3e463:g:TZwAAOSwyltZQipQ.

 

Jak uważacie, czy ona rzeczywiście jest rzadko spotykana? Ja osobiście pierwszy raz taką widziałem. Podobna jest tu, tylko bez "klejnocików": http://czwarty-wymiar.pl/printview.php?t=10737&start=0 opisanajako rzadka.

 

Jak uważacie? Stan średni, ale chyba warto dać jej drugie życie? Mechanizm kompletny ale zastany. Na deklu dedykacja "Za wzorową służbę A-TWO J.W."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za identyfikację. Sprawdziłem werk - jest punca z Petrodworca. Na eBay widziałem taką z werkiem 2 moskiewskiej - czy to składak? uhttps://www.ebay.com/itm/Ultra-Rare-USSR-Russian-mens-mechanical-watch-Pobeda-Black-1955-4-Victory-MChZ/182968378467?hash=item2a99c3e463:g:TZwAAOSwyltZQipQ.

 

Jak uważacie, czy ona rzeczywiście jest rzadko spotykana? Ja osobiście pierwszy raz taką widziałem. Podobna jest tu, tylko bez "klejnocików": http://czwarty-wymiar.pl/printview.php?t=10737&start=0 opisanajako rzadka.

 

Jak uważacie? Stan średni, ale chyba warto dać jej drugie życie? Mechanizm kompletny ale zastany. Na deklu dedykacja "Za wzorową służbę A-TWO J.W."

Wydaje mi się, że warto doinwestować. Dziwna i przy okazji bardzo ładna. Te kamyki ma jak Newa, wskazówki trochę jak Sportiwnyje albo złote Moskwy.

Chyba właśnie charakter tarczy i zbieżność z Newą, wskazywałby na Petrodworzec.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że warto doinwestować. Dziwna i przy okazji bardzo ładna. Te kamyki ma jak Newa, wskazówki trochę jak Sportiwnyje albo złote Moskwy.

Chyba właśnie charakter tarczy i zbieżność z Newą, wskazywałby na Petrodworzec.

 

A tak, widziałem taką Newę w internetach: 

 

b9c779b9b856.jpg

 

Właśnie też mi się bardzo podoba. W sumie brakuje tylko szkła z ramką. Tarcza do czyszczenia, werk kompletny. A jak coś, to mam dwa pudła po butach trupków takich jak ten, to jest z czego brać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dziękuje za identyfikację. Sprawdziłem werk - jest punca z Petrodworca. Na eBay widziałem taką z werkiem 2 moskiewskiej - czy to składak? uhttps://www.ebay.com/itm/Ultra-Rare-USSR-Russian-mens-mechanical-watch-Pobeda-Black-1955-4-Victory-MChZ/182968378467?hash=item2a99c3e463:g:TZwAAOSwyltZQipQ.

 

Jak uważacie, czy ona rzeczywiście jest rzadko spotykana? Ja osobiście pierwszy raz taką widziałem. Podobna jest tu, tylko bez "klejnocików": http://czwarty-wymiar.pl/printview.php?t=10737&start=0 opisanajako rzadka.

 

Jak uważacie? Stan średni, ale chyba warto dać jej drugie życie? Mechanizm kompletny ale zastany. Na deklu dedykacja "Za wzorową służbę A-TWO J.

Z werkiem z 2.MFZ to składaczek.

Ten model jest spotykany, ale nie często i w różnym stanie, najczęściej z ubytkami klejnocików. Stan tej pierwszej którą pokazałeś fajny. Wszystko zależy jeszcze od ceny. Stan jest oryginalny. 

Tarczy nie ruszaj. Wygląda dobrze, a te czarne tarcze średnio nadają się do czyszczenia. Szkło to nie problem, a lunetę jak coś to znajdę dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewyraźne ale na oko Poljot.

 

No parę chwil temu juz otworzylem. To unitas 6365N

 

Wydeptane mi5s

 

ciekawe  to podobieństwo   pewnie to zbieg okoliczności czy  też licencja  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.