Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Qba.

Hi-Fi stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Yakuz napisał(-a):

Ech będe pucował 2x dziennie to piano plack...ostatni składnik systemu. Rel t7x wjechał. Zmienił na warcie wysłużonego starego poczciwego tannoya msub10. I musze stwierdzić że gra w innej lidze 😀

IMG-20240321-WA0004.jpeg

 

20240321_192326.jpg

Piękny mebelek z funkcja młota. ;)

Kilka pytań, czemu wybrałeś akurat ten model i producenta (nic mu nie ujmując bo zacny jest) a nie KEFa jak twoje kolumny ?

Z której opcji podłączenia skorzystałeś ?

Ciekawe jak będzie szło wycieranie kurzu, żeby tego nie porysować.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem chwile nad tym małym cube'm od kefa ale jakosc wykonania tego rela , opinie w necie i odsluch mnie przekonały. No i wizualnie mi sie bardziej podoba. Na przekór wszystkim mam podłączony standardowym wejsciem a nie speak on. A co do kurzu to niestety łapie 😜 tak samo jak Kefy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kto potrzebował małego i prostego DACa USB, to mam na zbyciu Asusa Xonar STU.

 

 

IMG_6172.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję dobrego streamera do Spotify, Tidal itp., a w temacie audio nie jestem na bieżąco od dobrych kilku lat. DAC nie ma znaczenia ponieważ chcę użyć DACa z playera, który mam. Trochę poczytałem i zastanawiam się nad WiiM Pro/Pro Plus/ Amp lub EverSolo A6 (tylko nie wiem czy jest sens tyle dopłacać vs. WiiM). Co polecacie?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rmickey napisał(-a):

 Pro / Pro Plus. Co polecacie?  

Wiim Pro Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: sprzedaje swojego starego tannoya msub10 i na jednym zdjeciu stoi obok Rela i w ogłoszeniu jako powód sprzedaży napisalem że powód widać na jednym ze zdjęć. I to sedna....70% zapytań o przedmiot dotyczy....rela i jak on gra w porownaniu z tannoyem i czy opłaca się wydać 6x tyle na rela 😜 (uważam że tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2024 o 22:45, Yakuz napisał(-a):

Ech będe pucował 2x dziennie to piano plack...ostatni składnik systemu. Rel t7x wjechał. Zmienił na warcie wysłużonego starego poczciwego tannoya msub10. I musze stwierdzić że gra w innej lidze 😀

 

 

 

 

Ładny, jednak żeby go dobrze zszyć z resztą systemu potrzebne są profesjonalne pomiary pomieszczenia i ktoś kto ogarnia DSP. Tak na ucho niestety sie nie da...

Sam też używam suba na głośniku Focala 46 KX4 z membrana 46cm w obudowie zamkniętej (całość waży ok 100kg) napędzanego końcówką mocy CROWN XTi 1002 i po odpowiedniej kalibracji DSP dopiero to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.