XAVIER7 287 #4376 Napisano 14 Lipca 2013 Wydawca swietnego magazynu V12, wspanialy czlowiek, ktorego znam osobiscie OK ... ale zegarek (oceniając "na oko") nie powala. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #4377 Napisano 14 Lipca 2013 Zależy kogo - ja czuję się powalony! Nawet na oko 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #4378 Napisano 14 Lipca 2013 Dla mnie to jeden z fajniejszych Patków.Widać,że gość ma kasę i klasę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
@rtur 10 #4379 Napisano 14 Lipca 2013 Włosi zdaje się , że wysysają gust z mlekiem matki. Odważny strój podkreśla nietuzinkowy gust-zegarek to wisienka ! 0 @rtur Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #4380 Napisano 14 Lipca 2013 Osoba może nie bardzo medialna, ale zacna, a i zegarek godny... Dante Cinque - szef i właściciel salonu Ferrari w Warszawie - i PP Nautlius w różowym złocie... różowym złocie ? Czy na pewno. Na zdjęciu wygląda na żółte klasyczne złoto. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maxwell 0 #4381 Napisano 14 Lipca 2013 Osoba może nie bardzo medialna, ale zacna, a i zegarek godny... Dante Cinque - szef i właściciel salonu Ferrari w Warszawie - i PP Nautlius w różowym złocie... Dante nie jest właścicielem. Właścicielem jest Granturismo Italia należąca do Zasada Group. Dante jest szefem salonu i pomagał w rozmowach z Ferarri przed wejściem marki na polski rynek. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bugs 4772 #4382 Napisano 14 Lipca 2013 Włosi zdaje się , że wysysają gust z mlekiem matki. Odważny strój podkreśla nietuzinkowy gust-zegarek to wisienka ! Jak na absurdalnie drogi czasomierz Nautilus jest wyjątkowo normalny, elegancki, nieoczojebny i nawet da się na nim bez trudu odczytać godzinę. Szacun. 0 Nikt nic nie czyta, jeśli czyta to nie rozumie, jak rozumie - zapomina. St. Lem Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
XAVIER7 287 #4383 Napisano 14 Lipca 2013 Moim zdaniem jest "oczojebny" i to w "cepeliowski" sposób. Ja bym tego nie założył.Ten zegarek bardziej mi się podoba w wersji stalowej. Dziwię się ludziom, którzy muszą podkreślać swoją zamożność złotym "klockiem" na nadgarstku.Z drugiej strony... ich sprawa i gust. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4384 Napisano 14 Lipca 2013 A co miał założyć?-jak koperta pasuje do marynarki a tarcza do koszuli.... -stalowy z białą tarczą?Wg mnie -wygląda świetnie. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meinard 5042 #4385 Napisano 14 Lipca 2013 Dziwię się ludziom, którzy muszą podkreślać swoją zamożność złotym "klockiem" na nadgarstku.Mhm, a kto kupuje duży samochód, to ma małego. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale na forum zegarkowym to nie przeczytam takich powierzchownych opinii na temat zegarków. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
XAVIER7 287 #4386 Napisano 14 Lipca 2013 (edytowane) Mhm, a kto kupuje duży samochód, to ma małego. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale na forum zegarkowym to nie przeczytam takich powierzchownych opinii na temat zegarków. Powierzchownych? Moim zdaniem zegarek jest w złym stylu. Co innego zgrabny, cienki, złoty garniturowiec, a co innego taka złota sztabka ze wskazówkami robiąca za zegarek sportowy. Jedynie nuworyszy i Cyganów potrafię w tym względzie zrozumieć. Ten Pan na nuworysza mi nie wygląda. Ja wolę takie podejście i klasę: OK. Faktycznie ... o gustach się nie dyskutuje. Edytowane 14 Lipca 2013 przez XAVIER7 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4387 Napisano 14 Lipca 2013 Powierzchownych? Moim zdaniem zegarek jest w złym stylu. Co innego zgrabny, cienki, złoty garniturowiec, a co innego taka złota sztabka ze wskazówkami robiąca za zegarek sportowy. Jedynie nuworyszy i Cyganów potrafię w tym względzie zrozumieć. Ten Pan na nuworysza mi nie wygląda. Ja wolę takie podejście i klasę: OK. Faktycznie ... o gustach się nie dyskutuje."Zestawienie"wg mnie kompletnie nie trafione-facet w eleganckiej marynarce nijak się ma do faceta w dzinsowej koszuli.... -obaj mają dobrze dobrane zegarki do ubioru. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko 115 #4388 Napisano 14 Lipca 2013 (edytowane) Patek Pana Dante miazga. I w 100% zgadzam się, że ma gust zarówno jeśli chodzi o ubiór jak i zegarek.Jednak z daleka faktycznie wygląda to bardziej na żółte złoto niż na różowe... Edytowane 14 Lipca 2013 przez gniewko 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #4389 Napisano 14 Lipca 2013 Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
XAVIER7 287 #4390 Napisano 14 Lipca 2013 No, właśnie...? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko 115 #4391 Napisano 14 Lipca 2013 (edytowane) Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?. Design (bardzo mi się podoba ten kształt koperty), mechanizm (uwielbiam werki microtor), jakość wykonania. Dla mnie ten zegarek to poezja na, która mnie nigdy nie będzie stać P.S. Aquanaut jest wstrętny mimo, że to PP Edytowane 14 Lipca 2013 przez gniewko 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #4392 Napisano 14 Lipca 2013 Miałem na myśli wersję na kalibrze 324 SC . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko 115 #4393 Napisano 14 Lipca 2013 Miałem na myśli wersję na kalibrze 324 SC . Także absolutnie nie pogardzę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #4394 Napisano 14 Lipca 2013 Wersja stalowa na bransolecie to wydatek rzędu ponad 80000 zł. W tym kontekście nie rozumiem zachwytów nad Nautilusem. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #4395 Napisano 14 Lipca 2013 Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.Mnie nic nie "miażdży"-po prostu,klasowe zegarki dobrze dobrane do ubioru. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maks 3 10 #4396 Napisano 14 Lipca 2013 Wersja stalowa na bransolecie to wydatek rzędu ponad 80000 zł. W tym kontekście nie rozumiem zachwytów nad Nautilusem.Mi podoba się "prostota" tego zegarka, jednak kwota zabija, nie wiem czy gdybym miał tyle to czy bym kupił. 0 Robert Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gniewko 115 #4397 Napisano 14 Lipca 2013 Patek to nie jest zegarek dla szarego obywatela. To zegarek dla ludzi o wysokim statucie społecznym, zawodowym etc.Czy 80 000zł to dużo jak za ten zegarek to pytanie względne dla mnie cena astronomiczna dla kogoś kto zarabia > 50 000zł/miesiąc to małe piwo. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
nash13 16 #4398 Napisano 14 Lipca 2013 (edytowane) Przyznam szczerze, że nie rozumiem zachwytów zarówno nad Aquanautem jak i Nautilusem. Przyjmijmy, że na chwilę zapominamy o znaczku na tarczy i teraz napiszcie proszę co Was "miażdży" w tym zegarku ?.Aquanaut moze nie specjalnie ale Nautilus zawsze miazdzyl mnie ponadczasowym designem i prostota. Ponad 30 lat historii (1976 chyba) a nie widac oznak zmarszczek. W tej samej klasie i prostocie Genta stworzyl Royal Oak dla AP i Ty akurat nie powiniens sie dziwic. Fakt ze moze podobac Ci sie Royal Oak duzo bardziej niz Nautilius jak dla mnie jednak to bardzo (paradoksalnie) podobne zegary. Prostota jest kwintesencja wyrafinowania - to jest co to co krzyczy z tych zegarowPs. I zanim odpowiesz, ze w tej cenie mozna miec to i tamto z takiej a nie innej "prawdziwej" manufaktury to pomysl, ze jestes fanem designu i prostoty bauhausowej generalnie... Czy iphone byl wart 600 usd za sztuke? Pewnie nie ale kupiles cos Ci sprawia radosc, bylo absolutnie innowacyjne w momencie wyjscia na rynek, jest tak proste w obsludze jak nie mogles pomyslec itp itd... Poza tym traktuje Twoje pytanie jednak lekko podszyte nuta prowokacji (ale takiej taktownej:) bo produkt broniacy sie od prawie 40lat w takim konkurencyjnym srodowisku po takiej cenie cos jednak musi miec do zaoferowania nabywcom:) co? Kazdy cos znajdzie Edytowane 14 Lipca 2013 przez nash13 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #4399 Napisano 14 Lipca 2013 Aquanaut moze nie specjalnie ale Nautilus zawsze miazdzyl mnie ponadczasowym designem i prostota. Ponad 30 lat historii (1976 chyba) a nie widac oznak zmarszczek. W tej samej klasie i prostocie Genta stworzyl Royal Oak dla AP i Ty akurat nie powiniens sie dziwic. Fakt ze moze podobac Ci sie Royal Oak duzo bardziej niz Nautilius jak dla mnie jednak to bardzo (paradoksalnie) podobne zegary. Prostota jest kwintesencja wyrafinowania - to jest co to co krzyczy z tych zegarow Jednocześnie odpowiem też Zbyszkowi. Cenę zegarka przytoczyłem nie bez powodu. Co uzasadniałoby wydanie ponad 80 tysi na Patka ?. Co ten zegarek w sobie takiego ma ?. Podajesz za przykład Royal Oak tylko, że RO ma bogatsze dekorowanie mechanizmu, więcej punktów mikroregulacji, mocowanie koła balansowego na pełnym mostku, znacznie dłuższą rezerwę chodu, a kosztuje połowę ceny Aquanauta !. Dlatego zapytałem, bo zaciekawiła mnie tak entuzjastyczna ocena dość przeciętnego jak na tę klasę cenową zegarka. Czy sam napis "Patek Philippe" wystarczy żeby ściągać czapki z głów ?. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #4400 Napisano 14 Lipca 2013 (edytowane) Ps. I zanim odpowiesz, ze w tej cenie mozna miec to i tamto z takiej a nie innej "prawdziwej" manufaktury to pomysl, ze jestes fanem designu i prostoty bauhausowej generalnie... Czy iphone byl wart 600 usd za sztuke? Pewnie nie ale kupiles cos Ci sprawia radosc, bylo absolutnie innowacyjne w momencie wyjscia na rynek, jest tak proste w obsludze jak nie mogles pomyslec itp itd... Poza tym traktuje Twoje pytanie jednak lekko podszyte nuta prowokacji (ale takiej taktownej:) bo produkt broniacy sie od prawie 40lat w takim konkurencyjnym srodowisku po takiej cenie cos jednak musi miec do zaoferowania nabywcom:) co? Kazdy cos znajdzie Hmmm, już odpowiedziałem. Czasami lubię wyjechać z jakimś pytaniem, bo ciekawią mnie Wasze opinie na temat zegarków. W końcu między innymi po to powstało to forum . iPhone bym w to nie mieszał. Kupiłem ten telefon, bo mam już trochę sprzętu oraz usług od Apple i w kontekście synchronizacji iPhone wydawał mi się najlepszym rozwiązaniem. Czy jest to produkt innowacyjny ?, moim zdaniem obecnie nie. Apple od jakiegoś czasu odcina kupony od pozycji marki, a smartfonowa konkurencja trochę ich wyprzedziła. Ale lubię tę firmę za komputery i przyjemny w obsłudze OS dlatego niczego nie chcę zmieniać. Edytowane 14 Lipca 2013 przez McIntosh 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach