malarz84 0 #2526 Napisano 2 Lutego 2011 (edytowane) Jak już jesteśmy przy Top Gear to co nosi Richard "Hamster" Hammond? Na drugim zdjęciu chomik ma JLC Squadra - http://www.luxurytyme.com/JLC/jlc-chrono2a.jpg EDIT/ trochę się spóźniłem hehe Edytowane 2 Lutego 2011 przez malarz84 0 Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rip 884 #2527 Napisano 2 Lutego 2011 a prosze Sorry ale to Bremont ALT1-C. 0 wojtek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
RUSKI 4 #2528 Napisano 2 Lutego 2011 drugi to JLC Reverso Squadra Chronograf Jak to rozpoznaliście po takiej fotce? Dla mnie równie dobrze to może być taki zegarek 0 Rafał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
malarz84 0 #2529 Napisano 2 Lutego 2011 (edytowane) Ten JCL to pierwszy jaki mi na myśl przyszedł Edytowane 10 Lutego 2011 przez Adi 0 Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #2530 Napisano 2 Lutego 2011 (edytowane) Edit: Jednak chyba SphinX ma rację (pasek jest bardziej przybliżony do JLC) Edytowane 2 Lutego 2011 przez krystekomega 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2531 Napisano 2 Lutego 2011 oglądam program, Hammond nosi swojego Jaeger w conajmniej kilku odcinkach..uwierzcie mi an słowo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lort 3359 #2532 Napisano 2 Lutego 2011 ja wierze na słowo, poza tym ten zenith ma taki zaokrąglony kształt i szkiełko jest sferyczne.w reverso jest płaskie.pasek też sugeruje JLC (chociaż to część zegarka często zmieniana) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #2533 Napisano 3 Lutego 2011 drugi to JLC Reverso Squadra ChronografTak - to JLC Reverso ale chyba bez chrono. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2534 Napisano 3 Lutego 2011 na 100 % z chronografem... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
malarz84 0 #2535 Napisano 3 Lutego 2011 Tak - to JLC Reverso ale chyba bez chrono.Wydaje mi się że ma obie wersje - z chrono i bez. Oba modele widziałem u niego na ręce. Raz ma ten, a razt ten 0 Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2536 Napisano 3 Lutego 2011 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador #2537 Napisano 3 Lutego 2011 (edytowane) Patrick Dempsey (Wikipedia) i Audemars Piguet Kevin Spacey i IWC Top Gun Frank Lampard i AP Royal Oak Offshore Montoya Edytowane 3 Lutego 2011 przez Ambasador 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #2538 Napisano 3 Lutego 2011 Kevin Spacey jest ambasadorem marki IWC W filmie Casino Jack dopatrzyłem się IWC Inżyniera w 18k różowym złocie z chronografem, prywatnie nosi IWC Da Vinci Chronograph w białym złocie 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #2539 Napisano 4 Lutego 2011 Hmmm... Tylko Spacey'a znam jak narazie... chyba potrzebny update 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador #2540 Napisano 4 Lutego 2011 Do pierwszego aktora jest odnośnik w nawiasie. Natomiast ostatni to piłkarz Chelsea Londyn i reprezentacji Anglii. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Peterfisz 1 #2541 Napisano 4 Lutego 2011 (edytowane) Edytowane 4 Lutego 2011 przez Peterfisz 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #2542 Napisano 4 Lutego 2011 (edytowane) Proponował bym jednak, żeby nie wklejać zdjęć stricte katalogowych z ambasadorami marek.W wątku chyba chodzi bardziej o to, co noszą prywatnie, a nie co reklamują oficjalnie Panowie z Top Gear najwyraźniej obok samochodów lubią dobre zegarki... James May w odcinku 2 serii 16 ma na ręku czarnego Divera Bell&Ross. Edytowane 10 Lutego 2011 przez Adi 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #2543 Napisano 4 Lutego 2011 Taka piękna kobieta a taki fatalny zegarek... Mogłaby lepiej nosić białą Speedmasterke z białą tarczą i białym croco 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #2544 Napisano 4 Lutego 2011 Do pierwszego aktora jest odnośnik w nawiasie. Natomiast ostatni to piłkarz Chelsea Londyn i reprezentacji Anglii. Nie no przesadziłem po chwili okazało się, że jedynie piłkarza nie znam 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Peterfisz 1 #2545 Napisano 4 Lutego 2011 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #2546 Napisano 4 Lutego 2011 Bellucci prywatnie to chyba nie nosi zegarków.Za to mój ulubiony gitarzysta ,Eric Clapton , jest posiadaczem sporej kolekcji zegarków. Erick opisuje w swojej autobiografii, że w pewnym momencie życia nałogowo kolekcjonował bardzo drogie zegarki (wspomniał np. p Patkach)Potem się troszeczke unormował, ale może warto mu podesłać link na nasze forum 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Peterfisz 1 #2547 Napisano 4 Lutego 2011 Sprzedał Rolexa za 500 000$ ,to będzie miał na nowe zegarki(zegarek?). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #2548 Napisano 4 Lutego 2011 Clapton ma chyba również jakiegoś VC z fazami księzyca i kalendarzem w żółtym lub różowym złocie Anthony Hopkins, jeden z moich ulubionych aktorów i oczywiście świetny aktor w ogóle nosi Vacherona Constantin Tylko nie mogę nigdzie znaleść zdjęcia na którym ma go na nadgarstku, to pewnie dlatego że tak świetnemu aktorowi nie żależy by mieć status celebirty Tutaj wygląda mi na coś typu Rolex AirKing, ale sam już nie wiem... Trochę o Rosjanach: Miedwiediew - obecny prezydent Rosji od czasu do czasu zakłada Bregueta Classique Moon Phase Wicemer/zastępca moskiewskiego mera Władimir Riesin - GreubelForsey Tourbillon wart 360 tys. USD (lub 425 tys., jeśli koperta jest nie z białego złota, tylko z platyny) oraz DeWitt La Pressy Grande Complication wart ponad 1mln USD: oraz GruebelForsey Aleksiej Miller, obecny prezes zarządu Gazpromu - Breguet Classique Grande Complication Tourbillon obecny prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow - Bovet, model Fleurier Minute Repeater za około 300 tysięcy USD - tam się dopiero krzywda dzieje... 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jakub Mróz 17 #2549 Napisano 4 Lutego 2011 (edytowane) Vladimir Artyakov, gubernator regionu Samara, DeWitt, Academia Tourbillon Differentiel różowego złota Andriej Kostin, prezes VTB Bank, Patek Philippe, Moon Sky Alexei Ulyukayev, pierwszy zastępca przewodniczącego Banku Centralnego, Patek Philippe, chronograf rok Kalendarz ref.5960 Igor Lewitin, minister transportu (netto za rok 2008 - 20.610.000 rubli - takie dane wyskoczyły mi w Google ), Patek Philippe, Perpetual Calendar ref.5159 Władimir Jakunin, prezes OAO RŻD - A. Lange & Soehne, Grand Lange, 31.100 dolarów Siergiej Naryshkin, szef administracji prezydenckiej, Patek Philippe, kalendarz roczny ref.5146 Kosachev, przewodniczący komisji Dumy ds. międzynarodowych, Patek Philippe, Calatrava Grande Taille Edytowane 4 Lutego 2011 przez Jakub Mróz 0 IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #2550 Napisano 4 Lutego 2011 Rosjanom to sie powodzi. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach