Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Jakub Mróz

Użytkownik
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jakub Mróz last won the day on April 4 2014

Jakub Mróz had the most liked content!

Community Reputation

18 Początkujący

About Jakub Mróz

 • Birthday 10/16/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Hobby
  Broń palna, Zegarki, II w.ś., Film, Jazz(M.Davis, J.Coltrane, D.Gillespie, B.Powell, Ch.Mingus, A.Blakey)- winyl i cd, a w zw. z tym hi-end audio

Recent Profile Visitors

2954 profile views
 1. Magnum to świetne miejsce, polecam! Mają duży asortyment i są otwarci na klienta.
 2. Oczywiście. Jednak dla mnie Everything should be simplest as possible, but not simpler I mechanizmy in-house nowych PAM'ów powinny być pod deklem. Urody IWC cal. 9828 czy 83, Patka cal. 25-21 czy VC cal. 1003, zdecydowanie nie mają za grosz.
 3. Ja przyjmuję średnią wartość dla nowych/starszych nowych PAM 210/112, na poziomie 16-18k PLN, i to, w świetle obecnych cen Rolex'a, IWC czy Omegi, jest dla mnie akceptowalną ceną, za to, co otrzymuję. 23k++ rzeczywiście nie jest ceną do zaakceptowania, choć dla mnie bez znaczenia czy mówimy o 560-tce czy o 112-tce. Za 25k PLN można mieć już IWC Big Inge czy IWC Big Pilot, oba in-house z 7-dniową rezerwą chodu, z Pellatonem, który bije na głowę opcję in-house Panerai, jak i OPX.
 4. Dzięki za przypomnienie Ja osobiście, dobrze kojarzę Duncon'a, m.in. przez te różne historie z zarządzaniem, a poza tym Dangerous Mike i Dartmoor'a. Avalanche już nie był polski, nie?
 5. Duncon'a mi szkoda. Jakby nie patrzeć, to była nasza, polska, firma Mam przez to jeszcze większy sentyment do Karpiel'a, ale nie daję rady(psychicznie, wolę popierdalać na nartach, czuje się na nich bezpieczniej i pewniej mi się nimi "steruje") w górach, na zjazdach, więc nigdy nie przeskoczę ponad enduro. Miałem Banshee Morphine, później Scream'a, mimo jednego czy dwóch, obozu szkoleniowego dla amatorów, po prostu bałem się hardcore'owych zjazdów DH/FR w górach i odpuściłem. Teraz po 7 latach wracam, ale do enduro.
 6. Jakub Mróz

  Perfumy

  Ode mnie również głosy na Lalique Encre Noir, Bvlgari Pour Homme, ale też wcześniej wspomnianego Creeda Aventus.
 7. Fakt, Kona daje(dawała) radę. Nim kupiłem Banshee Scream'a, marzył mi się Stinky
 8. Źle się zrozumieliśmy Ty mówisz o vintage i "starzeniu", co bardzo szanuję, ja mówiłem o niby "nowych" modelach
 9. Przecież po to jest to forum by dyskutować na takie tematy i na tym poziomie, a nie o brodach, polityce i nowym kolorze tarczy w 20-letnim modelu
 10. http://www.chrono24.com/en/panerai/luminor-base--id4377203.htm To jest Unitas? Konstrukcyjnie, schematycznie, tak. Pod względem wykończenia, użytych materiałów(jakość rubinowych łożysk, jakość włosa balansowego), precyzji chodu, to jest tylko 30% Unitasa znanego z Maurice Lacroix, Stowa, Lanco itd.
 11. To samo w sensie schematu. TYLKO SCHEMATU mechanizmu. Jeśli myślisz, że Panerai kupuje od SG Unitasy, jak wiele innych firm, to się mylisz, i to grubo.
 12. Jakością ozdobień - polerowanych krawędzi, łąbędzia szyja, perlage i pasy genewskie - ta ręczna robota + certyfikat COSC + niska cena i dostępność serwisu powoduje, że dla mnie właśnie nowe mechanizmy nie mają startu do starych. Nowe mają tylko jedną przewagę - to in-house. I tyle.
 13. Jazz już nigdy, nie będzie taki sam, jak w czasach Charlie Parker'a, Blakey'a, Miles'a, Coltrane'a, Monk'a i Powell'a. Nigdy., https://www.youtube.com/watch?v=Eo9ViwpmguA https://www.youtube.com/watch?v=QIkSCA99Uvo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.