zbylak 104 #2876 Napisano 1 Maja 2011 Papież Benedykt XVI otrzymuje zegarek: 0 Pozdrawiam,Zbyszek. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Sąsiad 2 #2877 Napisano 1 Maja 2011 Nie wiem od kogo otrzymał, ale muszę przyznać że świetny i doskonale dobrany zegarek dla tego Papieża. Osobiście wolałbym dostać coś innego 0 (...) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zbylak 104 #2878 Napisano 1 Maja 2011 Nie wiem od kogo otrzymał, ale muszę przyznać że świetny i doskonale dobrany zegarek dla tego Papieża. Osobiście wolałbym dostać coś innego Zegarek wręcza Volker Kauder (CDU/CSU).Jak mówią:darowanemu koniowi... 0 Pozdrawiam,Zbyszek. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
porcelanowy 938 #2879 Napisano 2 Maja 2011 (edytowane) PowitołSeamaster na bransolecie to jeden z tych zegarków które z garniturem się nie kłócą Według mnie tylko i wyłącznie gdy masz walthera do kompletu ]:-) Nawet nie wiedziałem, że jedyny aktor kijdzitsu którego znoszę Jet-Li jest "twarzą" Hublota Dobrze, że parę w rękach ma, bo jest raczej z tych niewysokich Edytowane 2 Maja 2011 przez porcelanowy 0 porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl Z pamiętnika strapmakera amatora Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
piotrn1 0 #2880 Napisano 2 Maja 2011 Jaki zegarek ma założony tutaj jeden z liderów Al-Kaidy, Osama ibn Laden? Przepraszam, jeśli już było. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
skius 90 #2881 Napisano 2 Maja 2011 Teraz to zapewne mocno wodoszczelny 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #2882 Napisano 2 Maja 2011 Raczej ognioodporny 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jimi Jump 0 #2883 Napisano 2 Maja 2011 (edytowane) Było już gdzieś ... że terrorystów sie poznaje po zegarku, bo noszą Casio. A teraz zrobili jakąś wersję Casio co ma możliwość detonowania , TFU sterowania podstawowymi parametrami telefonu komórkowego w naszym pobliżu . http://www.banzaj.pl/Zegarek-Casio-popularny-wsrod-islamskich-terrorystow-27482.html Edytowane 2 Maja 2011 przez Jimi Jump 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomekr89 168 #2884 Napisano 5 Maja 2011 Na zdjęciu nie ma nikogo sławnego, ale zastanawia mnie, co to za zegarek. Wygląda na Portugalczyka, ale nie pasuje do żadnego modelu ze strony IWC. 0 Lubię divery, nie lubię chronografów. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador #2885 Napisano 5 Maja 2011 Może Parnis Portuguese 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jacekk 1 #2886 Napisano 7 Maja 2011 (edytowane) Może Parnis Portuguese :) Czy to nie jest przypadkiem kadr z reklamy pewnej firmy odzieżowej,a w tle leci motyw o świecie męszczyzn itd....? Edytowane 7 Maja 2011 przez Lawnowerman Czytelność postu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #2887 Napisano 7 Maja 2011 To chyba jest IWC Portuguese regulator 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomekr89 168 #2888 Napisano 7 Maja 2011 O! Regulator pasuje. Odpowiadając na wcześniejsze pytanie: tak, to z reklamy rodzimej marki mody męskiej. 0 Lubię divery, nie lubię chronografów. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jimi Jump 0 #2889 Napisano 8 Maja 2011 (edytowane) Yngwie Malmsteen i jego skromna kolekcja! Yngwie, what's with you and the Rolexes? Why so many? "Oh, don't start on my Rolexes, man! I love 'em. I'm wearing a Rolex Daytona right now. Seriously, you can't beat the Rolexes. They're absolutely beautiful. My grandfather used to collect them, so maybe I got that from him. I remember I was on vacation once as a kid, and I looked in this store window and I saw a Rolex watch. It practically glowed. I said out loud, 'That's what I'm going to have one day.' "There's just something magical about them. The craftsmanship, the history, the look - they're works of art. I have 40 of them. I have a couple that are worth $100,000 each. I'm crazy that way: Strats, Rolexes, Ferraris - I collect everything! If you can do it, why not?" Edytowane 8 Maja 2011 przez Jimi Jump 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ciech 1369 #2890 Napisano 9 Maja 2011 Anna Staryh, Playmate PLAYBOY 2003, is ?Rekord? company ambassador in Russia 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Giggsy 0 #2891 Napisano 9 Maja 2011 0 Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Yargoth 2 #2892 Napisano 9 Maja 2011 Mnie wygląda na JLC Reverso Squadra 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Pionier 505 #2893 Napisano 9 Maja 2011 O tym samym pomyślałem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2894 Napisano 10 Maja 2011 Yngwie Malmsteen i jego skromna kolekcja! Yngwie, what's with you and the Rolexes? Why so many? "Oh, don't start on my Rolexes, man! I love 'em. I'm wearing a Rolex Daytona right now. Seriously, you can't beat the Rolexes. They're absolutely beautiful. My grandfather used to collect them, so maybe I got that from him. I remember I was on vacation once as a kid, and I looked in this store window and I saw a Rolex watch. It practically glowed. I said out loud, 'That's what I'm going to have one day.' "There's just something magical about them. The craftsmanship, the history, the look - they're works of art. I have 40 of them. I have a couple that are worth $100,000 each. I'm crazy that way: Strats, Rolexes, Ferraris - I collect everything! If you can do it, why not?" Wreszcie jakiś pasjonat, a nie ktoś kto musi wypełnić podpisany kontrakt albo nosi dobry zegarek, "bo tak wypada". 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maxwell 0 #2895 Napisano 10 Maja 2011 A kto to jest? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lechu_wroc 11 #2896 Napisano 10 Maja 2011 Najwyższej klasy gitarzysta 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lawnowerman 937 #2897 Napisano 10 Maja 2011 A kto to jest? Siedzi facet z długimi piórami , ma na kolanach gitarę a na niej zegarków za 0.5 mln $. Hmmm... pomyślmy?Zniewieściały hydraulik? Model?Kierowca DTM ? A tak serio to Athos Gorgorath, lider zespołu Pompuj Rower Dla Szatana 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ciech 1369 #2898 Napisano 10 Maja 2011 (edytowane) Doda:Baby-G BG-5601-4ER Guess Edytowane 10 Maja 2011 przez Ciech 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jimi Jump 0 #2899 Napisano 10 Maja 2011 To my to Yngwiego Malmsteena , Boga Gitary rozpatrujemy, Rolexy , a Teraz Doda ?! Co za upokorzenie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
oprzemyslaw 4806 #2900 Napisano 10 Maja 2011 Siedzi facet z długimi piórami , ma na kolanach gitarę a na niej zegarków za 0.5 mln $. Hmmm... pomyślmy?Zniewieściały hydraulik? Model?Kierowca DTM ? A tak serio to Athos Gorgorath, lider zespołu Pompuj Rower Dla Szatana Z piórami, pewnie rolnik 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach