Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Zegarek widoczny na wielu zdjęciach Leonarda Cohena.Co to ?

post-11280-0-81408700-1334672654_thumb.jpg

Wygląda jak stara Pobieda ... pierwsze skojarzenie.:blink: Albo Vintagowy Timex ?

To Timex, widziałem kiedyś to zdjęcie ale bliżej :)

Trochę przeterminowane bo Alain Delon nosił a już nie nosi bo je sprzedał na aukcji 5 kwietnia tegoż roku.

76f7f722-8005-11e1-80f1-2fdde9220501-493x328.jpg

Posłużę się cytatem z francuskiego:

Dans une salle comble, mais sans la présence de la star, plus de 100 montres - Rolex, Cartier, Blancpain, Audemars-Piguet, Vacheron Constantin, Breitling… - sont parties pour un montant total de 443.875 euros, soit quatre fois l'estimation initiale. La surprise est venue de la Chine. Au téléphone, un amateur a fait grimper le prix de la Royal Oak Audemars-Piguet, que le comédien de 76 ans a portée dans les films Comme un boomerang (1976), Parole de flic (1985) et Ne réveillez pas un flic qui dort (1988). Après une rude bataille, cette montre légendaire s'est envolée à 68.750 euros, alors qu'elle était estimée à 2500 euros. Même scénario pour une Cartier Tank adjugée à 68.750 euros, soit 40 fois son estimation initiale de 1800 euros.

Wolne tłumaczenie:

W zamkniętej sali, ale bez obecności gwiazdy ponad 100 zegarków - Rolex, Cartier, Blancpain, AP, VC, Breitling... - zostały sprzedane za łączna kwotę 443 875€, czyli cztery razy więcej niż wstępnie za nie oczekiwano. Niespodziewany sukces aukcji został osiągnięty dzięki kolekcjonerowi z Chin który przez telefon mocno wylicytował w gore cenę kilku zegarków aktora, miedzy innymi AP Royal Oak, zegarek który 76 letni dziś aktor nosił w takich filmach: "Jak Bumerang" (1976), "Słowo Gliny" (1985) i " Nie Budźcie Gliny Który Spi" (1988). Po zaciętej aukcji, ten legendarny zegarek poszedł za 68 750€ podczas gdy nie oczekiwano za niego więcej niż 2 500. Podobnie w przypadku Cartier Tank który osiągnął również 68 750€ czyli 40 razy więcej niż oczekiwano na początku aukcji czyli 1800€.

Ps:Tłumaczenie własne - co do tytułów filmów przetłumaczyłem bezpośrednio bez sprawdzania ich polskich oficjalnych tłumaczeń.

Tekst i zdjęcie wziąłem z Le Figaro.

Edited by parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

eeee a kto to taki jest ?

Jakaś obrończyni praw zwierząt ? :o

Ludziska, piszemy o kim mowa..... !

Obronczyni praw zwierzat. matko. zwierzat z innej planety. smialem sie tak glosno ze w tramwaju ludzie przesiedli sie.... dziekuje sprawiles ze moj dzien pojasnial.

eeee a kto to taki jest ?

Jakaś obrończyni praw zwierząt ? :o

Ludziska, piszemy o kim mowa..... !

Tu chyba zaczyna się konfrontacja pokoleń - albo ja tak stary jestem, albo kolega miał chwile pomroczności :D

Raczej stare wapna z nas :D

W ten weekend mam zaplanowany maraton z całą sagą Obcego. Takie małe przygotowanie na Prometeusza.

Raczej stare wapna z nas :D

W ten weekend mam zaplanowany maraton z całą sagą Obcego. Takie małe przygotowanie na Prometeusza.

Ja tam lubię obrończynie praw zwierząt :P

SIGOURNEY_MARNI_1.jpg

tumblr_l4c3zlH5oB1qbxfkeo1_500.jpg

tumblr_lb3qhltNRO1qaxihzo1_500.jpg

tumblr_l5yowteHQj1qaxihzo1_500.jpg

tumblr_kvo0imgUAH1qaxihzo1_500.jpg

tumblr_kx4az3w1YW1qaxihzo1_500.jpg

No dobra my tu gadu gadu, a kolega Boogie dalej nie wie o co kaman :lol:

wie czy nie wiem, niwazne :P

Piszemy co za persona, bo może niektórzy w lesie mieszkają, i się czegoś dowiedzą z foruma hehe

Piszemy co za persona, bo może niektórzy w lesie mieszkają, i się czegoś dowiedzą z foruma hehe

No ale przecież napisalem i imię i nazwisko :blink: . Miałem podać jeszcze krótką notkę biograficzną :lol: ?

To dodajmy jeszcze jej ulubione zwierzątko

Jednakowoż wolę tę formę jej ulubionego zwierzątka :D .

alien3_iconic-shot_001_1197147331.jpg

Edited by chomior

WorldWideWatches

ale obcy nie ma zegarka a zatem nie na temat ;)

Pewnie kilka ma w brzuszku :D

Edited by krystekomega

Koledzy wie ktoś może jaki zegarek ma na tym zdjęciu wokalista AC/DC Brian Johnson??Już raz pomogliście mi w tym temacie,wtedy był to Graham,ale teraz widzę zmianę..tylko na co??dziękuję za pomoc ;) (Swoją drogą ciekawe to zdjęcie z fanem :P )Kliknij na zdjęcie)

post-33578-0-46205200-1335096532_thumb.jpg

Edited by Łukasz G7900