Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Boogie

Użytkownik
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. Są pierwsze screeny z prezentacji nowości w salonach. GMT z nowym bezelem, chyba szaro (albo blady błekit) czarny na oyster i jubilee, dużo złota poza tym. No i jakiś dziwny gruby smurf..
 2. no większość ludzi nie wierzy w takie sytuacje, chcą odzyskiwać VAT podczas wylotu z np. z Dubaju, muszą mieć więc przy sobie dokumenty zakupu i sam zegarek, a następnie pełni luzu meldują się w Polsce i na lotnisku idą do bramki - nic do oclenia.....
 3. farmazoniarz, jego opowieści tyle wtłoczyły ludziom bzdur o historii, że uszykowano mu specjalny kocioł w piekle
 4. Warto miec na uwadze jego grubość, niestety jest troche jak kowadło. Mi chodzi po głowie Senator 60s Pano Date
 5. no nie wszyscy, niektórzy czekają wciąż od wiosny 2021
 6. Yachtmaster Titanium 42, ponoć na duży kraj pojawiło się 5 sztuk, Rolex ma problemy z produkcją modelu
 7. Czyli ciąg dalszy rozwalania brandu IWC.... Ciężko się patrzy na te wszystkie wysrywy zarządu, ale rynek to weryfikuje bezwględnie, moje IWC kupowane na rynku wtórnym straciły na wartości na wartości przez 5 lat 50% wartości nominalnie...
 8. No coś jest nie tak, na chrono24 są raptem chyba 4 sztuki, ceny oczywiście ponad 200k, a na YT żadnego filmiku z prezentacji, poza tymi z targów pół roku temu
 9. Ale na jaki kolor tarczy sie zapisałeś ? Mieszasz różne wersje, a to jest kluczowe w tej zabawie. Na stalowego niebieskiego DJ41 się nie zapiszesz nigdzie. A Submarinera przyjeli zapis na bicolora ?
 10. Który kraj ? Polar o 5kpln taniej niż w u nas
 11. Gorąco sugeruję pozostac przy zegarkach, Twoja wiedza na temat zarządzania instytucją kalibru kościoła jest mniej niż homeopatyczna, a farmazony w dezawuowaniu roli JPII w ówczesnej układance geostrategicznej są dobre pod trzepak, i tam niech pozostaną.
 12. ale czytałeś ten tekst ? Nowi inwestorzy, akwizycja innej firmy, zmiana prezesa w ubiegłym roku w najbardziej rozgrzanym czasie etc. i zaczyna sie nerwowe szukanie cyfr dla inwestorów, jak nie na bieżącej działalności, to na podszykowaniu spółki do dalszej sprzedaży. Hodinkee będzie już teraz kiblowac bez przerw, fundusze Venture to stryczek dla wielu firm.
 13. Ten model można kupić nowy/nienoszony z drugiej ręki, za cenę bardzo bliską tej z salonu
 14. A Kanary nie mają nieższego Vatu niz UE ? youtuberzy.... tak niekoniecznie pracujący w biznesie Ja chciałem tylko napisać, że zbudowanie własnej sieci dystrybucji, nawet na bazie kupionych lokalnych dystrybutorów, to naprawdę nie jest to, o czym marzy jakikolwiek producent... Producent chce produkować, rozwijać sie w tym kierunku. Sieć sprzedaży, to jest dodatkowy gigantyczny wysiłek i koszty, konieczność pozyskania nowych kompetencji, zatrudnienie nowych ludzi, założenie spółek w krajach docelowych, zatrudnienie w tych krajach pracowników, rozwiniecie HR na struktury miedzynarodowe i dziesiątki nowy rzeczy, których do tej pory nie robiono, a co jest mocno odległe od produkcji. Jest to zupełnie zbędne, tym bardziej, że dzisiaj system Rolexa działa bez zarzutów, ludzie kupują, dealerzy mają robotę i zysk, popyt góruje. Zakup Bucherea Rolex będzie musiał rozsądnie wytłumaczyć innym ADs, bo niektorzy mogą zacząć się zastanawiać, czy może nie poluzować trochę relacji z Rolexem i nie zacząć szukać drugiej nogi.
 15. Takie przeliczenie ma miejsce wyłącznie wtedy, jak wystawiasz fakturę/dokument fiskalny w Euro, Wówczas wyliczenie VAT na fakturze dokonuje sie użyciem świeżego kursu NBP. Kruk jednak wystawia fakturę w PLN.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.