Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Boogie

Użytkownik
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. Czy widzieliście już, żeby gdziekolwiek ktoś odbierał nowego Explorera II 226570 ?
 2. Coś mowili o czasie oczekiwania ? Cena jak za wcześniejsze BB chrono ?
 3. Jasne Tak czy inaczej DJ41 sie bardzo mocno broni w konfrontacji z modelami sportowymi, Przejrzystosc tarczy, jej czytelność i uroda (pamietam że masz wersję niebieską jak ja) oraz ogólnie design zegarka sprawiają, że to nie jest słaby zegarek. Gdybym miał wybrać jeden egzemplarz na lata, to nie wiem czy nie byłby to DJ
 4. Myslisz, ze sprzedasz DJ41, kiedy już dostaniesz ten oczekiwany model ?
 5. Ten chłop to statysta czytacz, wybrany w castingu. Treść przygotowuje zespół, i generalnie są to raczej grube kocopoły, o czym mogłem sie przekonać w tematach, w których mam troche głębszej wiedzy z racji hobby.
 6. GMT z jubilee to jednak nawiązuje do lat 70-tych.. 1675
 7. nikt sie nie przyzna, bo zgłoszenia na oysterowe Pepsi i Batmana mają być weryfikowane i część będzie szła do kosza.
 8. Czasami sie zastanawiam, czy taki Chinczyk jednak nie pokazuje takimi literowymi błędami (GLNIVA), jaką ma opinie o nabywcy podróbki.... mówiąc wprost, że uważa takiego nabywcę za głupka. Pamietam jeszcze 'Made In Swirzternet'
 9. No właśnie marże dealerów Rolexa są najwyższe na rynku, widać to w raporcie o rynku swiss made. I cała ta sytuacja właśnie chroni marże, bo klienci nie proszą, nie dostają rabatów, kuriozalnie gratulują sobie zakupienia zegarka, jakby w totka trafili... Inna sprawa, że szeregowy manager salonu nic z tej marzy nie ma, więc kręci swoje lody na boku
 10. Te akcje czy zmiany, które przeprowadza centrala Rolexa w pierwszej kolejności mają zrobić porządek z podstołową działalnością managerów dystrybutorów Rolexa, którzy robią deale na poza sklepowym obrocie stalowymi modelami. W ostatnich dniach widziałem informacje, że kilku dealerów straciło status AD Rolexa. Dystrybutorzy robią co mogą, w postaci swoich managerów, by pokazać centrali ze wszystko jest ok i te zmiany nic nie wnoszą. Generalnie jest wielki problem odróżnic typowego flipera od miłosnika, który nawet zamówi kilka modeli do kolekcji. Zawodowy fliper jest nie do wykrycia! Będzie miał kilka maili, kilka numerów telefonów, będzie występował pod różnymi nazwiskami, AD nie legitymuje kupującego, nie ma prawa. Dwa lata temu zapisałem się na GMT, pod pełnymi danymi, z możliwością namierzenia mojej historii zakupów (czego Kruk nie robi), kolega zapisał sie razem ze mną pod inicjałami, bez danych osobowych. Pół roku temu odebrał zegarek, ja dalej nie. Generalnie nie ma sensu wprowadzać żadnych wydumanych ograniczeń, niby sprawdzeń dla klientów, bo całą tę machine zatrzymują i robią szkody wyłącznie kierownicy salonów robiący nieoficjalny handel rzadkimi modelami. Rolex dobrze o tym wie, dlatego prowadzi wojne podjazdową z panami cwaniakami od dystybutorów.
 11. Aparat w telefonie sztucznie "wyciąga" poziomy, tak że nie widać różnicy pomiędzy zegarkami na fotce. U mnie najlepiej świeci jeden z modeli Chronoswiss, czytelność i intensywność świecenia lumy deklasuje i IWC i Omege, o Rolexie nie wspominam.
 12. Świecenie Rolexa jest na poziomie zegarków Steinhart za 400 Euro. Oni mają co poprawiać w tym temacie. Jest jakiś ludzki powód, że 1016 kosztuje 100kpln ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.