Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Matt90

Zeppelin Flatline Automatic 7364-3

Recommended Posts

Fajnie się czyta te wszystkie sprzeczne opinie. Dzięki nim pojawia się więcej wątków/możliwości. Sam się zastanawiam nad Zeppelinem i to jest jeden z wielu czasomierzy, które biorę na celownik.

Jeżeli to traktujesz jako swego rodzaju rozrywkę, to OK, ale z wyciąganiem wniosków będzie zdecydowanie trudniej. :)

Mój głos na Orienta:) Zeppelin z tym made in Germany mi nie odpowiada. Wolę Made in Japan, made in Poland, może i made in China.... Poza tym na stronie jest błąd. Piszą że to kwarc :)

Matt90, nie chcę Cię zniechęcać przed zakupem Zeppelina ale zanim kupisz w necie obejrzyj go na żywo.

Mnie strasznie się spodobał Zeppelin LZ127 Graf, lecz na żywo w sklepie czar prysł. 

Popieram opinię kolegi brejq. Jak jest taka możliwość to warto zobaczyć na żywo przed zakupem. Mnie zdarzały się już rozczarowania po zakupie  na dystans.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Dirty Harry
      Jaki to model Miyoty? Właśnie padła - pochodzi chwilę i zatrzymuje się

Warto naprawiać czy rozsądniejsza będzie wymiana całego mechanizmu?

• By 16Piechur
      Witam serdecznie

Poszukuję damskiego zegarka automatycznego (najlepiej na bransolecie) do 1000 zł, który mógłbym sprezentować Mamie z okazji pięćdziesiątych urodzin. 

Chciałbym prosić szanownych Ekspertów również o radę czy w tym zakresie cenowym jest w ogóle sens szukać jakiegoś zegarka automatycznego - większość propozycji zaczyna się od 1500 zł, a nie chcę kupować czegoś co będzie trzeba nieustannie naprawiać. 

Rozważę też inne możliwości - skeleton, pasek skórzany

Jedyne co udało mi się znaleźć to: 

https://zegarownia.pl/zegarek-damski-festina-sapphire-open-heart-automatic-f20488-2

Niestety nie jestem ekspertem od mechanizmów - ekspedientka również nie jest w stanie podać mi nazwy mechanizmu.

Serdecznie pozdrawiam.
    • By 16Piechur
      Witam serdecznie

Poszukuję damskiego zegarka automatycznego (najlepiej na bransolecie) do 1000 zł, który mógłbym sprezentować Mamie z okazji pięćdziesiątych urodzin. 

Chciałbym prosić szanownych Ekspertów również o radę czy w tym zakresie cenowym jest w ogóle sens szukać jakiegoś zegarka automatycznego - większość propozycji zaczyna się od 1500 zł, a nie chcę kupować czegoś co będzie trzeba nieustannie naprawiać. 

Rozważę też inne możliwości - skeleton, pasek skórzany

Jedyne co udało mi się znaleźć to: 

https://zegarownia.pl/zegarek-damski-festina-sapphire-open-heart-automatic-f20488-2

Niestety nie jestem ekspertem od mechanizmów - ekspedientka również nie jest w stanie podać mi nazwy mechanizmu.

Serdecznie pozdrawiam.
    • By Lukasz79
      Witam,
      Mam prośbę, mam taki chiński automat, Constantin Durmont, (zdjęcia w załączniku) rozleciało się łożysko i oderwał się wahnik, zegarmistrz powiedział, że potrzebny jest cały ten mechanizm na którym ten wahnik działał.
      Może mi ktoś doradzić czy mogę go gdzieś dostać lub czy ktoś może bawił się takim chińczykiem i ma części do odsprzedania?

• By Pawel582
      Witam, szukam zegarka do 1000 zł, max 1200 jeśli mi się spodoba  . 
      Fajnie by było żeby był automatyczny lub mechaniczny interesują mnie zegarki o eleganckim wyglądzie bez żadnych zbędnych bajerów na tarczy mogą być używane i stąd moje pytanie co polecacie?  Czytałem trochę, ale nie znam się na zegarkach za bardzo więc wole się zapytać ,zależy mi żeby  na trochę mi posłużył
      I jeszcze znalazłem taki zegarek https://www.seriouswatches.eu/products/edox-les-vauberts-date-automatic-80081-3-ain używany za około 1000 zł w dobry stanie czy warto się w ogóle tym zainteresować czy lepiej sobie odpuścić? No i ogólnie chodzi mi o taki wygląd jak ten zegarek w linku mniej więcej może być na pasku albo bransolecie bez różnicy w sumie. 
      Co o tym myślicie?

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.