Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krygo

chapelle.co.uk opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... Trafiłem na tej stronie na zegarek, który od daawna chciałem mieć, a jest już od dłuższego czasu wszędzie wyprzedany. Do tego w bardzo dobrej cenie i aż za ładnie mi to wygląda i mam wątpliwości. Co prawda jest płatność PayPal, ale... Może przesadzam, ale miał ktoś z tym sklepem jakąś styczność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pochwalisz się co szukałeś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupię to się pochwalę :) A tak to mi jeszcze sprzątniesz sprzed nosa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem to, ale widziałem też inną stronę, gdzie opinie jednak wyglądały inaczej. Nie mogę znaleźć teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie zastanawiałem się już więcej czy kupić kiedy nie mogłem dodać 2 sztuk do koszyka. Wziąłem ostatniego...: https://www.chapelle.co.uk/gents-citizen-eco-drive-calibre-8700-watch-bl8120-01e

Muszę przyznać, że rozumiem dlaczego go tak długo szukałeś. Bardzo ciekawy i wyjątkowy zegarek. Gratuluję zakupu i pochwal się jak przyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny strzał.

 

Mam zegarek z tego sklepu, tyle że z drugiej ręki. Z zegarkiem wszystko ok więc ze sklepem pewnie też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy citek, gratuluję. Nie wiedziałem nawet, że ktoś robi wieczny kalendarz zasilany solarnie, rzadkość chyba?    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że rozumiem dlaczego go tak długo szukałeś. Bardzo ciekawy i wyjątkowy zegarek. Gratuluję zakupu i pochwal się jak przyjdzie :)

 

Z pewnością zauważysz na forum, że do mnie dotarł :D

 

Fajny strzał.

 

Mam zegarek z tego sklepu, tyle że z drugiej ręki. Z zegarkiem wszystko ok więc ze sklepem pewnie też ;)

 

Może trochę przesadziłem z ostrożnością i są pewną firmą ;) Zobaczymy. Co do zegarka to wiem dokładnie czego się spodziewać. Miałem jego dwie inne wersje, ale ta jest na 100% najciekawsza. Ogólnie jak ktoś gdzieś trafi to polecam- bardzo wygodna, dobrze wyprofilowana koperta.

 

Ciekawy citek, gratuluję. Nie wiedziałem nawet, że ktoś robi wieczny kalendarz zasilany solarnie, rzadkość chyba?    

 

Citizen trzaska tego na potęgę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Due to a system error we regret to inform you that we are unable to supply you with the Gents Citizen Eco-Drive watch. We do wish to apologies for any inconvenience this may cause.

We can refund your order or if you wish to select an alternative item from our website we can offer you 15% discount. Please confirm how you wish to proceed.

Kind regards,

Chapelle Jewellery."

 

Jak widać mam dobrą czutkę i wiedziałem, że coś śmierdzi... Ehh... A już przez moment się cieszyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.