Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vincent198

Zegarek EDC do 10 tyś.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym sobie kupić zegarek na co dzień. Którego będę nosił niezaleznie co bede robił. Oczywiscie szanował.Aktualnie posiadam Omegę PO 45 i własnie bardziej chciałbym ją oszczędzac. Jestem miłosnikiem marki Omega ale moze doradzicie jeszcze jakies fajne modele innych marek do 10 .tys. ( 12 tys gorna granica.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już Omegę i nie przeszkadza Ci kolejny zegarek tej marki to w tył budżecie kupisz Seamstera 300M.

 

Inne budżetowe rozwiązanie to najnowszy wypust Certiny DS PH200, bardzo mi się podoba na zdjęciach a cena poniżej 3 k jest na tyle aktrskcyjna że nie musisz się przejmować co aktualnie robisz z zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz zobaczyłem fajna linie Aquarace w Tagu. Ale chyba skuszę się na Omegę. Mętlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na zegarki firmy Ball, TAG Heuer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tudor HBB :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH Carrera chrono, Bretling Colt 44mm

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dorzucam jeszcze Rado Captain Cook  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling colt , ciekawa propozycja. Muszę podejść i przymierzyć. Dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz Omegę to bierz Tudora Black Bay! Piękne zegary, zacna marka-córka Rolexa. 

Na bazarku jest idealny z burgundowym bezelem.  In housowy mechanizm.  

Idealnie prezentuje się na pasku jak i bransolecie. 

Na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku masz fajnego Ball'a za 5k i Orisa 65 za cos ponad 6k. Oba fajne. Zreszta w tym budzecie masz duzy wybor na bazarku - tylko czytac i kupowac ;-) a reszte kasy odłóż na... kolejny zegarek - moze jakiegos pilota lub garniturowca :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tylko koniecznie trzeba się pochwalić wyborem no i fotki pokazać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubuszt Omegi to jako edc idealna będzie AT,w tym budżecie oczywiście używka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym modelu nie pomyslałem. Muszę sie przymierzyć. Wygląda bardzo ciekawie. Dzieki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup AT, zeby oszczedzic PO? Ja bym wybral cos fajnego w nizszej cenie, jak pisalem powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij w stronę BALL-a, na bazarku coś tam masz. PO to jak passat, pod każdym blokiem siedzi na ławce. Mam i to i to, omega jest gorzej wykonana i .. kazdy ją ma, jak passata ;) Ja moją przestałem nosić, zakładając ją czuję się jak typowy klient biedronki. Wolę już breitlinga, nasuwa mi skojarzenia z bentleyem, to tez folcwagen, ale przynajmniej nie stoi pod każdym blokiem ;) Zenith również ciekawa marka, ale poziom wykonania coś jak ball, choć nowego defy jeszcze nie nosiłem.

 

W każdym razie ball jest nie do przebicia jeśli chodzi o jakość, obecnie przymierzam się do NEDU.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.