Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

ArtiGarnek

Użytkownik
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. Koleżanka jest teraz w Chinach i pisała ze Rolexy dostępne od ręki w salonie. Submariner i DJ 41. Czy ktoś wie jak wygląda potem kwestia opłat z cłem i Vat? Internet podaje różne informacje. Jaka jest szansa że złapią to nawet jak będzie miała w podręcznym? Z drugiej strony nie jest to dziwne że u nich Submariner jest od ręki?
 2. Nie tylko Rolex stosuje podobne praktyki. https://www.well.pl/life/148/hermes_szykuje_sie_na_torebkowa_wojne_luksusowy_dom_mody_zatrudnil_najlepszych_prawnikow_na_swiecie,14445.html
 3. Nie bo nic ciekawego nie pokazali. Mam Omegę, IWC i kilka mniej prestiżowych zegarków więc oczywiście chciałbym też Rolexa ale jeśli nie będę miał to się mówi trudno. Na razie jestem tylko na liście na OP 41 Celebration ale nie wróżę sobie sukcesu 😂 Jak wypuszczą ciekawszego GMT w przyszłym roku to się zapiszę. Myślałem, też na DJ ale chyba dla mnie jest zbyt bling chociaż to piękny zegarek. Łudzę się, że ceny większości modeli na Chrono są już niewiele większe niż MSRP więc może za rok czy dwa kolejki się zmniejszą/znikną bo flipperzy przestaną zapychać listy.
 4. Oczywiście, że to prawda. Zaledwie promil to entuzjaści, którzy wiedzą co kupują. Reszta to ludzie omamieni marketingiem i fliperzy. Rolex nie robi wyjątkowych zegarków które wyróżniają się czymś szczególnym na tle konkurencji. Rolex nie posiada żadnych wielkich komplikacji. To dobre zegarki i nic więcej.
 5. Proponuję kawy się napić lub snickersa zjeść z rana 😂
 6. Nowości bieda. Nic wartego zainteresowana. Poza szaro burym GMT reszta to niszowe zegarki. Nie wróżę tłumów u AD w tym roku. Swoją drogą, ktoś wie czy nowa fabryka już otwarta?
 7. Nigdy nie udało mi się dodzwonić do GM więc masz rację. Mam też wrażenie, że tam jest najbardziej fałszywa obsługa. Niby mili ale jakoś zawsze czuję jakbym zawracał im głowę. Z drugiej strony wciąż mnie dziwi, że żaden salon nie może oddelegować RAZ w roku jednego pracownika tylko odbierania telefonów. Przez 361 dnia (odejmuję 4 na zapisy po W&W) nie mają nic innego do roboty bo jedyne co robią to wydają zamówione zegarki.
 8. Pytanie pojawiało się wiele razy ale nie pamiętam odpowiedzi. W związku z bałaganem w Kruku i różnych zwyczajach czy zasadach w każdym salonie jest sens zapisać się w przyszłym tygodniu na nowości w więcej niż jednym salonie czy jakimś cudem oni to weryfikują? P. S. Dzwoniłem na plac konstytucji i byłem w GM. W przyszłym tyg we wtorek trzeba do nich dzwonić i umawiać się na audiencję. Oczywiście, o ile odbiorą telefon bo jak co roku będą zaskoczeni dużym zainteresowaniem...
 9. Tak też myślałem. Czyli czarne karty to tylko kolor plus usługa podobna jak Uber Eats ale nazywają to Concierge 😂
 10. To nawet nie chodzi o private banking czy wealth management ale zwykłe karty kredytowe np platynowe czy chociaż złote. Ja nigdy nie uznawałem kart kredytowych bo nie wydaje pieniądzy, których nie mam. Zrobiłem jednak platynową bo potrzebuję wypożyczyć auto a USA i zacząłem się zastanawiać.
 11. Może dla niektórych to będzie głupi pomysł ale co jeśli chcąc kupić Rolexa od AD nie zadzwonić na usługę Consierge do banku? Idą one w parze w kartami kredytowymi. Zawsze się reklamowali, że robią rzeczy niemożliwe. Czytałem wywiad kiedyś z jakimś dyrektorem, który zarządza taką usługą w banku i mówił, że jednemu klientowi załatwili zabytkowy czołg, innemu start w maratonie nowojorskim na dzień przed jego rozpoczęciem. Chyba podciągnięcie za kilka sznurków u któregoś AD nie powinno być dla nich problemem? Ktoś tego próbował?
 12. Hej. Może mała gra bo ten wątek ostatnio nudny jest. Jak w tytule. Ja - Bulgari Octo Finissimo. Sam bym go nie kupił ale jako prezent byłby extra 😊
 13. Czy mogę się spytać kiedy odebrałeś? Zamówiony w Kruku czy gdzieś za granicę?
 14. Nie wiedziałem że absurd z Rolexem dotyczy nawet tego że nie pozwalają kupić bransolety 😂 A kto powiedział że Rolex chce sprzedawać zegarki pasjonatom?! Przecież cała chora sytuacja z flipperami i kolejkami jest im bardzo na rękę. Brak dostępności = większe pożądanie. Ja twierdzę że oni jakoś to specjalnie utrzymują. Masz rację że to powoduje brak satysfakcji przy zakupie. O miłej obsłudze premium możesz zapomnieć.
 15. Wszystkim dziękuję bardzo za opinie. Zegarek trafi do Damiana. Powołam się na Was 😉 U mnie te zew AR ma nie tyle rysy co takie smugi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.