Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ArtiGarnek

Użytkownik
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Recent Profile Visitors

161 profile views
 1. Jeśli chłopaki się nie znają a to ma być prezent to Ball wg mnie odpada. To że są to dobre zegarki wiemy na tym forum ale nikt poza nim tej firmny nie zna. Chłopak wyda 8k a obdarowany pomyśli że to zegarek za 1-2 k. Też Taga za bardzo nie lubię ale gwarantuję że w opinii 98% ludzi to bardziej ekskluzywna marka niż Zenith, IWC, Ball. Ja bym celował w Longines. Znan marka. Super stosunek cena/jakość. Może Spirit? https://jubitom.com/zegarki/longines/longines-spirit/zegarek-longines/l38104736 https://zegarkistrojny.pl/pl/p/Longines-Spirit/2301 Coś tańszego: https://jubitom.com/zegarki/longines/conquest/zegarek-longines/l37784966 Zegarki typu nurek (Diver). Bardzo popularne przy pierszym wyborze. https://jubitom.com/zegarki/longines/hydroconquest/zegarek-longines/l37814766 https://jubitom.com/zegarki/longines/hydroconquest/zegarek-longines/l37814066 https://jubitom.com/zegarki/longines/hydroconquest/zegarek-longines/l37814966 To tak na szybko. Kolego, Zanim kupisz musisz zadać sobie kilka pytań: - jaki rozmiar? Najbezpieczniej będzie 40mm średnicy ale może kolega woli większe? - automatyczny czy kwarcowy ( na baterię)? - jakie komplikacje? - do czego nosi zegarki, jak się ubiera? Jeśli jakiś model Ci się podoba to koniecznie zobacz go na żywo a potem google i szukaj najtańczej oferty ze sprawdzonych sklepów lub negocjuj.
 2. Powiem na swoim przykładzie że jeśli Ci się marzy Omega to nic innego jej nie zastąpi i tyle. Do 10k jak piszą powyżej nie będzie dużego skoku jakościowego od HC. Ja bym dozbierał. Warto.
 3. Rozmiar rozmiarem ale widziałeś wersję z zieloną tarczą?! Na zdjęciach wygląda mega
 4. 10 tys to trudno budżet bo dobre zegarki są za 7k ale żeby kupić coś extra to potrzeba ok 14k. Ja na Twoim miejscu zamiast staroci byle z logo Omegi przyjrzałbym się Longines. Mają świetne zegarki dla każdego z matką znana i dobra. Np https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/24483_Longines_Avigation_BigEye_Column-Wheel_Chronograph_Strap_XL_L28164534?utm_source=GADS&gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQtDQq3jDT103cHvGz8R53eKeuty-HW6uTfkuLnYM4NsRJ0zXCnM0GhoCW_QQAvD_BwE https://www.longines.com/pl/zegarek-longines-spirit-l3-811-4-03-6 https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/30743_Longines_HydroConquest_Ceramic_L37824966?utm_source=GADS&gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQsrHjCMs0c1ljyi-tnpe5cpBkpS5CDbA73batI9g5kBbTteFjrPZohoCNF8QAvD_BwE Hydroconquest tylko z ceramiką!
 5. Mam nadzieję że się nie spociłeś za bardzo pisząc ten komentarz.
 6. Może niektórzy tęsknią za komuną i pewexami to lubią takie akcje. Ja nie.
 7. Masz rację. Upomnienie słuszne 😀 Ja autorowi wątku wciąż proponuję Grand Seiko Snowflake
 8. Dzwoniłem tydzień temu do AD na placu trzech krzyży. Powiedział że nie ma ale potem spytał się czy jestemn ich klientem. Wyczyłem że gdybym był to może mnie wcisnąć do kolejki.
 9. Ja mam od 3 lat poprzednią referencję i kilka miesięcy temu pojawiły się znaczne rysy lub wręcz plamy na AR. A zgadnijcie gdzie noszę w obecnych czasach zegarek? Po domu To nie jest mit.
 10. Ja mam inne doświadczenie oraz pogląd na hype Rolexowy. A tekst "Może dostosowują obsługę do klienteli." był słaby. Nie będę się wdawał w pyskówkę.
 11. Jest taka stara zasada handlu "klient nasz pan" Tutaj jest sprowadzona do chorej sytuacji gdzie ja, chcąc kupić drogi zegarek muszę prosić i udowadniać że jestem tego wart. Byłem kilka razy w salonie w galerii mokotów i obsługa jest tam dramatyczna. Natomiast w salonie Omegi na placu 3 krzyży jest bardzo pomocna, kulturalna. Proponuję sprawdzić i porównać.
 12. Obecnie na wersję 41 mm są ZAPISY tylko na srebrną i czarną. Reszta oficjalnie niedostępna. No chyba że uzyskasz błogosławieństwo, przychylność i wspaniałomyślność sprzedawców . Ja wiem że wyolbrzymiam ale sytuacja kolejkowa Rolexa jest dla mnie absurdalna. Mieć dzisiąt tysięcy i prosić jakiegoś sprzedawczyka aby wpisał mnie na listę kolejkową jak za komuny. Chore.
 13. Grand Seiko Snowflake. https://nobleplace.pl/sklep/zegarek-meski-grand-seiko-heritage-spring-drive-41-mm-SBGA211.html?gclid=Cj0KCQjwpdqDBhCSARIsAEUJ0hPfkb5NDvFRimt46BVM1UVaquVDrd0WAW-5IsokcFsUX8fTj6QoWbcaAgQDEALw_wcB Nie ma za co. Podobno w Rolexie trzeba jeszcze oddać nerkę i klękać przed sprzedawcą na grochu to wtedy przychylniej patrzą i trzeba czekać tylko 9 miesięcy aby wydać 25 tys złotych...
 14. A który TH ma zewnętrzny AR? Żałujesz tej decyzji? Ja właśnie zastanawiam się czy efekt mi się spodoba...
 15. Tak samo podobno jak z polywatch. Problemem jest dla mnie słowo "podobno" bo boję się zniszczyć nie najtańszy zegarek 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.