Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ee przeciwnie znaczy,ze dziala, pewnie cisnienie szalało,albo winda jezdziles:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drocze się trochę :-)

Sam zdziwiony jestem ze kwarc taką frajdę mi sprawił......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że zakupiłem od kolegi z forum GWX8900 z modułem 3278 mam pytanie orientuje się ktoś jak w tym wynalazku ustawia się fazy księżyca bo pływów to raczej u nas nie ma :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że zakupiłem od kolegi z forum GWX8900 z modułem 3278 mam pytanie orientuje się ktoś jak w tym wynalazku ustawia się fazy księżyca bo pływów to raczej u nas nie ma :)

 

Ja się na tym kompletnie nie znam ale zerknij na 18 post human'a http://zegarkiclub.pl/forum/topic/51256-jakie-dane-do-faz-ksiezyca-i-wykresu-plywow/ może to Ci jakoś pomoże.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam go od wczoraj - do pracy kupiłem.:-)

 

Fajnie,.. myślę, że się sprawdzi.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po kilku godzinnym spacerze po lesie i pstrykaniu fotek jakoś tak pomyślałem czemu Casio nie wpadło na pomysł wbudowania krokomierza do zegarka skoro mają dużo modeli outdoorowych jak np 9400 czy Pro Treki.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na nadgarstku krokomierz nie będzie działał.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież smartłacze mają.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy że działają prawidłowo.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj informację ze sklepu z włóczkami, że będą mieli dzisiaj dostawę z czarnym gwn-1000, więc od dziś jestem posiadaczem oryginalnego G z folią na szkiełku

 

post-69446-1428703464,5639_thumb.jpeg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfmaster świetny jest  :wub: . Niech Ci się dobrze nosi. 

 

 

Sam zdziwiony jestem ze kwarc taką frajdę mi sprawił......

 

 

Zanim kupiłem Rangemana, to przedtem też nie miałem żadnego zegarka z elektronicznym wyświetlaczem - tylko same wskazówkowce i jedna hybryda. I w sumie to jakby mi ktoś z rok wcześniej powiedział, żebym sobie taki sprawił, to bym go wyśmiał, a teraz z nadgarstka praktycznie nie schodzi  B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj informację ze sklepu z włóczkami, że będą mieli dzisiaj dostawę z czarnym gwn-1000, więc od dziś jestem posiadaczem oryginalnego G z folią na szkiełku

attachicon.gifUntitled34

Gratki !

Niech się dobrze nosi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Zastanawiam się nad zmianą ryśka na gw-9400  <_<  jest do dostania w świetnej cenie w warszawie, tylko czy będzie się tak samo komfortowo nosił? A zasadniczo chciał bym zostać jednozegarkowcem i mieć święty spokój, chociaż przez rok  :P

W sumie i tak poza mną nie zwraca uwagi co i czy mam na ręku  :wacko:

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniaj, na pewno takiego komfortu nie będzie  ;)

A jednozegarkowcem siebie nie wyobrażam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki !

Niech się dobrze nosi ;-)

Dzięki, gwn-1000 to zupełnie inna liga niż reszta moich G, nawet rangeman odpada w przebiegach. Inne moje G wyglądają przy nim po prostu biednie. Ale jeśli ktoś chce komfortowo korzystać np. z funkcji barometru to dużo łatwiej jest jednak w rangemanie. No i koronka troszkę zmienia sposób obsługi zegarka na mniej intuicyjną.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że na Alle pojawił się nowy Frogman GWF-1000. Cena zaporowa 2500 pln, czyli znacznie drożej niż na e-bayu itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty z nim robiłeś? :P

W błocie się tarzałeś ? Czy jedną rękę tylko w błocie kąpałeś, bo widzę, że dalej czysto! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiosenne porządkI (czytaj jednoręczne wytargiwanie chwastów z ziemi ;)) juz po kąpieli ale jednak dalej trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, że specjalnie go uwaliłeś ziemią, że niby tak się ubrudził :D

Chwasty wyrywałeś wkładając ręce po nadgartek w ziemie?

Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, że specjalnie go uwaliłeś ziemią, że niby tak się ubrudził :D

Chwasty wyrywałeś wkładając ręce po nadgartek w ziemie?

Hehe

Dokładnie tak jak mówisz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.