Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W chwili kiedy założyłem go na rękę, nie przeszło mi nawet przez myśl, żeby go odłożyć. Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem kwadraciaka.

 

P.S. Nie potrafię robić zbytnio zdjęć i nie mam czym, może temu na zdjęciu wyszedł taki duży. Mniejszego G jeszcze nie miałem, ale ma to swój urok :)

I mnie urzekł ten model. Raz tylko przymierzyłem i się zakochałem  :wub:

Jak tylko dozbieram trochę grosza to na pewno będzie mój.

pepepatryk, niechaj cieszy Twe oko i niezawodnie Ci służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mnie urzekł ten model. Raz tylko przymierzyłem i się zakochałem  :wub:

Jak tylko dozbieram trochę grosza to na pewno będzie mój.

pepepatryk, niechaj cieszy Twe oko i niezawodnie Ci służy.

 

Dzięki wielkie i życzę szybkich zakupów! :D

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

W chwili kiedy założyłem go na rękę, nie przeszło mi nawet przez myśl, żeby go odłożyć. Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem kwadraciaka.

 

P.S. Nie potrafię robić zbytnio zdjęć i nie mam czym, może temu na zdjęciu wyszedł taki duży. Mniejszego G jeszcze nie miałem, ale ma to swój urok :)

Piękny  <_<  gratulacje, to kwintesencja G-shocka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Te przedłużanie gwarancji na G-shock'i do 6 lat funkcjonuje tylko przy zakupie od ZIBI? Czy to jest ogólna akcja? Nie dopytałem się tego w sklepie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ZIBI i pośredników od nich biorących.

W raz zegarkiem powinieneś dostać kartę gwarancyjną ZIBI i kwitek do wpłaty na ich konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ZIBI i pośredników od nich biorących.

W raz zegarkiem powinieneś dostać kartę gwarancyjną ZIBI i kwitek do wpłaty na ich konto.

 

 

Piękny   <_<  gratulacje, to kwintesencja G-shocka 

 

 

Dzięki :) 

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

A jak Zibi odróżnia swoje zegarki od innych, bo naklejka na deklu mojego 7710 wyblakła po 10 dniach noszenia, wytarły się napisy, a przy czyszczeniu dekielka odpadł kawałeczek  :(  w sumie nie sadze, abym potrzebował od nich wsparcia, ale przy ewentualnej odsprzedaży będzie problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Czyli mogę to naklejkę zerwać do końca, to nawet lepiej, bo szpeci mi dekielek  -_- a moim drugim DW- 5030C to naklejka jest na folii zabezpieczającej 

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Świetna wiadomość, od jutra zaczynam nosić swojego 5030 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników "dżi"

 

Jestem tu nowy i po przeczytaniu całego podforum mam małą tremę-tak zacne audytorium.

Marzyłem o g shocku już dwadzieścia parę lat temu i dopiero teraz zacząłem je realizować. W marcu GW6900, dwa dni temu Rangeman i czuję że to nie koniec :) . Już mam kolejny pomysł :)


pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując go nawet się nie spodziewałem, że aż taką frajdę mi sprawi. A chciałem tylko zwyklaka na co dzień...

 

Ale jest problem... Nawet duży... Latam po necie i szukam GW-5K. Jest jakieś lekarstwo na zachłanność zegarkową?

post-37473-0-62046100-1409391024_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jesteś pewien, że chcesz sie z tej zachłanności zegarkowej wyleczyć? :)

 

Jakiegoś bzika trzeba mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to niepokojące zjawisko na allegro się dzieje, bo DW-5600 jeszcze jakiś czas temu można było spokojnie za 200 zł kupić, a teraz najtaniej za 300 zł...

Edytowane przez Strzala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam mam go w planach ale obecnie podobają mi sie Seiko :)

Ten model w negatywie wygląda kozacko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Te przedłużanie gwarancji na G-shock'i do 6 lat funkcjonuje tylko przy zakupie od ZIBI? Czy to jest ogólna akcja? Nie dopytałem się tego w sklepie :/

 

Nie, nie tylko od ZiBi.

Działa również jeśli kupisz zegarek pochodzący z tzw. "oficjalnej dystrybucji" - czyli alternatywny sprzedawca zaopatruje się w ZiBi.

 

Kupiłem w ten sposob dwa zegarki i za każdym razem dostałem "formularz wpłaty na wydłużenie gwarancji" na konto ZiBi.

 

Ja to opłaciłem przelewem z konta w nazwie przelewu wpisując: "przedłużenie gwarancji na  zegarek .......  , data zakupu ........ ".

Mam dowód wpłaty , mam paragon od sprzedawcy (potwierdzający zakup) więc wszystko powinno działać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to niepokojące zjawisko na allegro się dzieje, bo DW-5600 jeszcze jakiś czas temu można było spokojnie za 200 zł kupić, a teraz najtaniej za 300 zł...

Ten DW od tego pierwszego GW różni sie solarem i synchronizacja? Rozmiary i wygląd wydają mi sie takie same (na oko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak, DW to taki najprostszy model i ma tylko stoper, timer, alarm. Plusem jest to, że wyświetla czas w funkcji stopera ;)

Do niedawna kolejnym plusem była cena DW-5600 ~200 zł przy ~480 zł za GW-M5610. A obecnie różnicea się trochę zmniejszyła - ~300 vs. 450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakość wykończenia, jakość plastiku itp na takim samym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskok w jakości plastiku to jest przy GW-5000. Ewentualnie jeszcze w jakichś limitowanych chyba.

Reszta ma tej samej jakości, a różnią się funkcjonalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to niepokojące zjawisko na allegro się dzieje, bo DW-5600 jeszcze jakiś czas temu można było spokojnie za 200 zł kupić, a teraz najtaniej za 300 zł...

O tym samym kilka stron wcześniej pisałem. Jak były po 200 zł. to ja swojego - nówka dwa razy na ręku, sprzedałem za 160 zł.  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.