Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem nad zakupem tego Baby dla mej lubej :-) Nie sądziłem, że różnica w wielkościach jest taka duża!


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw to posiadanie białego G zmusiło mnie do opracowania skutecznej metody czyszczenia, mianowicie elektryczna szczoteczka do zębów i zwykłe mydło w kostce a od czasu do czasu wybielająca pasta do zębów. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad zakupem tego Baby dla mej lubej :-) Nie sądziłem, że różnica w wielkościach jest taka duża!

Dla kobiety wielkość w sam raz :-)

Żona jest zachwycona :-)

Poprawili nawet wskazówki i w baby-g końcówki sa z białą otoczką dzięki czemu lepiej odczytuje się godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile tansze sa te zegarki ze warto kupowac bez "normalnej" gwarancji?

pamietam jak szukalem, to tylko ze Stanow byly zdecydowanie atrakcyjniejsze cenowo, reszta sprzedawców miala ceny do 20% nizsze niz oficjalnie w cennikach... ale taki rabat to jak juz pisalem, bez problemu do wynegocjowania w TT albo Swiss

Jak szukałem dla siebie GW 9010, w Time Trend Wola Park cena wynosiła 850 zł ...

W UK kupiłem ten zegarek za 400 zł nowy, fakt że bez gwarancji Zibi, ale różnica w cenie to rekompensuje.

Teraz będę rozglądał się za GW 9400 też za granicą, nasze ceny są kosmiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za sugestie odnośnie sklepu (i gwarancji), w którym warto dokonać zakupu. Dla mnie to bardzo cenne informacje.

Pozdrawiam :-)

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 15 dniach od regulacji mojego DW-5600 za pomocą śrubki w module i zsynchronizowaniu z zegarem atomowym w GW-M5610 mam sekundę na plusie.  :D

Przypomnę tylko że przed regulacją też miałem sekundę na plusie ale po 24 godzinach.. 

 

aBZWWKE.jpg

 

I jeszcze jedno z dzisiejszej sesji.. :)

 

zgHS2Si.jpg

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wynik :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że to kręcenie przyniosło pozytywny skutek i że jest taka możliwość  :)

Tomoaliusz, doskonały wynik byłby gdybym po miesiącu wyszedł na zero ale jak będę mieć 2,s czy 3s na plusie to i tak będzie super. ;)  Choć zabierając się za regulacje szczerze liczyłem chociaż na minimum 10s/m .

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajne to jest to, że dzielisz się wynikami swoich eksperymentów na forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodna ta plastikowa bransoleta?

 

Swego czasu kolega dingo napisał że bransoleta wymiata i "zmienia diametralnie wygodę noszenia 5600".. Zasugerowałem się jego opinia a że bardziej podchodzą mi zegarki na bransoletach to postanowiłem to sprawdzić. Po ponad miesiącu jak ją mam mogę tylko potwierdzić jego słowa.  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu kolega dingo napisał że bransoleta wymiata i "zmienia diametralnie wygodę noszenia 5600".. Zasugerowałem się jego opinia a że bardziej podchodzą mi zegarki na bransoletach to postanowiłem to sprawdzić. Po ponad miesiącu jak ją mam mogę tylko potwierdzić jego słowa. ;)

Szkoda tylko, że kosztuje tyle co nowy zegarek.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny bransolet kompozytowych i to chyba do wszystkich G są niestety bardzo wysokie ;-(

Np do modelu GW-A1100 cena bransolety kształtuje się w granicach 320-450 PLN i wszędzie czas oczekiwania do ok. 4 tygodnie niestety ;-(

Przy takich cenach zawsze przychodzi myśl, że w sumie to możnaby kupić nowy zegar ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosząc się z zamiarem kupna tej bransolety rozkminiałem to samo, bo w tej cenie niecały rok temu kupiłem właśnie DW-5600E na allegro. Nówkę sztukę z gwarancją za 210PLN z przesyłką a teraz mam wydać takie same pieniądze na samą bransoletę.? Zaryzykowałem jednak i nie żałuje bo wygoda noszenia i wygląd rekompensują to w 100%. Mało tego, zastanawiam się jeszcze nad zakupem kolejnej tak aby mieć ją jeszcze w GW-M5610  ;)

 

Swoją drogą pamiętam jak DW-5600 były w takich cenach i szły na allegro jak ciepłe bułeczki..

Dziś używki podchodzą w licytacjach pod 200PLN..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransoleta diametralnie zmienia noszenie 5xxx i mimo że droga to do tych droższych modeli 5xxx opłaca się ją kupić.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosząc się z zamiarem kupna tej bransolety rozkminiałem to samo, bo w tej cenie niecały rok temu kupiłem właśnie DW-5600E na allegro. Nówkę sztukę z gwarancją za 210PLN z przesyłką a teraz mam wydać takie same pieniądze na samą bransoletę.? Zaryzykowałem jednak i nie żałuje bo wygoda noszenia i wygląd rekompensują to w 100%. Mało tego, zastanawiam się jeszcze nad zakupem kolejnej tak aby mieć ją jeszcze w GW-M5610  ;)

 

Swoją drogą pamiętam jak DW-5600 były w takich cenach i szły na allegro jak ciepłe bułeczki..

Dziś używki podchodzą w licytacjach pod 200PLN..

GitBit a czy masz może jakieś szczególne miejsce/sklep , w którym szukasz/kupujesz bransolety do G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem akurat poprzez serwis ZIBI. Ale można też tutaj https://www.tiktox.com/

Dzięki wielkie za odpowiedź,

w Zibi cena do mojego G to ok. 370 PLN, a w tiktox 73 GBP więc jeszcze wyżej niestety ;-(

Chyba poczekam na niższe kursy i wtedy sprawdzę cenę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cena faktycznie zaporowa. Trzeba bardzo kochać swój zegarek, żeby dokupić mu tak drogą bransę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.