Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To już bardziej biżuteria niż G :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy taki, ale złoty... srebro jest za mało lanserskie :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy taki, ale złoty... srebro jest za mało lanserskie :D

I wysadzany brylantami

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać, nie wydziwiać :D

pharrell-williams-gold-g-shock-watch-bap


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowany faworyt to DW6900, ale brakuje mu złotej bransy :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zostawić już temat wielkości "G" i ich wygody noszenia  ;) .

Każdy ma inne zdanie i będzie nosił to co uważa że mu pasuje :) .

Nie ma co się przekomarzać bo ile ludzi tyle opinii  :P .

 

Najlepiej niech każdy model produkują  kilku rozmiarach: S, M, L, XL itp. Wchodzisz, przymierzasz jak gacie i kupujesz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega posiada g-shock'a gd-350br, od samego początku ma bardzo słabe podświetlanie , aż w pewnym momencie przestał zwyczajnie działać.

 

Oddał teściowi (niestety) do wymiany baterie, co niestety nic nie pomogło. A mogło nawet uszkodzić uszczelke. Nie wiecie co początkowo mogło być problemem

 

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wymiana baterii mogła uszkodzić uszczelkę? Nie widzę związku,po wymianie baterii zresetuj zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal wystepuje ten problem skoro wymiana baterii nic nie pomogła.

Porównywał podswietlenie z innymi takimi samymi modelami? Może tak sie tylko wydaje że jest słabe, tam są jesli dobrze kojarze 2 diody od dołu po skosie, do tego to jest nagatyw wiec może miec wrazenie że podswietlenie jest słabe a tak naprawde takie juz jest i powinno byc.

Najlpiej porownac w realu albo na filmikach w necie.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I stalo sie... kupilem niebieskiego range :P

Czyżby na przekór sobie czy chcesz spróbować się do niego przekonać, że jednak rozmiar bedzie ok i sie przyzwyczaisz?

 

Widzę spore zróżnicowanie - idą do Ciebie Range i GW-M5610. Ciekawe ktory wygra pojedynek o Twoj nadgarstek na dluzszą mete

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteq891 -dobry wybór. Miałem kiedyś niebieskie przebranie, a teraz oczekuję kolejnego ;) Ten kolor o zmierzchu jest prawie czarny, ciemny granat, a w słońcu ładny niebieski, który wygląda bardzo fajnie, na pewno nie tandetnie ani dziecinnie.

Mój to będzie mix classic Romka + negatyw z BJ + czarny przycisk podświetlenia + czarne czopki :) Szkoda, że nie ma jeszcze nigdzie czarnej klamry i szlufki.

Dowiedziałem się w zibi, że przycisk sensora, a dokładniej ta metalowa tulejka, która ma czerwony pasek lub inny w zależności od wersji jest niedostępna do kupienia osobno, prawdopodobnie wchodzi w skład koperty :( a chciałem założyć tą z zielonego do swojego czarnucha, a z czarnucha do niebieskiego :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już możliwość uszkodzenia uszczelki podczas wymiany. Jeśli jednak okaże się że faktycznie podświetlenie isam wyświetlacz jest słabszy?

 

Co mogło być przyczyną? Zegarek kupiony jako nowy w TT.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się kilkakrotnie z przygasającym wyświetlaczem lub z przygaszonym świeceniem ale za każdym razem wymiana baterii eliminowała to zjawisko w moich przypadkach.

 

Masz możliwość porównania podświetlenia z innym takim samym zegarkiem?

Może w salonie TT?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli z jakiegos powodu rzeczywiscie podswietlenie jest słabsze - reklamuj.

Swoją drogą w ciagu 12 m-cy od zakupu mozesz wymienic w serwisie Zibi baterie za darmo.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby na przekór sobie czy chcesz spróbować się do niego przekonać, że jednak rozmiar bedzie ok i sie przyzwyczaisz?

 

Widzę spore zróżnicowanie - idą do Ciebie Range i GW-M5610. Ciekawe ktory wygra pojedynek o Twoj nadgarstek na dluzszą mete

 

Tapnięte z fona.

Trafiłem na dobrą ofertę w outlecie w Annopolu i aż grzech by było nie kupić, budżet trochę naruszony ale na szczęście niedługo pay day ;)

5600 kilka już mam, ale to zupełnie inna bajka, zobaczymy jak będzie. Na ten rok chyba zamykam zakupy :)

 

@kamilspider - miałem zwykłego, i jakoś nie zagrało więc teraz daję szansę niebieskiemu, o dziwo ten negatw jest dośc dobrze czytelny bo tego się bałem, ale okazuje się, że popracowali nad tym troszkę.

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani z TT powiedziała że jeśli bateria była wymieniana w nie autoryzowanym serwisie, gwarancją utraconą.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barteq891 -dobry wybór. Miałem kiedyś niebieskie przebranie, a teraz oczekuję kolejnego ;) Ten kolor o zmierzchu jest prawie czarny, ciemny granat, a w słońcu ładny niebieski, który wygląda bardzo fajnie, na pewno nie tandetnie ani dziecinnie.

Mój to będzie mix classic Romka + negatyw z BJ + czarny przycisk podświetlenia + czarne czopki :) Szkoda, że nie ma jeszcze nigdzie czarnej klamry i szlufki.

Dowiedziałem się w zibi, że przycisk sensora, a dokładniej ta metalowa tulejka, która ma czerwony pasek lub inny w zależności od wersji jest niedostępna do kupienia osobno, prawdopodobnie wchodzi w skład koperty :( a chciałem założyć tą z zielonego do swojego czarnucha, a z czarnucha do niebieskiego :D

Czarna klamerka do rangemana jest w żółtym pasku. ;)

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie daliście go na gwarancję tylko sami próbowaliście wymieniać baterię? :/

 

DamianDe racja, ale ceeena jest nie do przyjęcia :/

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani z TT powiedziała że jeśli bateria była wymieniana w nie autoryzowanym serwisie, gwarancją utraconą.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

To może chociaż podejdź tam i porównaj jasność świecenia, bo może ten model tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli od początku coś było nie tak, trzeba było od razu oddać na gwarancji. Co do wymiany w nie autoryzowanym punkcie to niestety tak jest, że gwarancja przepada - ale powiedz, jak doszli do tego, że była robiona jakakolwiek wymiana? Chyba, że się przyznaliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.