Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jak elektryczne szyby w samochodzie z klimatyzacją, kiedyś tak mawiano  ^_^

A zawsze lepiej coś mieć niż nie mieć  ;)

Coś w tym jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie poruszany miliard razy ale... Czy przynajmniej niektórzy z was noszą swoje G do koszuli do pracy? Chodzi mi raczej o pracę biurową i jeśli tak to jaki model polecicie? :)

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-1000 jest praktycznie tych samych rozmiarów co GD-400 kolego nawet na szerokość 0 4,2mm mniejszy..

 

Swoją drogą bawiłem się ostatnio GD-400 koleszki i szczerze powiedziawszy to trochę skomplikowany jest pod względem obsługi. Nie to żebym nie ogarnął tematu ale mając 4 przyciski w kwadracie jestem w stanie obsłużyć go w pełni a tu jest 5 przycisków plus ten obrotowy pierścień i momentami to się można pogubić gdzie co i jak się ustawia. Zapewne to kwestia przyzwyczajenia. ;)

Mój wujek ma ga-400 i mi się bardzo podobają jego funkcje. Wygląd jest zbliżony do wszystkich ga-xxx ale funkcjonalnie dużo bardziej mi pasuje szczególnie timer ale sterowanie pokrętłem też jest fajne. Sam bym go brał ale na półce mam już kilka fajnych G i chyba nie miałbym kiedy nosić ga-400.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Casio G Imo. Do koszuli sportowej jakiś edifice.

http://allegro.pl/casio-zegarek-meski-edifice-gw-6-lat-wr-10-bar-i5081798835.html


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kamil, moje ubranie robocze, to koszula ze sztywnym mankietem pod klasycznym garniturem. I powiem wprost - nie noszę do takiego zestawu G. Tylko mechaniki, najlepiej z ręcznym naciągiem. Ale do pracy jedę w dresie, i w dresie z niej wychodzę. W w obu sytuacjach, jak i przez resztę mego aktualnego życia na łapie mam prawie zawsze G-shocka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie zaczęły mocno kręcić G-Shocki. Teraz mam taką pracę że siedzę w koszuli takiej eleganckiej, ale jak nie mam G-Shocka to mi dziwnie :D

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do koszuli czasem zakładam gw-4000 na metalowej bransie albo gramatowego gw-a1000fc i jeszcze czasem czarny 56xx ale nie chodzę do pracy w koszuli i nie są to jakieś oficjalne okazje ;)

Z G to chyba najbardziej się nadają mtg i mrg.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie poruszany miliard razy ale... Czy przynajmniej niektórzy z was noszą swoje G do koszuli do pracy? Chodzi mi raczej o pracę biurową i jeśli tak to jaki model polecicie? :)

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Poruszany miliard razy i konkluzja w zasadzie bez zmian - jak Ci się podoba to noś.

Mój codzienny stajl - koszula sportowa, jeansy, półbuty i G :)

Dyrektor jednego z departamentów w mojej firmie nosi Suunto do garniaka.

Ja bym raczej nie założył G do garniaka bo mi nie pasuje do całości.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w koszuli chodzić muszę :) czasem też w marynarce. Zastanawiam się czy nie zostawić sobie w pracy jakiegoś zegarka by mieć tam w razie "wu" jak jakiś prezes wezwie, a chodzić w G.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat pewnie poruszany miliard razy ale... Czy przynajmniej niektórzy z was noszą swoje G do koszuli do pracy? Chodzi mi raczej o pracę biurową i jeśli tak to jaki model polecicie? :)

Pozdrawiam

Kamil

Ja pracuje w koszuli (długi lub krótki rękaw) ale bez krawata, spodnie czarne ale nie w kant, jak to mówią "casual business" i zakładam G ale tylko na bransolecie czyli w moim przypadku MTG-S1000D i GW-A1000D.

W moim mniemaniu do koszuli nie pasuje zegarek na gumowym pasku oraz z wyświetlaczem cyfrowym.

Gajer to wiadomo krawat, wskazówki na pasku, pasujące do paska przy spodniach i do butów, spinki w mankietach - podstawa.

 

Casual - więcej luzu, pasek, bransoleta... ale jeszcze nie cyfrak.. ;)

 

Cyfrak na gumie to zakładam do jeansów, polówki i jordanów po pracy.

 

Ale każdy może nosić co mu się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co mysle zeby na lato zrobic tuning 150tki na pomaranczowy pasek i bezel ciekawe co mi z tego wyjdzie

 

150ka z pomarańczowym paskiem i bezelem?  :P  

Może wyjść ciekawie..  ;)

 

 

Nie GD-400 tylko GA-400

 

Moje nie dopatrzenia ale w takim wypadku wychodzi na to że i tak GA-1000 jest mniejszy.  :P

 

GA-400  55 x 51,9 x 18,3 mm

GA-1000 50,8 x 52,1 x 16,6 mm


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja w koszuli chodzić muszę :) czasem też w marynarce. Zastanawiam się czy nie zostawić sobie w pracy jakiegoś zegarka by mieć tam w razie "wu" jak jakiś prezes wezwie, a chodzić w G.

 

Pozdrawiam

Kamil

No dokładnie tak robię. Mam w pracy wystawkę z mechanikami i zakładam je pod kolor skarpetek i krawata. Ale traktuję to, jak "mundurek i dodatki do niego". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pyk w takim razie coś do dresów ;)

 

W towarzystwie tego kocura zawsze czuję się swobodnie i na luzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten koteł :)

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaj do pracy w dresie, po pracy też(w pracy też czasami) więc G cały czas :P Chyba, że niedzielny obiad to jakaś certina albo seiko 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa tak czytam w czym po pracy popierdzielacie, koszule, gajery, spodnie z materiału a,la kant a robić nie ma komu  :P

A dodam tylko że u mnie w pracy koszula mus, spodnie z materiału i marynarka  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaj do pracy w dresie, po pracy też(w pracy też czasami) więc G cały czas :P Chyba, że niedzielny obiad to jakaś certina albo seiko

 

Trochę to niebezpieczne...

Jak tak jeździłem to dzień w dzień trafiałem na "trzeźwy poniedziałek" :)

Teraz też trafiam, ale jak mnie widzą w koszuli przez szybe, i odkąd znieniłen auto (na grzeczniejsze) to pokazują, abym jechał dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niebezpieczne...

Jak tak jeździłem to dzień w dzień trafiałem na "trzeźwy poniedziałek" :)

Teraz też trafiam, ale jak mnie widzą w koszuli przez szybe, i odkąd znieniłen auto (na grzeczniejsze) to pokazują, abym jechał dalej :D

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodam tylko że u mnie w pracy koszula mus, spodnie z materiału i marynarka  ^_^

U mnie też to mus..

Tylko różnica w tym przypadku może polegać na tym, czy taki strój jest wymagany, czy Ty go wymagasz..

 

 

 

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GatBit

Te wymiary ktore podaja na stronach mozna o kant d...... potłuc.

Te same modele podaja roznie rozmiary w roznych sklepach.

Najlepiej przymierzyc

A wlasnie wczoraj czyscilem 150tke i tak mi wpadlo do glowy zeby zostawic sam modół.....a reszta do wymiany.

Poki co baza do modów:

21f5ec7e66f6f84ad1f7dbcf12bdcc25.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tarcza będzie pasowała prawie do każdej przeróbki więc jest spory potencjał :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kuźwa tak czytam w czym po pracy popierdzielacie, koszule, gajery, spodnie z materiału a,la kant a robić nie ma komu  :P

A dodam tylko że u mnie w pracy koszula mus, spodnie z materiału i marynarka  ^_^

 

 

U mnie też to mus..

Tylko różnica w tym przypadku może polegać na tym, czy taki strój jest wymagany, czy Ty go wymagasz..

 

 

;)

 

A u mnie w pracy mógłbym spokojnie nosić dżinsy i T-shirt. Ale staram się nawiązywać do tradycji i dobrego tonu, więc sam narzuciłem sobie dress code. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.