Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Z insta nie mam nic wspólnego i nie chce mieć :P to już dla mnie za dużo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z insta nie mam nic wspólnego i nie chce mieć to już dla mnie za dużo:)

Nie musisz mieć przecież :D a moim zdaniem to fb dociera do większej ilości osób i dlatego jest lepszym miejscem spotkań od forum. Tutaj jest elita że tak powiem. Osoby mocno w temacie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad MTG czy ten jest coś wart? c87711fc848ebad9216a2e4f494d7ee9.jpgb44d7e2b7631f09c3fc7d6847db64e39.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pewnie jest.

Jesteś w stanie mi określić czy jest oryginalny?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisi chyba od roku ale koleś coś wspominał, że zalany czy coś i na części sprzedaje. Sam swego czasu miałem checi na mtg 1500 ale małe są.. tak oryginał

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć przecież :D a moim zdaniem to fb dociera do większej ilości osób i dlatego jest lepszym miejscem spotkań od forum. Tutaj jest elita że tak powiem. Osoby mocno w temacie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Masz racje Hubert.

Na forum jestem w stanie ogarnąć co się dzieje na fb już nie, zbyt duży przepływ postów. Na grupie na fb męczy mnie że co drugi post to "co sądzicie o moim GA" lub "czy to ori" ale doceniam duży zasięg użytkowników.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zanim usunięto mi konto na FB, to byłem w kilku grupach kolekcjonerów G - poza jedną, gdzie było raczej cicho, wszystkie były zagraniczne. Poziom merytoryki był tam bardzo niski, aktywność raczej sprowadzała się do pokazywania marnej jakości zdjęć nadgarstkowych (w jednej grupie na tle trampków) i like-owania.

 

Co do młodej krwi tutaj, to oczywiście nie jest to jedyny składnik sukcesu naszego (pod)forum, ale jest bardzo ważny, zaryzykowałbym stwierdzenie, że kluczowy. Oczywiście rdzeniem działu są Ci stali bywalcy zapewniający merytorykę, dysponujący wiedzą i chętnie się nią dzielący, ale trzeba mieć z kim się dzielić tym, co się wie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Hubert.

Na forum jestem w stanie ogarnąć co się dzieje na fb już nie, zbyt duży przepływ postów. Na grupie na fb męczy mnie że co drugi post to "co sądzicie o moim GA" lub "czy to ori" ale doceniam duży zasięg użytkowników.

Wiesz, każdy ma prawo się udzielać a że ga100 to najpopularniejszy model to nie nasza wina. Ale fakt, ludzie są leniwi i nawet nie chce im się wpisywać w lupkę swojego zapytania by sprawdzić czy już kiedyś ktoś o to nie pytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł ogólnie o Casio, G-shock i wizycie w zakładach Casio w Japonii. Dużo ciekawych zdjęć, polecam!

 

Dzięki. Chętnie przejrzę :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani insta ani fb i się cieszę. Wszystkie informacje której potrzebuje sa dostępne tutaj.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że mógł już być wrzucany, ale przy wszelakich codziennych obowiązkach ciężko ten temat śledzić na 100%, płodni jesteście drodzy koledzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie baterie wchodzą do G-510D ?

 

Pozdrawiam

Kamil

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie baterie wchodzą do G-510D ?

 

Pozdrawiam

Kamil

SR927W sztuk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy gdzieś to już było, ale zauważyłem, że Popek u Wojewódzkiego ma MTG chyba

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś GLS-100 na ręce? Potrzebuje info czy na 17.5 cm nadgarstku nie będzie za wielki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem film Taxi i tam też był G u kierowcy DW6600

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Brawat pojawiły się króle GX-56BB-1DR. Jak klikałem były 4 szt., cena 697PLN.


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.