Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A my ostatnio bardzo się polubiliśmy z Romanem

2ef8e2304aa6c0d263e4fc9f2eee03e8.jpg

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najbardziej uniwersalnych zegarków jaki miałem (nie tylko "G" ) - choć jakbym miał kupować jeszcze raz to wersję FC-5A bym brał... zastanawiam się czy aby nie kupić tej wersji jako drugi GW-A1000 do kompletu bo wersja stealth też swoje zalety ma...

 

2ue7jt1.jpg

 

a0f3fk.jpg

 

fmj62t.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesc gminna niesie ,ze Gwiador mi przyniesie jednego z wymarzonych G ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jeszcze, który model z wymarzonych to będzie? Fajnie, będzie niespodzianka. :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Eh.. z tymi prezentami... same kłopoty. Moja marudziła o SKX-a w wersji pepsi, więc sprowadziłem jej w zdecydowanie mało korzystnej cenie, bo waluta droga. Zegar czeka schowany, żona o niczym nie wie, tylko syn jest wtajemniczony. A dzisiaj mi małżonka pokazuje "swój wymażony G, który właśnie zobaczyła". A znalazła w sieci GMD-S6900F-1ER:

 

 

9393a88b3de4ed4636b6f284fb814ef3.jpg

 

W sumie fajny, mnie też się podoba, oczywiście nie dla mnie. Ale dla dziewczyny,.. chyba ładny. :)

 

gmd-s6900f-1er-x.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kosztuje? Jest do dostania gdzieś w Azji?

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogie są te modowe g-shocki, prawie tyle co wersje z solarem i radiem...

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, ten model jest w kilku polskich sklepach. Mój problem polega na tym, że nie nadążam za pomysłami i kupiłem już wcześniej prezent. Ale tego pięknisia kupię przy kolejnej okazji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jeszcze, który model z wymarzonych to będzie? Fajnie, będzie niespodzianka. :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Najbardziej wymarzony, ale niestety poza zasiegiem

 

1481996525images-1.jpg

 

Bardziej realne

 

14819965642016-12-17-17-42-50--136081668

 

14819965892016-12-17-17-43-13--130426420

 

No i na granicy mozliwosci ...

 

14819966112016-12-17-17-43-29--813312618

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem panel robi się taki jakby fioletowawy w zależności od konta pod jakim patrzymy lub padnie światło ale występuje on równo miernie na całej jego powierzchni. U Ciebie faktycznie w tym miejscu jest jakby był bardziej fioletowy. Nie spotkałem sie z takim efektem do tej pory szczerze powiedziawszy.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przyszła do mnie paczka z zibi i zamknęła żenujący rok współpracy z zibi. Ani jedna paczka nie przyszła za pierwszym razem z zamowionymi częściami. Od początku roku były mniejsze czy większe pomyłki ale tym razem przysłali mi paczkę, która miała już naprawić wcześniejsze błędy, w której nie było wszystkich części, a do tego pasek zamiast bezela :(

no to są jakieś żarty szczególnie, że oni nie potrafią tego naprawić w ciągu tygodnia tylko znowu trzeba będzie czekać 2 miesiące :(


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel działa, akumulator na H, na ekranie testu solara ok...uderzyć nie uderzyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki efekt na jakimś solarze kiedyś, więc chyba norma :) nawet mi się to podobało.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przedwczoraj przyszła do mnie paczka z zibi i zamknęła żenujący rok współpracy z zibi. Ani jedna paczka nie przyszła za pierwszym razem z zamowionymi częściami. Od początku roku były mniejsze czy większe pomyłki ale tym razem przysłali mi paczkę, która miała już naprawić wcześniejsze błędy, w której nie było wszystkich części, a do tego pasek zamiast bezela :(

no to są jakieś żarty szczególnie, że oni nie potrafią tego naprawić w ciągu tygodnia tylko znowu trzeba będzie czekać 2 miesiące :(

Przykra sprawa. A wyobraź sobie, że jesteś zawodowo zależny od takiego dostawcy. Zibi jest rozpasionym monopolistą i tylko zdrowa konkurencja mogłaby poprawić sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki efekt na jakimś solarze kiedyś, więc chyba norma :) nawet mi się to podobało.

Chyba norma, ale dziwne, że jak pod tym samym kątem do tego samego oświetlenia podstawi się zegarek "do góry nogami" czyli dolną część panelu  na ręce odwróci się do góry na nadgarstku, to nie ma tego efektu, tylko w tej 1/6 co na zdjęciu to działa, jakby się panel przebarwił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno: No właśnie zastanawiam się gdzie jeszcze można kupować części. Dobrze, że nie muszę się teraz tłumaczyć przed klientami ale i tak jestem zły.

Edytowane przez DamianDe

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno: No właśnie zastanawiam się gdzie jeszcze można kupować części. Dobrze, że nie muszę się teraz tłumaczyć przed klientami ale i tak jestem zły.

Jak za przyjmowanie i realizację zamówień w przyszłości będą odpowiadać roboty i drony to wtedy nie będzie móżna powiedzieć : Tam też pracują tylko ludzie ;)

 

Mnie też takie sytuacje denerwują ale akurat z zibi zawsze dostaje co zamawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od miesiąca nie jestem w stanie się dogadać z Zibi. Dochodzi do takich sytuacji, że ja im podaję oficjalny numer części potwierdzony na pacparts, a oni nie wiedzą co to za część.

 

Paski, bezele - są jeszcze w Polsce inne firmy, ale jeśli chodzi o inne części to trzeba będzie zacząć próbować z pacpartsa ściągać przez znajomych w Stanach.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xeno: No właśnie zastanawiam się gdzie jeszcze można kupować części. Dobrze, że nie muszę się teraz tłumaczyć przed klientami ale i tak jestem zły.

Gdybyś był na naszej grupie fb to byś wiedział :D żartuje :) sporo części ma też świat zegarków i np kraina-czasu i inter-watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad miesiąc temu zamówiłem części i poprosiłem o potwierdzenie czy wszystkie zostały zamówione. Nastepnego dnia dostałem informacje mailową że tak wszystkie cześci o ktore Pan pytal zostaly zamówione.

Jakiś tydzień temu zadzwoniłem do nich żeby się dowiedzieć co i jak z tym moim zamówieniem to dowiedziałem się że nie które części już są, na inne jeszcze czekają a 3 nie zostały zamówione. Zapytalem jak to? Przecierz wcześniej poteierdzila Pani że zostały zamowione a ona na to że są nie zamawialne.. Powiedziałem jej że dostalem informacje wczesniej od jej koleżanki że da się te części zamowić i że podała mi nawet referencje oraz sama poteierdzila mi możliwość ich zamówienia a teraz co, nie da sie? Usłyszalem że w takim razie musiała zajaść jakaś pomyłka i że już domawia brakujące cześci i znowu miesiąc czekania. :/

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był na naszej grupie fb to byś wiedział :D żartuje :) sporo części ma też świat zegarków i np kraina-czasu i inter-watch

 

Pierwszy to jakiś sklep z podróbkami, drugi do GX-56 ma tylko pasek (to znaczy tak naprawdę go nie ma), trzeci do GX-56 ma uszczelkę. Nie wiem czy to sporo części. ;)

Ja ponad miesiąc temu zamówiłem części i poprosiłem o potwierdzenie czy wszystkie zostały zamówione. Nastepnego dnia dostałem informacje mailową że tak wszystkie cześci o ktore Pan pytal zostaly zamówione.

Jakiś tydzień temu zadzwoniłem do nich żeby się dowiedzieć co i jak z tym moim zamówieniem to dowiedziałem się że nie które części już są, na inne jeszcze czekają a 3 nie zostały zamówione. Zapytalem jak to? Przecierz wcześniej poteierdzila Pani że zostały zamowione a ona na to że są nie zamawialne.. Powiedziałem jej że dostalem informacje wczesniej od jej koleżanki że da się te części zamowić i że podała mi nawet referencje oraz sama poteierdzila mi możliwość ich zamówienia a teraz co, nie da sie? Usłyszalem że w takim razie musiała zajaść jakaś pomyłka i że już domawia brakujące cześci i znowu miesiąc czekania. :/

 

Informacja mailowa ostatnio to jest jakaś kpina. Odpowiedzi, jeśli w ogóle się pojawiają, to po dwóch-trzech dniach i najczęściej są pytaniem o doprecyzowanie i znów się czeka kilka dni. Chyba rzeczywiście lepiej więc dzwonić.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.