Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość zimny-wiatr

Zobacz jakie ma przyciski :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uwaga wydaje mi sie, ze ten G-Shock to fake:

 

dw6600

 

Troche inny ksztalt bezela, zalane przyciski, inne oznaczenia na szkle, inny ksztalt przycisku G - Illuminator

 

czy ktos moze to potwierdzic?

 

 

no 6600 to na pewno nie jest :D:angry:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik5599
Gratuluje G-Shock'a. Co wskazuje wyswietlacz na dole pod wskazowkami? Na jednym zdjeciu jest 00, a na drugim 14.

A dziękuję. Wyświetlacz pod wskazówkami wskazuje sekundy. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję. Wyświetlacz pod wskazówkami wskazuje sekundy. :D

No fakt, moglem sie domyslic :angry:

Co do paska skorzanego to plesn prawie pewna i pewnie zacznie wydawac nieprzyjemne zapachy. Jak zacznie smierdziec to wymienisz najwyzej na zwykly pasek.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ostatnio zainteresował mnie GW-M850.

Miał to ktoś w łapkach ?

Co o nim sądzicie ?

Z tego co wyczytałem to ma wreszcie alarmy z ustawianą datą.

Wygląda dość skromnie.

 

412oRsNXv5L._SL500_AA280_.jpg

 

Bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W realu wygląda lepiej:

 

IMG_2316.jpg

 

IMG_2317.jpg

 

IMG_2318.jpg

 

IMG_2319.jpg

 

IMG_2320.jpg

 

Zdjęcia nie moje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos posiada nowego G 7900, we wresniu mialabyc premiera, widziałem ze w demusie juz jest.

Co o nim sadzicie?? Cenajest przystepna, ale jakos tak mi brakuje to oczym Netrunner pisał na blogu czyli mocowan paska za pomoca srubek.

 

gshock-g7900-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

tragiczny :) lepiej wziąc podstawowego Gulfmana, ma takie same funkcje, a jest zdecydowanie ładniejszy B) Godzilla, moja oferta dalej aktualna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos posiada nowego G 7900, we wresniu mialabyc premiera, widziałem ze w demusie juz jest.

Co o nim sadzicie?? Cenajest przystepna, ale jakos tak mi brakuje to oczym Netrunner pisał na blogu czyli mocowan paska za pomoca srubek.

 

gshock-g7900-3.jpg

 

W demus kosztuje 404pln, to jest przystepna cena? On kosztuje $99 to z podatkiem i po dzisiejszym kursie CAD wychodzi nie cale 300pln.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do Frogmana, mam starszy model(DW-8200), niestety pękła mi gumowa koperta, ta która pokrywa tytanową kopertę. Zadzwoniłem do serwisu Zibiego w Poznaniu i tam powiedzieli mi ze zegarek jest już nieprodukowany, i koperty gumowej z paskiem nie kupię. Także moje gratulacje dla Zibiego za super serwis. Cóż że zegarek jest niezniszczalny skoro nawet paska i koperty kupić nie idzie. Został mi super zegareczek niestety nie do noszenia. Jutro zrobię fotkę i wkleję.

 

pozdrawiam Jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...ten GW-M850 nie wygląda aż tak źle :D - tylko ten kwadracik z literką "G" jest zbędny...z kolei ja czekam na jakąś fajną ofertę z GW-6900 B) - może coś się uda upolować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug strony casio.com model 6600 ma wymiary 48.9 x 42.8 x 13.4mm, a modele serii 6900 maja wymiary 53.2 x 50.0 x 16.3mm

Moje pytanie jest nastepujace skoro 6900 jest tyle wiekszy to jakim cudem bezel z 6600 pasuje do 6900?

Czyzby blad na stronie casio?

Jeszcze jedno, wydawalo by sie, ze model 6620 jako odmiana 6600 powinien miec takie same wymiary, a jednak jest wiekszy. bardziej mu wielkoscia do 6900 niz 6600.

Z tego wnioskuje, ze 6600 odpowiada wielkoscia 6900.

Moze ktos z szanownych kolegow posiada 6600 i moglby go zmierzyc?

 

DW-6900 i DW-6600 mają te same bezele i paski, różnią się modułami. Rozbieżności w wymiarach to pewnie błąd na stronie.


Kolekcja: TAG Heuer CV-2110.BA0787; Atlantic SEAHUNTER; casio DW: 5000C 5600C 5600E 6900K 1500; Citizen DQ-7511

Na sprzedarz: Casio G-Shock: DW-001 Jason;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-6900 i DW-6600 mają te same bezele i paski, różnią się modułami. Rozbieżności w wymiarach to pewnie błąd na stronie.

 

Zgadza sie, zmierzylem mojego DW-6620 suwmiarka i ma takie symiary jak D-6900.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
Hmm...ten GW-M850 nie wygląda aż tak źle

To sreberko szybko się posieka w terenie B)

 

Nowa Żaba jest fajna, szczególnie dekiel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzfuzz

Witam wszystkich G-maniaków . Bardzo się ciesze ze to podforum jeszcze istnieje , już obawiałem się ze posty skończą się na 2006 roku......... . Tez jestem właścicielem G potwora B). Niestety mój DW 8140 po około 12-13 latach ( nie pamiętam kiedy dokładnie go kupiłem , jedyne co wiem to to ze był największy w sklepie) odmówił posłuszeństwa. Trochę rozlał się w środku wyświetlacz. Pasuje kupić godnego następce:) . Mam do Was takie pytanie : czy jest na allegro jakiś sprawdzony sprzedawca , taki godny polecenia, żeby jego zegarki a szczególnie gwarancje były uznawane przez ZIBI ? I druga sprawa - znalazłem na Ebay'u pomarańczowego Riseman'a Sport ale nie wiem czy kupując go będę miał na niego gwarancje uznawaną przez ZIBI. A moze wiecie czy można u nas takiego dostać. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Gwarancję zibi dostaniesz tylko jeśli kupisz zegarek u nich. Żaden zegarek kupiony za granicą nie będzie miał gwarancji respektowanej w salonach zibi. Pomarańczowego Risemana nie ma niestety u nas, ale jest zwykły.

Czasem na allegro zdarzają się zegarki z gwarancją zibi, ale w cenach takich samych jak w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzfuzz

Aha, dzieki. Cena nie boli ale czy to ze koles napisze ze mają gwarancje ZIBI jest prawdą to jest ciekawe. Nie kupowałes zadnego na allegro?Nie jestes w stanie kogos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Kupowałem, ale mam tylko gwarancję nie oficjalnego dystrybutora :D To popularny sprzedawca, ja nie narzekam, ale słyszałem też niepochlebne opinie więc nie wiem czy powinienem go polecać.

Gwarancja jest od sprzedawcy, ale ceny sporo niższe B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za GWF-1000B będą chcieli 853$.... Za tę cenę można kupić pożądne nurkowe Suunto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Za GWF-1000B będą chcieli 853$.... Za tę cenę można kupić pożądne nurkowe Suunto.

 

No i ten suunto będzie lepszy od pana żabki?? B)

Pytam serio bo nie znam zegarków suunto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za GWF-1000B będą chcieli 853$.... Za tę cenę można kupić pożądne nurkowe Suunto.

 

Moze i tak ale Suunto to nie G-Shock wiec bez sensu takie porownanie.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.