Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

nic podobnego:) nigdy nie miałem ani 6600 ani 6900... Moze pomyliło Ci się z Teshimą on miał 6600:)

 

zgadza sie, mialem 6620-2 ze scorpionem. super zegarek! polecam wszystkim.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko dojdzie moj 6600 (z G na ekranie) to go obfoce i puszcze linka na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(z G na ekranie)

 

nie mogłem się powstrzymać ;)

 

post-15113-0-30016900-1331814776.jpg


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW 6600 ma chyba grubo obudowany moduł bo podczas naciskania przycisków przesuwa się w kopercie (jak we wszystkich G ale w tym modelu było to najbardziej widoczne ze wszystkich jakie miałem),i najładniejszy odcień podświetlenia.(nie wiem czy wszystkie wersje mają jednakowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje spcejalne fox fire ze skorpionem


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem zrobić mały rekonesans, aby zobaczyć i porównać gabaryty Mudmana, G-9100, GD-100. No i sam już nie wiem, czy to kwestia tego, że zegarki były za szybą (a nie na mojej ręce), ale Mudman i G-9100 wcale nie wydały mi się takie wielkie! Ani też nie zrobiły powalającego wrażenia. (co nie znaczy, że nie są ładne - mają klasyczny styl G). Ale wtedy zobaczyłem GD-100 black ;) i ten mi się wybitnie spodobał! Naprawdę reprezentuje to, czego szukam. Niestety, tu już było widać znaczną różnicę w wielkości - niestety nie było dane mi mierzyć, ale czy GD-100 na 15-centymetrowym nadgarstku nie będzie już zbyt gigantyczny? Jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę się bawiłem aparatem i wyszło coś takiego:

 

DSC_0024.jpg

 

Powoli przymierzam się do galerii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tu już było widać znaczną różnicę w wielkości - niestety nie było dane mi mierzyć, ale czy GD-100 na 15-centymetrowym nadgarstku nie będzie już zbyt gigantyczny? Jak sądzicie?

To chyba jeden z największych G teraz. IMHO może być za duży dla Ciebie. Najlepiej będzie jak przymierzysz go, ewentualnie coś podobnego typu GA-100.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeden z największych G teraz. IMHO może być za duży dla Ciebie. Najlepiej będzie jak przymierzysz go, ewentualnie coś podobnego typu GA-100.

GA-100 ma te same wymiary koperty , ten sam bezel i pasek co GD100, więc efekt przymiarki bedzie ten sam

 

na małą ręke G-7700, rodzina 5600, rodzina 2300, może mudman i gulfman

Edytowane przez zbytek

obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dużo mniej wytrzymały, moduł w G-Shockach jest specjalnie chroniony odpowiednim systemem niwelującym wstrząsy, w tym Casio tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dużo mniej wytrzymały, moduł w G-Shockach jest specjalnie chroniony odpowiednim systemem niwelującym wstrząsy, w tym Casio tego nie ma.

Ale też warto pamiętać, że SGW-100 jest zegarkiem całkowicie elektronicznym, więc wstrząsy nie bardzo mają co zepsuć (elektronika jest elastyczna). O wstrząsy to bym się nie bał.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

wstrząsy to bym się nie bał.

 

Chodziło mi bardziej o te wstrząsy po uderzeniu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moze mi wytlumaczyc slaba baterie w 2 miesiecznym rissmanie wskaznik pokazuje na m

 

riseman ma baterie, ktora laduje sie światlem. okres zimowy, zegarek schowany pod mankietem, slonca malo - moglo spasc z H na M. Potrzymaj pod jakas lampka pare godzin to sie naladuje.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie oto moje G-Shocki.

 

post-29368-0-93508700-1331814994.jpg

 

Najpierw był Riseman a później doszedł klasyk, ale w trochę innym wydaniu, czyli DW-5600EH-7.

 

post-29368-0-44480400-1331814997.jpg

 

A ostatnio chodzi za mną DW-6600 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast za mną chodzi GW 6600 czyli DW6600 z TS+WC w oryginalnym rozmiarze...

 

Tylko CASIO wciąż się opiernicza :rolleyes: i klepie jakieś kolejne mikrusy na zniewieściałe nadgarstki...

 

Wystawa CASIO w TT CH "CARFUR" w Szczecinie wygląda jak stoisko dla przedszkolaków...

 

Ostatnio pytałem o FROGMANA,a pani z obsługi - :) i rzekła:co to jest :)

Edytowane przez JACA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,wiem,że następca DW6900 czyli GW6900 jest od dawna.

Czekam na następcę DW6600 czyli zapewne będzie oznaczenie GW6600.

-niech tylko będzie w rozmiarze DW6600...

 

a ma byc nastepca 6600? skad takie info?

rozmiar gw6900 nie jest taki mały znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem maila, ze moj 6600 zostal dzis wyslany. Wiec przy dobrych wiatrach jutro bedzie. :)

 

nie moge sie doczekac - to bedzie moj pierwszy klasyk G.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry klasyk lepszy od bajerów :)

 

musialem sobie cos kupic bo GW-3000 zostal przechwycony przez ojca ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.