Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Po rodzaju oferty - podróbki sprzedawane są właśnie na tego typu podejrzanych aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany ;) Czy da się zadrutować Ryśka? Czy istnieją oryginalne druty do niego?

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dać. Tutaj na Watchuseeku ktoś zrobił tak sobie Risemana przy pomony "bullbars" od DW-003:

 

http://forums.watchuseek.com/f17/new-look-my-gw-9200-riseman-bull-bars-strap-change-547607.html


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś stronę gdzie były nowości z G-shocków na dany miesiąc ? Była to chyba japońska strona.

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku $ jestem zmuszony sprzedać mojego Ryśka i mam do was pytanie - ile mogę wziąć za niego? Jest jak nówka , kupiony w połowie lipca tego roku, z 6 letnią gwarancją od zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Pamięta ktoś stronę gdzie były nowości z G-shocków na dany miesiąc ? Była to chyba japońska strona.

http://product-search.casio.jp/wat/g-shock/new_product.php

 

 

Z powodu braku $ jestem zmuszony sprzedać mojego Ryśka i mam do was pytanie - ile mogę wziąć za niego? Jest jak nówka , kupiony w połowie lipca tego roku, z 6 letnią gwarancją od zibi.

Moim zdaniem bedziesz stratny bo Riseman teraz potanial a i tak za krotko go masz wiec niezbyt fortunnie sie to dla ciebie sklada no i bedziesz zalowal jak sprzedasz bo to swietny zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam sie podoba GB-6900AA-5JF i co myslicie o wstawieniu modulu BT4.0? Informuje o przychodzacych e-mail, szkoda, ze wspolpracuje tylko z iPhone :(

 

link


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Ryszard pojechał do nowego właściciela... ;)

Edytowane przez padawan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Przygotuj oferte sprzedazy to wystawie w twoim imieniu na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzis w TimeTrend GW6900 za 699pln i DW6900 za 499pln. To jakis absurd!


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na taki pomysl zeby zrobic cos w rodzaju mapki synchronizacji WC naszych G-Shockow, np.

 

1. Kwidzyn - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

2. Tokyo - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

3. Torun - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

 

Miasta moglibysmy podawac w kolejnosci alfabetycznej zeby latwo mozna bylo odszukac interesujaca nas lokalizacje. Jesli ktos to oczywiscie moze podac wiecej szczegolow.

 

Co o tym myslicie? Oczywiscie trzeba by zalozyc osobny topic.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadlem na taki pomysl zeby zrobic cos w rodzaju mapki synchronizacji WC naszych G-Shockow, np.

 

1. Kwidzyn - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

2. Tokyo - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

3. Torun - GW-6900 Teshima: Synchronizuje sie bez problemow na rece w czasie snu.

 

Miasta moglibysmy podawac w kolejnosci alfabetycznej zeby latwo mozna bylo odszukac interesujaca nas lokalizacje. Jesli ktos to oczywiscie moze podac wiecej szczegolow.

 

Co o tym myslicie? Oczywiscie trzeba by zalozyc osobny topic.

 

Myślę, że zbyt duże znaczenie ma kierunek w jakim skierowane jest okno sypialni i najbliższe otoczenie Twojego mieszkania.

Żeby zrobić realistyczną mapę zasięgu można by próbować wykorzystać cyfrowe casio (L2 / L3) jako pomiar siły sygnału, ale trzeba by opisać konrketne parametry odbioru (np. na wolnej przestrzeni skierowany w kierunku nadajnika w niemczech).

 

Chociaż z drugiej strony pomysł ogólnie nie taki zły, gdyby faktycznie podawać więcej szczegółów do tych lokalizacji... (:

Edytowane przez Sill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zbyt duże znaczenie ma kierunek w jakim skierowane jest okno sypialni i najbliższe otoczenie Twojego mieszkania.

Żeby zrobić realistyczną mapę zasięgu można by próbować wykorzystać cyfrowe casio (L2 / L3) jako pomiar siły sygnału, ale trzeba by opisać konrketne parametry odbioru (np. na wolnej przestrzeni skierowany w kierunku nadajnika w niemczech).

 

Chociaż z drugiej strony pomysł ogólnie nie taki zły, gdyby faktycznie podawać więcej szczegółów do tych lokalizacji... (:

 

To raczej miala by byc taka wlasnie pogladowa mapka. Gdyby Twoj G nie chcial sie zsynchronizowac np. w Krakowie i znalazl bys wedlug mapki kogos z Krakowa z pozytywna synchronizacja to moglbys o szczegoly zapytac go na PW.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem miesiąc temu w Fatimie (Portugalia) i z ciekawości załączylem synchronizację domyślnie ustawioną na BER. Ku memu zaskoczeniu po chwili pojawił się zasięg L3 i w krótkim czasie się zsynchronizował. Nie sądziłem, że w takiej odległości to zadziała. Nie wiem tylko niestety w jakim kierunku byłem ustawiony (stałem na balkonie).

Edytowane przez juh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen w TT to faktycznie są spore, ale moja wczorajsza wycieczka do TT w celu zakupienia GDF skończyła się zakupem GX w bardzoo atrakcyjnej cenie :)

post-38269-0-95645700-1349167738_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem miesiąc temu w Fatimie (Portugalia) i z ciekawości załączylem synchronizację domyślnie ustawioną na BER. Ku memu zaskoczeniu po chwili pojawił się zasięg L3 i w krótkim czasie się zsynchronizował. Nie sądziłem, że w takiej odległości to zadziała. Nie wiem tylko niestety w jakim kierunku byłem ustawiony (stałem na balkonie).

 

Miedzy innymi takie ciekawostki byly by fajne w tej mapce :)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen w TT to faktycznie są spore, ale moja wczorajsza wycieczka do TT w celu zakupienia GDF skończyła się zakupem GX w bardzoo atrakcyjnej cenie :)

 

Sa kosmicznie wysokie jak na srednie polskie warunki. Ceny wieksze niz w Kanadzie i mniej wiecej takie same jak w Japonii tylko ile w porownaniu z polakami zarabia kanadyjczyk i japonczyk.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,nabyłem ostatnio G-SHOCK'a AW-590 i mam pewien problem ,a mianowicie nie wiem jak go ustawić ,z góry zaznaczam że szukałem podobnego problemu ale nie mogłem nic znaleźć ,tak więc gdyby mógł mi ktoś pomóc będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj lewy górny przycisk dotąd, aż na lewym wyświetlaczu zacznie mrugać sekundnik. Teraz wciskając lewy dolny przycisk przełączasz cyklicznie pomiędzy kolejnymi ustawieniami. Ustawienia zmieniasz prawym dolnym (do przodu) i prawym górnym przyciskiem (do tyłu, w niektórych opcjach ten przycisk nie działa).

 

1. wciśnięcie: Ustaw ON, po zmianie czasu na zimowy musisz przełączyć to na OF.

2. Strefa czasowa. Ustaw PAR.

3. Godzina.

4. Minuty.

5. Format wyświetlania czasu: 12-godzinny (12H) lub 24-godzinny (24H).

6. Rok.

7. Miesiąc.

8. Dzień miesiąca.

9. Długość podświetlenia. Mała "gwiazdka" to 1 sekunda, duża to 3 sekundy.

 

Wraz z kolejnym wciśnięciem lewego dolnego przycisku wrócisz do mrugającego sekundnika, który możesz wyzerować, synchronizując z jakimś wzorcem czasu. Z trybu ustawień wychodzisz, wciskając lewy górny przycisk.

 

Nie jestem pewien, czy w tym modelu wskazówki synchronizują się automatycznie z ustawionym czasem. Jeśli tak się nie dzieje, wciśnij lewy dolny przycisk pięć razy (najpierw wyjdź z trybu ustawień), aż na prawym wyświetlaczu pojawi się "H-SET". Przytrzymaj lewy górny przycisk, aż na wyświetlaczu zacznie mrugać aktualny czas. Teraz prawym dolnym przyciskiem przesuwasz wskazówki do przodu (przytrzymanie przycisku spowoduje szybszy obrót). Kiedy już ustawisz właściwy czas, potwierdzasz lewym górnym przyciskiem, a następnie lewym dolnym wracasz do normalnego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu znalazłem na WUS taki oto wątek na temat skracania pasków z tworzywa sztucznego: LINK. Jak widać na poniższym zdjęciu, mój GW-3500B trochę już się kwalifikował do tej operacji, ale jako że w tym modelu szlufkę można podciągnąć bardzo wysoko, mieściło się to jeszcze w granicach mojej tolerancji.

 

91FGK.jpg

 

Poza tym miałem obawy, że nie będzie to dobrze wyglądać i ogólnie wydawało mi się to zbyt poważną ingerencją, także ciągle nie mogłem zdecydować się na ten krok. Dzisiaj jednak coś mnie tchnęło, szybka decyzja, w garażu znalazłem papier 150, z szafy wygrzebałem stare dżinsy, nożyce w dłoń i ciach! Teraz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Efekt przerósł moje oczekiwania, a nie włożyłem w to zbyt wiele czasu ani wysiłku. Nie dość, że teraz zegarek lepiej wygląda to jeszcze wygodniej się nosi, bo tak wysoko ułożona szlufka ciągnęła pasek do góry, trochę go zaciskając, przez co nie mogłem znaleźć idealnego zapięcia (na jednej dziurce było zbyt ciasno, na kolejnej już za luźno). Polecam jeśli ktoś ma podobne problemy ze zbyt długim paskiem. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.