Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rafalmosty napisał(-a):

Darek, takie życie, ciągle w biegu😉🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️🏃🏻‍♂️

😁👍 to dla zdrowia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy kroków, nie podaje przebytego dystansu, ale za to wygląda jak "milion dolarów", bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki :)

Darek, i ma tylko jedno kółeczko, a nie trzy ;)

 

20210531_101025295_iOS-800px.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał(-a):

Nie liczy kroków, nie podaje przebytego dystansu, ale za to wygląda jak "milion dolarów", bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki :)

Darek, i ma tylko jedno kółeczko, a nie trzy ;)

 

20210531_101025295_iOS-800px.jpg

 

Tu się zgodzę w 100% nawet więcej :)  Świetnie wygląda - tak jak lubię - hehehheh w tamtym z serii 6900 jak widzę te trzy kółeczka to ciągle mi na myśl przychodzą otwory wentylacyjne z wiatraczkami i zmarnowane miejsce gdzie mógłby być jeszcze wyświetlacz  - no ale już tak :) mam :)  Szanuję gusta innych którym się podoba !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, yacajackowski napisał(-a):

 

Mam GBD-800, polecam, liczy kroki i kalorie. Nawet jak nie jest połączony z telefonem to po sparowaniu podaje wyniki.

Ok, dzięki za info. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy czas  aby Casio dołożyło dodatkowy sensor - ALKOMAT do zegareczka byłby bardzo użyteczny :) miniaturyzacja już osiągnęła ten poziomi i byłby  zegareczek  z 5 sensorami :)  ewentualnie jeszcze otwieracz do butelek w nim i licznik otworzonych sztuk z wyświetlaniem graficznym :) ale to niekończenie teraz potem ..... po alkomacie w następnej serii !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał(-a):

Nie liczy kroków, nie podaje przebytego dystansu, ale za to wygląda jak "milion dolarów"

 

Ale taki milion wycofany z obiegu, bo czuć poprzednią epokę ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Sol napisał(-a):

 

Ale taki milion wycofany z obiegu, bo czuć poprzednią epokę ;)

 

e..... wydziwiasz - jak już to nowa epoko to smartwatche z pełnoekranowym wyświetlaczem !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, unadarek napisał(-a):

Tu się zgodzę w 100% nawet więcej :)  Świetnie wygląda - tak jak lubię - hehehheh w tamtym z serii 6900 jak widzę te trzy kółeczka to ciągle mi na myśl przychodzą otwory wentylacyjne z wiatraczkami i zmarnowane miejsce gdzie mógłby być jeszcze wyświetlacz  - no ale już tak :) mam :)  Szanuję gusta innych którym się podoba !!! 

A czy nie widzisz w tych kółkach nie jeden a nawet 3 wyświetlacze które pokazują wszystkie najważniejsze info? Marudzisz jak stara baba jak tylko ktoś wspomni 69, jedno i to samo, jedno i to samo już chyba z 68 raz... aż mnie to drażnić zaczyna. 

 

A 69 jest za***isty. 

 

20210531_200558.thumb.jpg.ec6e3c4df61bbacc0779955e9ed998bf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem dlaczego mi się nie podoba - ale nie każdy musi się z tym zgadzać - dlatego są różne gusta - już mi lepiej się podobają  GLS-6900  GLX-6900  GB-6900 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gw-6900 jest spoko, tak jak Grzesiek pisze, mamy w tych wiatraczkach zaznaczone co i jak jest włączone. Przydatne.
Dla ciebie Darku ideałem będzie stara seria dw-6600. Zero wentylatorków.. 🤣
3c65cd371aaa6f33d1971b1b7143e160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Gw-6900 jest spoko, tak jak Grzesiek pisze, mamy w tych wiatraczkach zaznaczone co i jak jest włączone. Przydatne.
Dla ciebie Darku ideałem będzie stara seria dw-6600. Zero wentylatorków.. 🤣
3c65cd371aaa6f33d1971b1b7143e160.jpg

 

o takie właśnie mi chodziło - porostu takie lepiej mi się podoba - wyświetlacz na prawie cała powierzchnię  - chodź te tez są fajne GLS-6900  GLX-6900  GB-6900  - a druga spraw jak się pogarsza wzrok to w tych kółeczkach to nie widać do czego służy znacznik no chyba że na pamięć się nauczę - mam tak w AW 590 w kółeczku na obrzeżu nic nie mogę odczytać 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Gw-6900 jest spoko, tak jak Grzesiek pisze, mamy w tych wiatraczkach zaznaczone co i jak jest włączone. Przydatne.
Dla ciebie Darku ideałem będzie stara seria dw-6600. Zero wentylatorków.. 🤣
3c65cd371aaa6f33d1971b1b7143e160.jpg

Za 300 kupi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2021 o 20:21, GTB napisał(-a):

Dobry wybór , ta zieleń mu służy - całe lato z takimi przechodziłem.

post-109016-0-09932000-1560606390_thumb.jpg

 

post-109016-0-32786400-1561346030_thumb.jpg

 

post-109016-0-51674600-1563982951_thumb.jpg

 

post-109016-0-14411400-1565644260_thumb.jpg

 

Dzięki Tomek, idą do mnie te ciuszki. Najlepiej jednak zieleń przemówiła. Planowałem zielonego Romana, ale ze względu na wygodę wybrałem, że doposażę Imperatorka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nowy Roman dołączył do akcji: „jeździj bezpiecznie” 😎

 

 

2073A366-C9BE-4E1B-9938-E8B097A4C816.jpeg

F5D3D793-6AB8-42FD-BBFB-283A47E8CE39.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

 

Dzięki Tomek, idą do mnie te ciuszki. Najlepiej jednak zieleń przemówiła. Planowałem zielonego Romana, ale ze względu na wygodę wybrałem, że doposażę Imperatorka :)

👍 , do mnie już zgnilizna przybyła tak więc GW-5000-R(otten) jak to fajnie określił Maciek @clusca w pełnej krasie :

IMG_20210601_171308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, GTB napisał(-a):

👍 , do mnie już zgnilizna przybyła tak więc GW-5000-R(otten) jak to fajnie określił Maciek @clusca w pełnej krasie :

 

Mój dealer również już dostarczył przesyłkę, ale dopiero wieczorem będę montował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, Tomek - braliście od jednego sprzedawcy? Na alle.. musiałem pasek brać gdzieś indziej niż bezel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Mój dealer również już dostarczył przesyłkę, ale dopiero wieczorem będę montował :)

U mnie to już rytuał że jak przychodzą jakieś ciuchy do przebrania to z córką idziemy do paczkomatu i razem przebieramy - a jak to dziecko wszystko musi być na już.

5 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Maciek, Tomek - braliście od jednego sprzedawcy? Na alle.. musiałem pasek brać gdzieś indziej niż bezel

Tak (e-zegareczek) , miał najtaniej - zestaw poniżej stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, GTB napisał(-a):

U mnie to już rytuał że jak przychodzą jakieś ciuchy do przebrania to z córką idziemy do paczkomatu i razem przebieramy - a jak to dziecko wszystko musi być na już.

Tak (e-zegareczek) , miał najtaniej - zestaw poniżej stówki.

czyli mi wykupiliście :P A ile wyszło Ciebie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.