Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Recommended Posts

1 hour ago, TomcioMiki said:

🌞🌞🌞

IMG_20250318_093711.jpg

Otwórz okno ! 😉 zabiera dużo lumenów 😉 a tak swoją drogą jaki adres to może podjadę pod okno 😄


Instagram: @dailygshocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, G-szok napisał(-a):

Otwórz okno ! 😉 zabiera dużo lumenów 😉 a tak swoją drogą jaki adres to może podjadę pod okno 😄

Wystarczy jak jest 😁😁😁 A jak Ci spadnie na głowę, jeszcze odszkodowanie bym płacił, to twarde sztuki 🤗🤗🤗

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, TomcioMiki said:

Wystarczy jak jest 😁😁😁 A jak Ci spadnie na głowę, jeszcze odszkodowanie bym płacił, to twarde sztuki 🤗🤗🤗

Kiedyś @TomG80 pokazywał jak ładuje na poręczy, mógłbym dostać w głowę każdym z nich i nie robiłbym problemu 😉


Instagram: @dailygshocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej,

 

mam pytanie:

czy dostanę gdzieś jeszcze bezel do GW9200 w innym kolorze niż czarny i pomarańczowy?


OMEGA SEAMASTER 300M

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minut temu, CIESLUT napisał(-a):

hej,

 

mam pytanie:

czy dostanę gdzieś jeszcze bezel do GW9200 w innym kolorze niż czarny i pomarańczowy?

Bierz co jest bo za chwilę i tego nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 22.03.2025 o 11:33, murcins napisał(-a):

1000076106.jpg

Fajny. Ile chcesz za niego?

Edited by mirek 1969

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minuty temu, mirek 1969 napisał(-a):

Fajny. Ile chcesz za niego?

Nie jest na sprzedaż 😎

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, murcins napisał(-a):

Nie jest na sprzedaż 😎

Też tak myślałem. Ale zapytać nie zaszkodzi😃

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, mirek 1969 napisał(-a):

Taki jest na olx. Myślę nad nim. Jest wporzo?

Zrzut ekranu (23).png

Drogi trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, mirek 1969 said:

No drogo. Ale potarguje się

Skad taka cena tego modelu ? Czy kwestia produkcji to wszystko czy ona maja coś czego nie mogę znaleźć w specyfikacji ? :) pytam serio, totalnie nie znam sie na tych kostkach a ciekawi mnie to


Instagram: @dailygshocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, G-szok napisał(-a):

Skad taka cena tego modelu ? Czy kwestia produkcji to wszystko czy ona maja coś czego nie mogę znaleźć w specyfikacji ? :) pytam serio, totalnie nie znam sie na tych kostkach a ciekawi mnie to

Myślę że stan zegarka i to że już ich nie ma z tymi złotymi dodatkami i żółtym wyświetlaczem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.