G-szok 5721 #61901 Posted March 18, 2025 1 hour ago, TomcioMiki said: 🌞🌞🌞 Otwórz okno ! 😉 zabiera dużo lumenów 😉 a tak swoją drogą jaki adres to może podjadę pod okno 😄 1 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76816 #61902 Posted March 18, 2025 4 minuty temu, G-szok napisał(-a): Otwórz okno ! 😉 zabiera dużo lumenów 😉 a tak swoją drogą jaki adres to może podjadę pod okno 😄 Wystarczy jak jest 😁😁😁 A jak Ci spadnie na głowę, jeszcze odszkodowanie bym płacił, to twarde sztuki 🤗🤗🤗 1 Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5721 #61903 Posted March 18, 2025 2 minutes ago, TomcioMiki said: Wystarczy jak jest 😁😁😁 A jak Ci spadnie na głowę, jeszcze odszkodowanie bym płacił, to twarde sztuki 🤗🤗🤗 Kiedyś @TomG80 pokazywał jak ładuje na poręczy, mógłbym dostać w głowę każdym z nich i nie robiłbym problemu 😉 1 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
CIESLUT 398 #61904 Posted March 19, 2025 hej, mam pytanie: czy dostanę gdzieś jeszcze bezel do GW9200 w innym kolorze niż czarny i pomarańczowy? 0 OMEGA SEAMASTER 300M Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76816 #61905 Posted March 19, 2025 37 minut temu, CIESLUT napisał(-a): hej, mam pytanie: czy dostanę gdzieś jeszcze bezel do GW9200 w innym kolorze niż czarny i pomarańczowy? Bierz co jest bo za chwilę i tego nie będzie. 1 Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5721 #61907 Posted March 19, 2025 12 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5721 #61908 Posted March 20, 2025 13 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
pbozek75 12310 #61910 Posted March 21, 2025 Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka 12 Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5721 #61912 Posted March 21, 2025 11 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36048 #61913 Posted March 21, 2025 (edited) Edited March 21, 2025 by murcins 9 Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1496 #61916 Posted March 23, 2025 (edited) W dniu 22.03.2025 o 11:33, murcins napisał(-a): Fajny. Ile chcesz za niego? Edited March 23, 2025 by mirek 1969 0 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36048 #61917 Posted March 23, 2025 43 minuty temu, mirek 1969 napisał(-a): Fajny. Ile chcesz za niego? Nie jest na sprzedaż 😎 0 Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1496 #61918 Posted March 24, 2025 8 godzin temu, murcins napisał(-a): Nie jest na sprzedaż 😎 Też tak myślałem. Ale zapytać nie zaszkodzi😃 1 Share this post Link to post Share on other sites
murcins 36048 #61920 Posted March 25, 2025 (edited) Edited March 25, 2025 by murcins 11 Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1496 #61921 Posted March 25, 2025 Taki jest na olx. Myślę nad nim. Jest wporzo? 6 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76816 #61922 Posted March 25, 2025 Godzinę temu, mirek 1969 napisał(-a): Taki jest na olx. Myślę nad nim. Jest wporzo? Drogi trochę. 0 Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1496 #61923 Posted March 26, 2025 No drogo. Ale potarguje się 0 Share this post Link to post Share on other sites
G-szok 5721 #61924 Posted March 26, 2025 1 hour ago, mirek 1969 said: No drogo. Ale potarguje się Skad taka cena tego modelu ? Czy kwestia produkcji to wszystko czy ona maja coś czego nie mogę znaleźć w specyfikacji ? pytam serio, totalnie nie znam sie na tych kostkach a ciekawi mnie to 0 Instagram: @dailygshocker Share this post Link to post Share on other sites
mirek 1969 1496 #61925 Posted March 26, 2025 1 godzinę temu, G-szok napisał(-a): Skad taka cena tego modelu ? Czy kwestia produkcji to wszystko czy ona maja coś czego nie mogę znaleźć w specyfikacji ? pytam serio, totalnie nie znam sie na tych kostkach a ciekawi mnie to Myślę że stan zegarka i to że już ich nie ma z tymi złotymi dodatkami i żółtym wyświetlaczem. 1 Share this post Link to post Share on other sites