Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To bardzo tanio, przyznam że spodziewałem się wyższej ceny. Dzięki za info. W takim razie w tym tygodniu zamawiam, trzeba zrobić zapasy dopóki jeszcze się da. :)

 

Wymieniałeś już pasek/bezelki w Giezie, czy fabryczne ubranko jeszcze daje radę?

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Jeszcze nic nie wymienialem, pasek jest wyswiecony i poprzecierany w niektorych miejscach a takze powoli zaczyna pekac w jednym miejscu, ale to jest mocny i dosyc gruby pasek wiec zakladam iz nie zdazy sie rozleciec nim go wymienie na nowy, natomiast bezelki tylko troche wytarte.

Jesli bede wymienial to od razu pasek wraz z bezelkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno się zjawiłem na forum, szukałem opinii o Lorusach, w dniu zakupu zegarka miałem na ręce różne G-shocki ale wyszedłem z Lorusem obiecując - "Ja tu jeszcze wrócę".

I wtedy do sklepu wszedł gość który w swoim G "Bike Jumper" po 5 latach zmieniał pasek. Poza tym nic. Żadnych problemów, parowania. Rekomendacja niezła.

 

Muszę przyznać że zaraziłem się G-shockami i ciśnienie ciągle jest. Ten zegarek po prostu definiuje mój styl życia (ale to górnolotnie brzmi) :)

Zostało zdać sesję bo tylko wtedy lutowe stypendium powędruje do sklepu Zibi, drożej niż w sieci ale gwarancji nie zaszkodzi mieć.

 

Do tego co robię jak ulał pasuje słynny Mudman ale do czerwonych przycisków chyba się nie przemogę, czy tą tańszą wersje bez WC i TS (dla mnie to zupełnie zbędne dodatki) można gdzieś dostać z czarnymi? Bo nie kojarzę.

 

Jak nie to pewnie stanie na Gulfmanie, słonej wody i pływów to pewnie nigdy nie zobaczy ale jest ładny :)

 

Także miło Was wszystkich poznać, jak się czegoś dorobię to dorzucę reckę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj ciesze się moim pierwszym G-Shockiem Ga 120 BB. Kupiony został jako używany, tzn założony 3 razy i sprzedany jak się później okazało jako nietrafiony prezent na święta.. Ale nie w tym rzecz. Papiery wszystkie są, łącznie z gwarancją, instrukcją i.. tu właśnie pojawia się problem. Chodzi o to, że z instrukcji została wyrwana/ odpadła strona o ustawieniach alarmów w zegarku i stąd moje pytanie: Czy ma ktoś link do tej instrukcji lub posiada ją np. w PDFie i mógłby ją mi wysłać? Byłbym wdzięczny za pomoc i bardzo zadowolony z wykorzystania wszystkich możliwości zegareczka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

o 20 lat jest juz starszy -_- , a umnie jest zaledwie 2 lata

 

frogman-073_zps801c3de8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01,

Piękny ten Twój frogman ! Jeśli mogę zapytać : ile za niego zapłaciłeś i czy jak kupiłeś to był w taki stanie czy coś musiałeś wymieniać ?

20 lat a wygląd nówki ze sklepu :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy , posiadacze mudmanów możecie mi powiedzieć czy w owych zegarkach można używać ( wciskać ) przycisków pod wodą ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy we wszystkich ale np w g-9000 można bo taki posiadam i sprawdziłem to nie raz :D wadą jest to że przyciski ciężko się wciskają, ale w końcu to nie są zegarki dla mięczaków :P

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadą jest to że przyciski ciężko się wciskają, ale w końcu to nie są zegarki dla mięczaków :P

 

Dobrze gada , polać mu .

 

 

@TOPIC

Konkretnie to posiadam G 9300 i po przeczytaniu tematu ( sprzed roku ) jestem pełen wątpliwości . Może wypowiedzieć się posiadacz G 9300 ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski w Mudmanach są dodatkowo uszczelniane zewnętrzną osłoną, więc nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z moim zegarkiem posiadam model GRX-5600b i od jakiś 4 dni wyświetlacz zegarka nic nie pokazuje jest czarny mryga tylko CHG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby poziom energii w akumulatorze. Wystaw go jutro na słońce na cały dzień i jeśli to nie sprawi, że zacznie funkcjonować normalnie, niestety akumulator kwalifikuje się do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby poziom energii w akumulatorze. Wystaw go jutro na słońce na cały dzień i jeśli to nie sprawi, że zacznie funkcjonować normalnie, niestety akumulator kwalifikuje się do wymiany.

 

Seven,obawiam się że to nie pomoże....kiedyś jak przekopywałem internet w poszukiwaniu informacji o TS wyczytałem że CHG znaczy CHANGE

Czyli ładowanie nie pomoże,akumulator jest do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie CHANGE tylko CHARGE, jedna literka, a wszystko zmienia. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie a czy gwarancja obejmuje wymianę baterii ??? jeśli nie to gdzie mogę ją wymienić u zwykłego zegarmistrza ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie CHANGE tylko CHARGE, jedna literka, a wszystko zmienia. :)

 

Tak jak napisałem,wyczytałem taką informację w necie,co oczywiście nie musi być zgodne z prawdą;-) w tym przypadku zaufam tobie(pomijając oczywiście fakt że rozumiem znaczenie słów change i charge i to że skrót ten można zastosować w przypadku obu słów)

 

 

dzięki wielkie a czy gwarancja obejmuje wymianę baterii ??? jeśli nie to gdzie mogę ją wymienić u zwykłego zegarmistrza ???

 

Bodajże do roku czasu od dnia zakupu wymiana baterii jest gratis,a co do bateryjkarzy to raczej nie polecam.

Zrób tak jak napisał ci Seven i jak nie pomoże no to wymiana i pamiętaj że w twoim przypadku chodzi o akumulator a nie baterię.

Edytowane przez jacgrec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=2957076829 jakoś przypadkiem zalicytowałem, chyba trochę dużo jak za używanego Mudmana, ale w głowie mam cennik Zibi więc złą skalę odniesienia.

Jak zapłacę i dotrze to się podzielę wrażeniami. W sumie już się praktycznie na Gulfmana zdecydowałem więc zegarek może pójdzie dalej do któregoś klubowicza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem go zalicytować, ale dałem spokój jak zobaczyłem że na Allegro w DAY...Trade, jest on bodajze za 290zł z przesyłka. Ale troche poczytalem i się dowiedziałem i czekam. Niby bardzo duż pozytywów kilka negatywów, tak samo JAK u innych sprzedawców. Najgorzej ze daje on gwarancje tylko na 2 lata. Ale cena jest bardzo atrakcyjna, i też pisze że są to orginały. w innych sklepach trzeba daćza G 9000 np. http://www.kup-casio.pl/product-zul-2524-Casio-G-9000-1VER.html 450zł. A tak wogóle to szukam jakiegos fajnego zegarka i nie wiem...

Podoba mi sie Casio GW-3000BD-1AER tylko nie ma podswietlenia typu iluminator a te diodki to lipa:(( A czy ten model ma wogole led (chyba nie)?

Jak długo świecą wskazowki w ciemności Neobrite?. Jak dla mnie takie Neobrite to wada!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozczaruje Cię, wskazówki świecą kiepsko , niestety to nie Seiko czy Citizen a światło z diody pochłania tarcza i też słabo widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest 10 dnia na odstąpienie od umowy zawartej na odległość, zobaczę jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.