Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

pewnie ze widzielismy tyle zab...w stawie :) hehe

bzinek..zycze ja najlepiej bo frogus fajny jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!

Jeżeli jest Pan pewny, to zamawiam :D

Pozdrawiam!

Kupowałem u nich damskiego g-shocka BGA-152. Odbieralem osobiście.

Wszystko było ok.

Polecam!

Edytowane przez xeo00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kiedyś tyle Frogów naraz? :blink:

 

ale coś się słabo synchronizują - każdy inna godzina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O_O

Ale czyjeż to takie stado żab ? Jeśli kogoś z PL to jestem pełen podziwu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony mudman był już od dawna więc to żaden news .

W sklepach po 800 PLN . Jak dla mnie niby limitka na 30 rocznicę a nakład był tak ogromny , że nic niezwykłego bo wszędzie można dostać .

G9300 kosztuje w granicach 550-650 PLN jest tego wszędzie w k... więc nie powinieneś mieć problemu

 

 

By the way czerwony byłby fajny gdyby nie ten złoty bo w ogóle IMO nie współgrają te dwa kolory .

Jak na 30 rocznicę to kicz. Może na 40 albo 50 coś fajnego będzie :rolleyes::lol:

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że nie ma problemów z dostępnością zwykłego mudmana, problem wyłącznie leży w gotówce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 30 rocznicę, to była też druga, limitowana seria, a poza tym Casio zapewne jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa w kwestii tego okrągłego jubileuszu. Zbliża się kwiecień, a właśnie w kwietniu 1983 światło dzienne ujrzał pierwszy G-Shock, czyli DW-5000C, tak więc już niebawem spodziewana jest jego kolejna reedycja. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze pytanie co do paska w mudmanie, na niektorych jest napis "carbon fiber", na innych nie ma. Czy to ten sam pasek w każdym zegarku, czy sa jakieś różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja chyba nie była dostępna w Polsce.

 

Pasek z dodatkiem włókna węglowego (i ze wspomnianym napisem) mają wersje z radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudman w wersji miliatry jest dostępny na ebay'u za ok 800 PLN tak samo jak riseman w tej wersji kolorystycznej .

Wersja z WC ma napis carbon fiber na pasku i kosztuje ok 900-1200 PLN .

 

__________________________

FROGMAN Z ALLEGRO

 

1. Nie wyceniamy zegarków - zapoznaj się z regulaminem .

2. Zegarek ma już swoje lata więc raczej inwestowanie 600 PLN to przesada ,chyba , że ktoś jest kolekcjonerem.

3. Frogman to wersja G dla nurków którzy schodzą naprawdę głęboko . Jeśli nie nurkujesz na głębokości powyżej 30-50 m myślę , że zbędny

4. Wartość egzemplarzy używanych to sprawa bardzo indywidualna jeden jest w stanie dać 600 inny nie da nawet 300 .

Btw. Cyferki coś słabiutko się wyświetlają na tym frogu .

5. Jak chcesz kupić zegarek aby go aktywnie używać to zainwestuj ok 500 PLN i masz nowego .

6. Frogman to najdroższy model z serii G więc na super okazje ( poniżej 1k PLN ) nie licz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio z edycji limitowanej dostępnej za granicami naszego kraju w końcu przybył . Niestety tylko riseman i to tajemnicze ( pewnie drogie ) powiedzonko "cena na telefon"

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-21677-Zegarek-Casio-G-Shock-Radio-Controlled-Initial-Blue-Riseman-GW-9230BJ-1ER-m%C4%99ski-na-pasku-z-tworzywa.html

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykly rysiek u nich 699 ( po promocji), wiec wersja limitowana mysle kolo 900-1000zl.

Co do uzywanego froga, faktycznie to glupi pomysl pakowac sie w ten zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie wstawki są za***iste. Dla mnie spełnieniem marzeń by było gdyby to nie był negatyw. Ale ogólnie kozak.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W POLSCE DOSTĘPNYCH JEST 10 SZTUK Z LIMITOWANEJ EDYCJI

SZKODA ,ŻE NIE BYŁO MĘSKICH :lol: :lol:

 

http://www.demus-zegarki.pl/product-pol-21674-Zegarek-Casio-G-Shock-Medicom-Toy-DW-6900MT-7ER-m%C4%99ski-cyfrowy-na-pasku-z-tworzywa.html

 

W owym sklepie jeszcze nic nei udało mnie się kupić gdyż zawsze na stronie mieli a potem bum nie mają i czekasz miesiąc na nic ;)

Ceny mają z kosmosu ale jak wybierzesz płatność z góry to masz możliwość rabatu 5% !!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo Risemen'a GW-9230BJ-1ER i muszę powiedzieć bardzo się zawiodłem. Wygląd ma się nijak do zdjęć, które są mocno podkręcone - zwłaszcza nasycenie barw.

Negatyw jest bardzo nieczytelny, cyfry wcale nie wpadają w niebieski kolor taki jak na zdjęciach. Błyszczące elementy wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach - dużo dużo gorzej. Jeśli ktoś się zastanawia proponuję obejrzeć real foto w internecie lub poprosić sprzedawcę o takie zdjęcie.

Szkoda, bo naprawdę go chciałem kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi scharakteryzować i porównać dwa modele G?

Chodzi mi mianowicie o DW-6800 i DW-5600. Może dla znawców marki oba modele są znane, ja osobiście wiem co nieco o 5600, natomiast 6800 to dla mnie nowość (jestem świeżym fanem G-Shock'a). Generalnie rozbijam się między tymi dwoma modelami. Oba mogę nabyć w zbliżonej cenie, z tym że jeden jest używany (6800) a drugi nowy. Proszę więc o pomoc w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek326

Niestety musze sie z Toba zgodzic co do sklepu DEMUS napisalem do nich czy maja zegarek ktory mnie interesuje, po dwoch dniach przyszedl mail iz jest dostepny i moge zlozyc zamowienie i .... tak sobie czekam od SIEDEMNASTEGO STYCZNIA panie demus . Goraco polecem ten sklep omijac szerokim lukiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.