Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Z tą synchronizacją to w ogóle jest czasem śmiesznie, na parapecie po zachodniej stronie (pierwsze piętro) synchronizują mi się tylko jak stoją na stojaczku pionowo, jak leżą obok to juz nie zawsze.

A piętro niżej, pod betonowymi schodami nagle potrafi się na ręku zsynchronizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zamiast go wałkowac zgłaszajmy nadużycie zasad gdy trafiamy na cos takiego.

Po takim zgłoszeniu ktos to sprawdza i usuwa te ogłoszenia wiec jest rezultat pozytywny. Nic to nie kosztuje.

Jak kazdy, kto sie z tym spotka zareaguje to jestesmy w stanie udaremnic sprzedaz tych podrób w sporej ilości. Nie jest nas tu mało.

Niestety ale alledrogo olewa takie zgłoszenia. Sam nie raz zgłaszałem podróby nie tylko zegarków i zawsze z ubolewaniem oglądałem jak ludzie za kilka stówek brali jakieś fejki. Odpuściłem sobie bo był totalny brak reakcji z ich strony. OLX aż kipi od podróbek, tam jest dopiero wysyp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie zgłaszam kilka, kilkanaście aukcji nawet z kilku adresów IP ale widać pracownicy aledrogo olewają to sobie szczególnie w sytuacji gdy w tytule i treści aukcji nie pada magiczne słowo "CASIO"

Przykład: http://allegro.pl/g-shock-gw-9200-1er-nowy-bcm-i4432580625.html :unsure:

Zgadzam się w 100%, sam też "go" zgłaszałem i nadal wisi  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Zgadzam się w 100%, sam też "go" zgłaszałem i nadal wisi  -_-

Usunięta   :)I mój idol też :)

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podróbek jest chyba obok,a wałkujecie go niemiłosiernie tutaj. Może warto by było pisać w odpowiednim temacie,bo troszkę się bałagan robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że zgłaszam zawsze zalogowany na swoim allegrowym koncie. Zgłaszam od pięciu lat regularnie. Po tym okresie mogę stwierdzić jedno: w allegro panuje tygodniowa zmiana. :D Jeden tydzień przy komputerze siedzi kumaty pracownik i kasuje znakomitą większość aukcji, a w następnym tygodniu rzadko się zdarza, żeby jakąkolwiek skasowano. Potem sytuacja zmienia się radykalnie i tak w kółko Macieju. ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Temat podróbek jest chyba obok,a wałkujecie go niemiłosiernie tutaj. Może warto by było pisać w odpowiednim temacie,bo troszkę się bałagan robi...

Cicho....bo się wyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Na Twoje pytania odpowiem dwa razy nie! Dozbieraj do sprawnego g-shocka   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok a znalazłem jeszcze ofertę nowego G-shocka kupionego zagranicą. Czy w razie awarii będę mógł go oddać gdzieś w Polsce na gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Niestety nie,zanim kupisz pokaż to cudo z za granicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ja nawet nie obejrzałem bo aukcja usunieta....Nie ma czegoś takiego jak okazje :) Zanim cos kupisz zadaj pytanie na forum bo bedzie zonk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym poznaliście, że podróba?

Bo jak oglądasz setki "G" to po prostu widzisz napis fejk!  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak oglądasz setki "G" to po prostu widzisz napis fejk!  ;)

:D To fakt, poza tym wielu z nas ma lub miało większość modeli i różnice da się od razu zauważyć. Jak coś jest zbyt tanie to jest podejrzane. Jak koledzy piszą na okazje trzeba uważać i lepiej je zweryfikować na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/casio-g-shock-ga-100a-stan-bardzo-dobry-i4451841987.html A ten jest oryginalny? Co sądzicie w ogóle o kupowaniu używanych zegarków? Ile kosztuje mniej więcej pasek do G shocków? 

 

Bardzo mi się podoba ten model: http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-dw-6900nb-7-g-shock-200m-sklep-i4433666476.html Wart uwagi jest ten model? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi bialy jest wart tej kasy.

Mam identycznego i prezentuje sie super.

 

Pierwszy, analogowy tez jest godny uwagi ale wole go akurat w czarnym wydaniu.

 

Jesli mialbym wybrac jeden z nich to bralbym tego drugiego, DW6900.

To klasyk.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten drugi jest super a ja właśnie chcę koniecznie biały. Tylko niestety na nówkę to trzeba mieć już te 300zł. A powiedz mi ile go masz? I czy z czasem dalej jest biały, czy żółknie itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mało go nosze ale niestety trzeba stwierdzic, ze z czasem żółknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.