Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To polecam przymiarkę przed zakupem, żeby zdziwienia nie było, że za duże... Weź pod uwagę też, że białe będą w dzień zakupu, a później ,,zmieniają'' kolor od samego patrzenia na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na basenie widziałem paru kolesi z takimi g-shockami i powiem szczerze ,że rewelacyjnie się prezentują :( Może rzeczywiście w ledówce zmienie pasek na biały a g-shocka czarnego kupie już sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Posiadam w kolekcji nowego Edifice EF-535 BLACK nowka oczywiscie i jest okazja zamiany za G-Shock GX-561AER SOLAR. G lekko uzywany.

Generalnie mam z 8 zegarkow na bransoletach i tyle samo okolo G-Shockow wiec pytanie czy warto zamienic 535 w wersji black na G, dostepnego w sklepach.

535 black nie jest modelem, ktorego mozna zawsze i wszedzie kupic z tego co zauwazylem.

Mądralom dziekuje za linki do stron zakupu i informacje, ze wcale nie tak trudno go kupic bo ja NIE CHCE go kupic poniewaz go MAM.

Pytanie brzmi czy gdybyscie posiadali 535 black to zamienilibyscie go na tego G uwzgledniajac moja pokazna kolekcje.

Cenowo te zegarki wygladaja podobnie.

Bede wdzieczny za wypowiedzi w temacie.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zamienił na tego g shocka. Z pewnością Twój black wyróżnia się z w/w kolekcji zegarków, które posiadasz.

Tak więc uwzględniając Twoją pokaźną kolekcje g-shocków nie pozbywałbym się Edifice black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym nie zamieniał.

Po 1. jeśli rzczeczywiscie nie jest tak łatwo dostepny jak G

Po 2. Ten Casio analog nawet fajny jak na Edifice'a


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej,wrażenia super.Jest bardzo wygodny i dużo fajniejszy od dw5600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasputin844, Diego04 dzieki za wsparcie :)

Pochodzilem kilka godzin z 535 i rzeczywiscie warto go jednak miec.

Nie zamieniam sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie może gdzie poza zatoką kupie bezel i najlpeiej pasek w komplecie choć z paskiem najmniejszy problem do modelu dw6100? Kiedyś był na zatoce własnie (brazylijskie zamienniki) ale teraz nawet tego nie można tam dostać, a bardzo mi zależy na "ożywieniu" starego zegarka, bo obecnie ze skruszonym bezelem jest w zasadzie bezużyteczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarke dw-6100 to Ci sie wyswietli. Koniecznie z myślnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj nowym użytkownikem i mam również nadzieję, że niedługo stanę się również posiadaczem jednego z nowych zegarków Casio.

 

Mam niemały dylemat, jeżeli chodzi o wybór tego właśnie zegarka. Dotychczas miałem już 2 zegarki tej firmy, ale zupełnie nie związane z serią "szkoków" i nie byłem ani razu zawiedziony, ale teraz szukam czegoś nowego. Pierwszy raz gdy zobaczyłem serię Giez-ów/GS'ów odrazu się w nich zakochałem. Jestem fanem serii G-Shocków już od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się zakupić jeden z nich. Warunek jest dla mnie jeden - tylko i wyłącznie stalowa koperta (bez urazy, ale najnowsze, plastikowe G-Shocki wydają się mi być tadnetne, choć wiem, że nie są, ale taki mam na nie pogląd - zegarek musi być dobrze zrobiony i dobrze wyglądający, dlatego stal).

 

Stąd moje pytanie - czy Casio GS-1400 to zegarek godny polecenia i zakupu ? Obecnie na Alledrogo jest tylko jeden i do tego na licytacji:

 

http://allegro.pl/nowy-casio-zegarek-gs-1400-krol-g-shock-ow-i4424422378.html

 

(martwi mnie to, że sprzedawca wystawia tylko rok gwarancji, więc zegarek kupiłbym na E-bay'u.)

 

Z góry dziękuję za pomoc i porady :) Pozdrawiam.

Edytowane przez Jacek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ zastanawia mnie pewna sprawa a mianowicie nie miałem na spodzie zegarka naklejki CE i tu pytanie czy to coś znaczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na naklejkę lub jej brak nie zwracaj uwagi. ;)

 

Jacek25, Dobrą drogę obrałeś. Gratuluję!

 

Co do GS-1400 to oczywiście jest godny uwagi, jak każdy Giez. Nie wiem tylko jaką ceną skończy się ta aukcja. Ten sam moduł co w GS-1400 był jeszcze w Giezie GS-1300. Z kolei GS-1150 ma także ten sam moduł, choć bez funkcji Tough Movement.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndrzejMick, Dzięki za odpowiedź. Cena z pewnością przekroczy 1000zł. Na E-bay'u nowy, prosto z Japonii kosztuje ~1100 + przesyłka. Dlaczego akurat 1400, a nie np. 1300,1150 ? Ponieważ jestem człowiekiem, który lubi mieć najlepszy/najwyższy model, po prostu mam tak głupio poukładane w głowie, ale no cóż... :lol:

 

Czy istnieją jescze jakieś zegarki Casio podobne parametrami i wyglądem do wyżej wymienionego ? Chodzi mi tylko o stalowe koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shocki w stalowych kopertach i analogowe to tylko Giezy. Reszta była cyfrowa. Jeśli więc chcesz stalowego G-shocka ze wskazówkami to zostają Ci tylko Giezy...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbym Cię prosić o podanie przykładowych modeli, również stalowych lecz z cyfrowym wyświetlaczem ? Głupio pytać, ale nie mam jescze dużej wiedzy na temat wszystkich modeli Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko, bo akurat GW-3000BD tez jest stalowy i do tego na czarnej bransolecie.

Bezel ma z tworzywa sztucznego ale to akurat uwazam za ogromny plus, bo gdy go zniszczysz to za 60 pln kupujesz nowy i znow mozesz sie cieszyc nowym zegarkiem.

Mam ten model i bardzo sobie chwale. Jest to najlepszy G jakiego kiedykolwiek mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-3000 nie ma koperty stalowej.

 

DW-5000 SL - myślę, że najczęściej spotykany w Polsce. DW-5600C. Na forum był także (i ja go miałem) DW-5600 LV. Starszych DW-5xxx nie będę wymieniał, bo to rarytasy rzadko dostępne. Oraz cała rodzina Frogmanów, czyli DW-6300, DW-9900, GW-200 i ostatnie Frogi, czyli GWF/GF-1000. Oczywiście do tego dochodzą ich poboczne wersje.

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndrzejMick, Dzięki za odpowiedź. Cena z pewnością przekroczy 1000zł. Na E-bay'u nowy, prosto z Japonii kosztuje ~1100 + przesyłka. Dlaczego akurat 1400, a nie np. 1300,1150 ? Ponieważ jestem człowiekiem, który lubi mieć najlepszy/najwyższy model, po prostu mam tak głupio poukładane w głowie, ale no cóż... :lol:

 

Czy istnieją jescze jakieś zegarki Casio podobne parametrami i wyglądem do wyżej wymienionego ? Chodzi mi tylko o stalowe koperty.

Może cena nie będzie aż tak wysoka więc może warto poczekać.

Jakiś czas temu przegrałem aukcję u tego samego sprzedawcy o 10zł :)

http://allegro.pl/nowy-casio-zegarek-gs-1400-krol-g-shock-ow-i4326306922.html

Może to ten sam egzemplarz i nie doszło do transakcji? W każdym razie odpowiedzi na moje pytania od sprzedawcy nie dostałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaculekk1, Również napisałem do tego Pana wiadomość kilka dobrych dni temu, a odpowiedzi do dziś nie dostałem, poza tym patrząc na jego komentarze chyba odpuszcze kupno u niego, bo czuję lekki powiew smrodu...

 

AndrzejMick, Przegooglowałem wyżej wymienione przez Ciebie modele i okazały się to tzw. przeze mnie "kanciaki" (tak, wiem, że to pierwsze i kultowe modele tej serii, ale w zegarku równie ważny jest dla mnie jego wygląd, a ten mi się po prostu nie podoba). Co do Frogmana, również tak samo. Raczej pozostaję przy Giezie. Poczkam jescze na opinię innych userów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.