Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wiem o nim. Miałem go brać, ale wczoraj na żywo mierzyłem 5610 i nie wiem czy warto dopłacać. Solar i WC traktuję w tym wypadku jako zbytek :)

jak dla mnie to właśnie TS i WC są głównymi czynnikami za które warto dopłacić :P a i kontrast nie jest bez znaczenia i czytelność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomaliusz, przeanalizowałem dokładnie twój wcześniejszy post.

Są rzeczy, które przemawiają za tańszym 5600 jak alert świetlny i powtarzanie timera. No i cena :)

Zacznę od tańszego. Jak nie spasuje, to mała strata :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomaliusz, przeanalizowałem dokładnie twój wcześniejszy post.

Są rzeczy, które przemawiają za tańszym 5600 jak alert świetlny i powtarzanie timera. No i cena :)

Zacznę od tańszego. Jak nie spasuje, to mała strata :)

 

Sol zdecydowanie polecam 5610. 5600 sprzedałem dość szybko bo odrzucała mnie słaba wręcz marna kontrastowość wyświetlacza, o cienkich cyferkach nie wspomnę.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wrzucałem przeraźliwie brzydkie 5600, czas na 6900.

 

113711757_spaparw.jpg

 

Quo vadis, G?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,tak czytam o bransoletach,nowych ubraniach do gw m 5610-gdyby ktoś z Was miał niepotrzebny pasek i bezel NAVY BLUE-proszę pw.

Przy okazji-dla niezdecydowanych:gw m 5610 to super zegarek i zdecydowanie polecam :D


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na lotnisku kolesia z takim kwadratem :P

 

Bardzo męska wersja kolorystyczna :P

post-64161-0-32028200-1442406701_thumb.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kooorfaa! Brak już pomysłów,czy jak?

Dołączam się :D :D :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie jak jasna cholera.    http://www.e-watches.pl/zegarek-casio-gw-9200-1er-riseman-g-shock-gw-9200-1er.html

 

Byłem wczoraj w TT w Poznaniu i  GW-9400  ugniatał mnie na zgięciu zewnętrznej części przeguba.

 

Przymierzałem też G-9300 i leżał jak ulał.   Niestety G-9300 aż tak mnie nie kręci jak Rysiek i Roman.

 

A może ktoś z kolegów forumowiczów ma o jednego Ryśka za dużo. Wziąłbym chętnie używkę pewną a nie te ogryzki z ADROGO :P

Edytowane przez kastor44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG jaka cena :D

Odpuść Ryśka, nie jest wart tej kasy, a jak Ci nie podchodzi Roman to bierz Mudmana... Do Romana po czasie nadgarstek się przyzwyczai, a poza tym pasek się lepiej ułoży, więc możesz zaryzykować.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Mudman ani Rysiek. Bierz Romka od razu, bo i tak zawsze będziesz chciał go mieć jak wybierzesz coś innego i z czasem będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Mudman ani Rysiek. Bierz Romka od razu, bo i tak zawsze będziesz chciał go mieć jak wybierzesz coś innego i z czasem będziesz żałował.

Tak to wysoce prawdopodobne.

Jeszcze mi ten GR-8900 wisi na ADROGO ( i sandały Merrella :lol::rolleyes::D ) i już na Romana uzbierane - może faktycznie się łapa ułoży albo przywyknę ,że lekko ugniata.

 

Tym niemniej Ryśka używkę też bym przytulił - tylko pewnego.  Jak widzę te z ADROGO teraz za 300 i 379 to aż żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdą te bransolety do kwadratów to nie opędzimy się od zdjęć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, naładuj go bo widzę, że bateria na M ;)

Jak ma łapać światło jak tak zakurzony panel myśli że jest noc  :P .

 

Jak przyjdą te bransolety do kwadratów to nie opędzimy się od zdjęć :P

Weekend może być wielce kwadratowy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i u Kuby dopiero przyszły tydzień :/ 

No tak, dobrze że nie przeszedł ten 5610 w tryb uśpienia :P

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i u Kuby dopiero przyszły tydzień :/ 

Pytaliście mailowo o termin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek spokojnie, przyjdzie czas i na ładowanie,  tym czasem musi dać rade na M.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie i u Kuby dopiero przyszły tydzień :/ 

2. No tak, dobrze że nie przeszedł ten 5610 w tryb uśpienia :P

1. To szkoda  :mellow: , a u mnie może będzie jutro yahoo.gif

Tak na marginesie to wydaję mi się że zamówienia od Marty są szybsze i jak zamawiałem u Sylwii to potwierdzenie wysyłki zawsze dostawałem od Marty  :) . Może odpowiada za zamówienia i swoje realizuje natychmiast a od Sylwii dostaję później co ma zamówić lub tak jak pisał Waldzior jest asystentką  ;) .

2. Jest jeszcze czujnik ruchu, to raczej nie przejdzie  ;) , chyba że nie będziesz robił tego magicznego ruchu  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się prezentuje w pomarańczy, jak myślicie jaki jeszcze pasek będzie pasował do bezela ?

To pytanie pewnie pojawiło się kilkakrotnie ale na telefonie nie mogę znaleźć. Czy ten bezel (gw5610) będzie pasował do dw5600?

Do 5600 mam pomarańczowy pasek ale bezel jest "niezamawialny".

I pytanie czy to taki sam pomarańczowy...

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel od Gw-m5610 nie pasuje do dw-5600


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb uspienia włącza się tylko między 23 a 6 rano pod warunkiem że nie ruszamy zegarkiem  i znajduje się on w zacienionym miejscu.  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To szkoda :mellow: , a u mnie może będzie jutro yahoo.gif

Tak na marginesie to wydaję mi się że zamówienia od Marty są szybsze i jak zamawiałem u Sylwii to potwierdzenie wysyłki zawsze dostawałem od Marty :) . Może odpowiada za zamówienia i swoje realizuje natychmiast a od Sylwii dostaję później co ma zamówić lub tak jak pisał Waldzior jest asystentką ;) .

2. Jest jeszcze czujnik ruchu, to raczej nie przejdzie ;) , chyba że nie będziesz robił tego magicznego ruchu :P

Ja zamawiałem pierwszy niż Ty ale że wzialem 2 bransy a przyszła jedna to poleciała do Ciebie. Nasze mają byc w nastepnym tygodniu.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.