Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
patka11

Zegarki dla pary

Recommended Posts

Witajcie,

chciałabym poradzić się specjalistów, ponieważ planuję kupić w prezencie na 60te urodziny po zegarku dla Pani i Pana :) zegarki mają być na bransolecie, klasyczne, eleganckie. Budżet, jakim dysponuję, to jakieś 400 - 500zł.

Przeglądając wszystkie strony z zegarkami, patrząc także na dostępność, skłaniam się ku Casio MTP-1303PD-FVEF i Casio LTP-1303D-AV.

I mam pytanie - co sądzicie o tych zegarkach? Czy w tym przedziale cenowym możecie polecić coś innego, może lepszej jakości? Zależy mi, żeby wersja damska była jak najbardziej zbliżona do męskiej.

Ewentualnie może uda mi się podnieść budżet do 600zł - czy wtedy jest więcej alternatyw dla tych Casio?

Dzięki za pomoc!

Edited by patka11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Lukasz9292
      Cześć! 

Czy wiecie może co oznacza taki symbol na wyświetlaczu zegarka G-Shock GBA-800? Już 2 razy zdarzyło mi się, że ekran zrobił się taki jak na załączonym obrazku, z migającym symbolem G czy 0, po czym po kilku minutach wrócił do normalnego stanu. Nigdzie w instrukcji, ani w Internecie nie znalazłem informacji na ten temat. Pamiętam, że jakieś 1.5 roku temu pomogliście mi rozgryźć, co oznaczał migający symbol "R" (rezystencja, bateria do wymiany), mam nadzieję, że również i tym razem znajdzie się ktoś, kto miał podobne doświadczenia z tymi migającymi symbolami.  Pzdr.

• By Dareczek02
      Witam, posiadam zegarek Casio G shock ga 100b
      Zauważyłem że na dekielku widnieje napis "Japan mov't El cased in china".
      Na klamrze od zapięcia również napis " Casio china"
      Wzbudziło to moje podejrzenia, że może to być podróbka więc tu moje pytanie czy możliwe jest, że mimo tego to oryginał? 

• By Redwhim
      Dzień dobry, poszukuje dobrego zegarka na prezent dla partnera jako prezent zaręczynowy. Budżet do 2000 zł. Zależy mi żeby był na skórzanym pasku ale nie jest to warunek konieczny, przede wszystkim zależy mi na jakości i niezawodności. W kolorach najlepiej czarno złotym. Zastanawiałam się nad Diesel Chief albo Diesel Mr. Daddy. Nie wiem jednak czy są one warte swojej ceny. Serdecznie dziękuję za wszelkie wskazówki ;)
    • By Osito
      Witam

Koledzy, nie mogę dociec, co różni te dwa modele Casio, a zapewne producent nie bez przyczyny "otagował", je różnymi symbolami.
      Może ktoś wie jaka może być różnica pomiędzy nimi i zechciał by podzielić się spostrzeżeniami na ten temat.

Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.