Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Qurooxik

Happy time

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzę. Sklep godny zaufania. Wielokrotnie bywałem i robiłem zakupy w ich stacjonarnym sklepie przy ul. Dąbskiej w Krakowie a wcześniej przy ul. Mogilskiej. Można śmiało zakupy robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u nich stacjonarnie Seiko SNK i z tego co pamiętam, dają swoją gwarancję, a nie producenta, bo sprowadzają poza oficjalną polską dystrybucją ZIBI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u nich stacjonarnie Seiko SNK i z tego co pamiętam, dają swoją gwarancję, a nie producenta, bo sprowadzają poza oficjalną polską dystrybucją ZIBI.

To dobrze czy źle? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u nich kupiłem jakieś półtora roku temu gschocka mudmana. Mega szybka wysyłka, zegarek w pełni ori. A dają swoją gwarancję, nie Zibi bo sami sprowadzają. W rezultacie nie odnoesiesz zegarka do Time Trend jak coś się stanie, tylko trzeba będzie wysyłać do nich. No i na Casio dają 2 lata, nie 3 i kolejne 3 opcjonalnie jak Zibi.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam. Kupiłem tam za pośrednictwem Allegro  dwa zegarki w tym jeden taki  https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/sportowe/zegarek-casio-hdd-600-1av.html  .Fakt że nie drogi co nie znaczy że nie powinien posłużyć długo. Casio nawet tanie modele nigdy mnie nie zawodziło. Przypuszczalnie nie łączy dobrze jakiś styk przez co wyświetlacz gaśnie  w najmniej oczekiwanym  momencie. Po poruszeniu baterią odżywa ale nie na długo. Tamtejsi serwisanci polegli na tym trzy razy.Do zegarka za nie całą stówkę dołożyłem już 30 PLN nie licząc czekania  i dalej nie działa. Dziwne bo interes wygląda na poważny a reputacje wycenili na 94PLN. Na allegro droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
8 godzin temu, gehaazi napisał(-a):

A ja odradzam. Kupiłem tam za pośrednictwem Allegro  dwa zegarki w tym jeden taki  https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/sportowe/zegarek-casio-hdd-600-1av.html  .Fakt że nie drogi co nie znaczy że nie powinien posłużyć długo. Casio nawet tanie modele nigdy mnie nie zawodziło. Przypuszczalnie nie łączy dobrze jakiś styk przez co wyświetlacz gaśnie  w najmniej oczekiwanym  momencie. Po poruszeniu baterią odżywa ale nie na długo. Tamtejsi serwisanci polegli na tym trzy razy.Do zegarka za nie całą stówkę dołożyłem już 30 PLN nie licząc czekania  i dalej nie działa. Dziwne bo interes wygląda na poważny a reputacje wycenili na 94PLN. Na allegro droższy.

Jak trzy razy nie dali rady naprawić te mj samej usterki to masz prawo do zwrotu. Jak nie współpracują to sprawa do wygrania u rzecznika oraw konsumenckich.

 

Osobiście machnął bym ręką, 100 zeta utopione. Shit happens. Szkoda nerwów z szarpaniem się o taką kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Noodles napisał(-a):

...

Osobiście machnął bym ręką, 100 zeta utopione. Shit happens. Szkoda nerwów z szarpaniem się o taką kwotę.

Czasem nie chodzi o pieniądze lecz o zasady...

 

Jeśli serwis nie potrafi/nie może naprawić zegarka to jest podstawa do wymiany na nową sztukę wolna od wad lub do rozwiązania umowy kupna/sprzedaży gdyż wada uniemożliwia używanie produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Jeżeli wada jest drobna i mało istotna można ubiegać się również o obniżenie ceny. 

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowiduje i nie bardzo mogę się tym zająć.Po prostu ostrzegam przed tą firmą.Myśle że prawdziwy zegarmistrz poradzi sobie z tym bez większych problemów.Miłościwie obiecywali mi wymianę mechanizmu co oznacza że tam są wymieniacze a  nie mechanicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.