Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Kamil77Wroc

Życiowy dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie ktoś podpierniczył przyrząd do zmiany paska... Sprzedający okazał się psychiatrą i twierdzi, iż tak kupił u hiszpańskiego sklepikarza w Kadyksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kolegę rozumiem,.... czy chodzi o przyrząd do zmiany paska czy też o zegar ? zegar jest ok, na bazarku jest taki sam orient, poszukaj, nie pamiętam ceny, ale będzie zbliżona, negocjuj, zresztą nie ma co za bardzo wnikać w temat z wyżej wymienionym sprzedawcą gdyż może się okazać że będzie musiał pomóc branżowo :)  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o radę w stylu czy warto kupić sam zegarek czy o ten przyrząd do zmiany paska? Tak czy siak nie bardzo rozumiem o co autor pyta i gdzie tu życiowy dylemat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na odpowiedzi kolegów: Życiowy dylemat był związany z tym, iż nie kupowałem jeszcze zegarka w takiej cenie i po prostu obawiałem się czy nie jest to jakaś szemrana podróba. Nie ufam Niemcom i tyle. Wiadomo, że kwestia przyrządu jest tu najmniej ważna. Tak widziałem ten zegarek na bazarku; sprzedający zszedł z ceny już do 3100zł(na Olx nadal 3500zł:))) Ja dałem Niemcowi 600€ to będzie 2500zł, więc cena fenomenalna biorąc pod uwagę to, że zegarek ma 4 miesiące i rzeczywiście jego stan potwierdza deklarację sprzedającego , iż miał go na ręku 4 razy.. Zegarek jest fantastyczny od wczoraj się nim podniecam, bardzo ciężki i solidny, przepiękny. Pytałem, bo może np. ktoś miał do czynienia z podróbka. No ale dobra teraz jest już po ptokach jak powiedział Tusku po wyborach, zegarek kupiony sprawa zamknięta. W każdym razie dzięki za odpowiedź. Przy zakupie też tak pomyślałem że nie ma co drążyć bo gość jeszcze pomyśli, że jaja jakiś zeschizowany paranoik. Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle podrabia Orienty?

Nie chodzi mi o "chińskie" koszmarki z logo Orienta, tylko o dobre jakościowo podróbki.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba na szczęście nie

Orienta szanuję jak własną matkę. Wujek był cinkciarzem i mam sporo patelni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba na szczęście nie Orienta szanuję jak własną matkę. Wujek był cinkciarzem i mam sporo patelni

Mistrz :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek okazał się zbyt ciężki. Chętnie odsprzedam zaineresowanej osobie.Zapraszam do kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jak z moją Żoną jak ma nowy zegarek to ona najpierw musi pół roku odczekać w pudełku aż się do niego przyzwyczai, no są tacy ludzie ....... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KobyS0 napisał:

to jest jak z moją Żoną jak ma nowy zegarek to ona najpierw musi pół roku odczekać w pudełku aż się do niego przyzwyczai, no są tacy ludzie ....... :) 

Chyba literówkę popełniłeś bo wygląda na to że: zonę z zegarkiem w pudełku trzymasz aż się przyzwyczai ? no można i  tak   :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz przeczytałem i faktycznie, ale czy tak nie byłoby lepiej, pół roku spokoju haha  a ja w tym czasie 10 nowych cykadełek haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unadarek napisał:

Chyba literówkę popełniłeś bo wygląda na to że: zonę z zegarkiem w pudełku trzymasz aż się przyzwyczai ? no można i  tak   :) 

Dobrze, że nie wychodzi z założenia, że kobiety są jak wino - trzeba je trzymać w piwnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w  piwniczce na wino???? , w życiu......................... wszystko by wypiła.................haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.