Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość astra36

Zegarmistrz-Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość astra36

Kupiłam stary ścienny zegar. Wydaje się że posiada wszystkie elementy, pewnie trzeba go tylko przeczyścić i podregulować sama nie potrafię tego zrobić.

Poszukuję kontaktu do niedrogiego zegarmistrza w Szczecinie, może być amator lub samouk.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i naprawde polecam zakład zegarmistrzowski Stanislawa Jedynaka na ul. Witkiewicza 39 obok oś Kaliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDKMiM

Zegarmistrz jak sama nazwa mówi jest mistrzem od zegarów.Mistrz to oznacza że potrafi wszystko zrobic i dorobić w zegarach. Okazuje sie że podany wyżej zakład może ale tylko gęba zrobi wszystko, jak idzie sie z jakąś poważną sprawą dotyczącą zegara części zegara to jest problem.To znaczy fachowiec ma problemy bo to bo tamto itd.Nie było rozmowy o pieniadzach za usługe a już problem.

Powiem tak ja nie proponuje Ci tego zegarmistrza co kolega wcześniej podał, ale wybór należy do ciebie . Pozdrawiam ZDKMiM Szczecin Pogodno-koło Kalin gdzie jest jego zakład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą w zupełnosci , ja tam byłam i szybko uciekłam.

Ten pan za samo czyszczenie nie widząc jeszcze zegara , ani w jakim on jest stanie dał cenę zaporową i piętrzył przy tym problemy..

Również niepolecam, gdyż wydał mi sie znudzony swoją pracą. Więc nie zechciałam go obarczać następną.

Poazdarwiam.

Ale nadal szukam zegarmistrza


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kilku powodów bardzo proszę o podanie kwoty, jaką "zaśpiewał" Szczeciński fachowiec :lol: (chodzi mi o wysokość ceny zaporowej)


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDKMiM

Z rok temu mnie skasował za wymianę i to na nie zabardzo dopasowany teleskop /dlugość była odpowiednia ale grubość za mała-branzoletka latała na teleskopie/ skasował 20złociszy naszych polskich.

A tak na wiasem mówiąc to po niedługim czasie musiałem znowu wymieniać, ale byłem juz madrzejszy kupiłem ,oczywiście po sprawdzeniu czy teleskop bedzie odpowiedni zegarek elektroniczny za 5 złociszy i sam wymieniłem teleskopy a resztę zakupionego zegarka dałem dziecku i bawił sie nim.

A tak poważnie podchodzą do tematu ekonomi to liczcie zakupiony zegarek 5 zł z niego można wykorzysta baterię która kosztuje 2-2,5 złotego , teleskopy dwa 20 zł sama korzyść.

Pozdrawiam ZDKMiM Szczecin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20,00 za "teleskop" to oczywiście przesada :evil:

 

Mam jeszcze jedną uwagę do teleskopów w Chińskich zegarkach po 5,00 zł. Teleskopy w tych zegarkopodobnych produktach bardzo często wykonane są z zwiniętej cienkiej blaszki. Łatwo zgubić zegarek używając takich wynalazków - rurka teleskopu rozgina się stopniowo i rozlatuje :!:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Zgadza się!Mnie czekała wymiana szkiełka po zastosowaniu takiej rurki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Ja 20 zł dałem za dopasowanie/skrócenie / bransolety w mojej Omedze i teraz w sumie to nie wiem jak to odebrać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

regulacja zegarka + wymiana teleskopu w bransolecie (w tym oczywiście całkiem przyzwoity teleskop) - 2 zł.

 

Skrócenie bransolety - chyba 3 zł ...

 

Założenie wskazówek, które wypadły (Doxa) - kumpel płacił chyba 2 zł ....

 

A na teleskopach faktycznie nie ma co oszczędzać... Tu ciekawaostka - wszystkie teleskopy w Amfibii (bardzo słabiutkie) wymieniłem na znacznie solidniejsze i lepsze z ok. 20-letniego poljota...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja osobiście jestem zadowolony z jakości napraw u zegarmistrza na Kaliny a nawet dodam, że po okresie gwarancji danym przez zegarmistrza bez problemu usunięto mi usterke w moim nakręcanym Altalantic'u. Co do teleskopów nigdy nie zapłaciłem tam więcej niż 3 zł za polski teleskop, tak że nie wiem skąd u kolegi ZDKMiM wzięło sie 20 zł? Naprawiałem tam również wiszącego Beckera, zero zastrzeżeń - termin dotrzymany i mało tego telefon na komóke, że zegar można odebrać. A do tego ustny wykład jak i co z takimi zegarami. Z cenami i ściemą nie ma co lecieć w kosmos- wystarczy wyjazd do centrum miasta - testowane :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k8libby

zapraszam do zakładu na ulicy Wyzwolenia 109 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakład na placu grunwaldzkim

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odświeżam temat, bo szukam dobrego zegarmistrza w Szczecinie/Stargardzie Szcz., który by dokręcił śrubkę w Unitasie.

Na 99% to pierdółka, ale wolałbym oddać zegarek do mistrza z prawdziwego zdarzenia, który potrafi coś więcej niż tylko wymienić baterię czy skrócić bransoletę.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help? sprawa pilna :)

 

Podjedź na ul Krasińskiego (zaraz na początku, od Wyzwolenia) naprzeciwko sklepu mięsnego. Zegarmistrz sprawdzony, nie obedrze cię z kasy.


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, już straciłem nadzieję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam:

 

Zegarmistrz Szczecin

Werk s.c.

al. Wojska Polskiego 14

www.facebook.com/zegarmistrz.szczecin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potwierdzam opinię Endriu najlepszy zegrarmistrz w Szczecinie ul. Witkiewicza 39, z tradycją co najmniej 40 letnią. Szybko fahowo i niedrogo. Polecam Pan Stanisław dobrze doradzi i podpowie oceni czy warto naprawiać bez ściemy ucziwie. To się liczy, może dlatego tak długo działa bo inaczej nie przetrwał by. Niestety nie relamuje się w internecie - to straszy pan. polecam. Wartościowe i stare zegary zawsze daję tylko tam do konserwacji i czyszczenia. Czasem nawet nie potrzebuje kartki gwarancyjnej bo mnie pamięta. Teraz jest duzo naciągaczy jak tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/66835-szczecin-zalamac-sie-mozna/page__hl__szczecin

To że ktoś nie jest na facebooku nie znaczy że nie jest dobrym fachowcem i takich jak Pan Stanisłąw warto szukać i polecać zanjomym jak ja w dzisiejszych czasach. Zegarmistrz i to dobry to ginący zawód.... niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w Szczecinie zaklad odnawiający tarcze? I czy ktos moze mi polecic zaklad gdzie tanio pochromuja kopertę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję zegarmistrza, który jest w stanie wymienić szkło w Slava automatic oraz wstawienie koronki (nowej) do innej Slavy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pana Stanisława w warsztacie nie zastałem. Byłem obsługiwany przez miłego, stosunkowo młodego człowieka który powiedział że juz sam tu pracuje. Co do fachowości to zastrzeżeń nie mam. Ale co do uczciwości to mam duże. Jeden zegarek wymagał dłuższej naprawy niż mój pobyt w Szczecinie bo nie wskazywał dobrze czasu. Zapłaciłem hurtem za wszystkie zegarki, wliczając i tego zostającego. Dowiozla mi go potem siostrzenica. Zegarek jak źle działał tak dalej źle działa. Na moje maile z pytaniem jak zamierza rozwiązać problem pobranej przez niego zapłaty za nie wykonana usługę -  fachowiec  nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualnie jest jakiś godny polecenia zakład w Szczecinie? :) Bo z tego co czytam to Pana Stanisława już niestety nie ma, a o innych zakładach brak opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma :). Nikt nie dorabia części. Nikt nie odnawia tarcz. Niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pana Stanisława w warsztacie nie zastałem. Byłem obsługiwany przez miłego, stosunkowo młodego człowieka który powiedział że juz sam tu pracuje. Co do fachowości to zastrzeżeń nie mam. Ale co do uczciwości to mam duże. Jeden zegarek wymagał dłuższej naprawy niż mój pobyt w Szczecinie bo nie wskazywał dobrze czasu. Zapłaciłem hurtem za wszystkie zegarki, wliczając i tego zostającego. Dowiozla mi go potem siostrzenica. Zegarek jak źle działał tak dalej źle działa. Na moje maile z pytaniem jak zamierza rozwiązać problem pobranej przez niego zapłaty za nie wykonana usługę -  fachowiec  nie odpowiada.

Witam,

Panie Jacku62, po przeczytaniu tego postu aż włos na głowie mi się zjeżył... :blink:  Tydzień temu, byłem ze swoim zegarkiem w zakładzie na Witkiewicza 39, po kliku latach i zastałem Pana Stanisława, oraz jego córkę która przejmuje tradycję rodzinną po ojcu. Pamiętam tego "młodego człowieka" o którym Pan pisze, ale w zakładzie go nie było. Co się, okazało.. został zwolniony.. szczegółów nie znam, ale w tym co Pan napisał jest coś na rzeczy. Powiedzieli mi że bedzie zatrudniony nowy pracownik solidny i uczciwy.. W dzisiejszych czasach, ze świeczką w ręku szukać takich ludzi, ale życzę im powodzenia.. naprawdę, szkoda żeby ludzie stracili renomę przez takiego "młodego człowieka"  - może to wynik czasów, teraz młodzi chcą szybko wspiąć się, szybko zarobić.. Z tego co mi powiedzieli.. a znam ich już ladnych paręnaście lat, to jest drugi ich punkt otwarty na ul.Chopina w sklepie Społem 1001 drobiazgów, który działa już ok 20 lat. dlatego jeśli chodzi o zegarmistrza w Szczecinie, to zawsze idę do nich to rodzinna firma z tradycjami. Jeśli zależy mi na zegarku który jest dużo wart, to nie będę oszczędzał i ryzykował u kogoś "młodego" . na pewno odwiedzę jeszcze nie raz ten zakład i napiszę. Jak dotąd, nie zawiedli mnie. Uważam, że nalezy wspierać takie rodzinne firmy, oraz polskie firmy jak Społem, bo inaczej wykupią nas Hipermarkety i będziemy białymi murzynami, bo to wszystko zmierza w tym kierunku...  ale to już szerszy temat. Kiedyś się naprawiało, teraz wyrzuca i kupuje nowe..firmowe z kraju gdzie się wszystko produkuje ;) Pozdrawiam

Edytowane przez mol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.