Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Boniek88

Tag Heuer Aquaracer z GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu szukam kolejnego zegarka. Tym razem postawiłem na używkę. Wpadł mi w oko ten TAG. Pytanie czy zegarek ze zdjęć jest oryginalny? Jak oceniacie tą aukcje? Sprzedający 100% pozytywny i ma dużo zegarków na sprzedaż.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/TAG-Heuer-AQUARACER-300m-WAY2113-Automatic-Calibre-5-Men-s-Watch-boxed/173928400285?_mwBanner=1&ul_ref=https%3A%2F%2Frover.ebay.com%2Frover%2F0%2F0%2F0%3Fmpre%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.ebay.co.uk%252Fulk%252Fitm%252F173928400285%26rvr_id%3D0%26rvr_ts%3D7a44789016b0a4d129241545fff0ef67&ul_noapp=true&pageci=82f693fa-3416-4067-a9e9-b64b4c4fa9a0

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są bardzo słabe, ale w sumie nic nie wzbudza niepokoju. Na Twoim miejscu poprosiłabym jeszcze o 2-3 fotki lepszej jakości, werku zwłaszcza.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawcy. Jak dostanę fotki to wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie minusem jest bransoletka na nadgarstek max. 18,5 cm i brak zdjętych ogniw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie minusem jest bransoletka na nadgarstek max. 18,5 cm i brak zdjętych ogniw.

Ja mam nadgarstek 17 cm więc jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. A co myślicie o tym? Jeżeli to oryginał to chyba za tą cenę OK? Zakładam że coś się uda jeszcze startować. Mam rzut kamieniem więc w grę wchodzi tylko odbiór osobisty. Niepokoi mnie trochę koślawa czcionka na zapięciu ale może zdjęcie przekłamuje. Czy trudno będzie taką bransoletę "oczyscic" z rys? Czy naprawa koronki faktycznie będzie kosztować 350 PLN?

 

https://www.olx.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-wab2011-CID87-IDvUZg9.html

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś sprzedającego o zdjęcia dobrej jakości, niestety na tych w ogłoszeniu niewiele widać. Nie podoba mi się karta gwarancyjna (w 2018 r. były już elektroniczne), nr seryjnego z karty nie ma w bazie TH, bezel nie centruje, bransoleta i endlinki wyglądają słabo itd.

Bez wyraźnych zdjęć nie da się ocenić na 100%. Zalecam ostrożność...

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś sprzedającego o zdjęcia dobrej jakości, niestety na tych w ogłoszeniu niewiele widać. Nie podoba mi się karta gwarancyjna (w 2018 r. były już elektroniczne), nr seryjnego z karty nie ma w bazie TH, bezel nie centruje, bransoleta i endlinki wyglądają słabo itd.

Bez wyraźnych zdjęć nie da się ocenić na 100%. Zalecam ostrożność...

Zegarek jest z 2008 roku. Wtedy chyba bazy nie było? Poprosiłem o więcej zdjęć i na razie cisza. Zobaczymy. Bezelu na pierwszym zdjęciu jest chyba lekko obrocony. No ostatnim zdjęciu wdaje się ok. Bransoleta faktycznie wygląda trochę słabo. Mi się rzuciło w oczy koślawe H. Zobaczymy czy dostanę zdjecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, oczywiście 2008, moje przeoczenie z tym 2018. Ale nie zmienia to faktu, że nr seryjnego zegarka, tego który jest na karcie, nie ma w bazie TH. To świadczy, że albo jest błąd na karcie albo to fejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, oczywiście 2008, moje przeoczenie z tym 2018. Ale nie zmienia to faktu, że nr seryjnego zegarka, tego który jest na karcie, nie ma w bazie TH. To świadczy, że albo jest błąd na karcie albo to fejk.

Możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie znajdę na zegarku serial? Jestem z Gliwic więc do Piekar mam może z 30 km więc żadna strata czasu. Cena na tyle dobra że tyle mogę zaryzykować.

 

Możesz rzucić linkiem gdzie sprawdzić serial number taga? Przynajmniej tyle zrobię sam.

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Sorki ale wiecie jak działa ta baza danych? Wrzuciłem tam kilka numerów seryjnych TH ktore są widoczne np na Chrono i żadnego nie odnajduje...

 

Coś pewnie robię zle ale co? ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Sorki ale wiecie jak działa ta baza danych? Wrzuciłem tam kilka numerów seryjnych TH ktore są widoczne np na Chrono i żadnego nie odnajduje...

 

Coś pewnie robię zle ale co? ☺️

U mnie to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o weryfikację zdjęć tego Taga?

 

Jutro mam zamiar jechać go zobaczyć. Przy okazji czy poleci ktoś w Rybniku zakład gdzie zweryfikuję autentyczność?

 

Dodatkowe pytanie. Ile może kosztować wymiana insertu bezela? ten jest trochę porysowany. Reszta podobno w bdb stanie.

Jak dostanę dobrą cenę to rozważe wymianę insertu na nowy. 

 

https://allegro.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-300m-zegarek-7787093740

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o weryfikację zdjęć tego Taga?

 

Jutro mam zamiar jechać go zobaczyć. Przy okazji czy poleci ktoś w Rybniku zakład gdzie zweryfikuję autentyczność?

 

Dodatkowe pytanie. Ile może kosztować wymiana insertu bezela? ten jest trochę porysowany. Reszta podobno w bdb stanie.

Jak dostanę dobrą cenę to rozważe wymianę insertu na nowy.

 

https://allegro.pl/oferta/tag-heuer-aquaracer-300m-zegarek-7787093740

Ale przestań z tym insertem. Nie przesadzaj ;P jak ma być bez rys to nowy kup zegarek.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przestań z tym insertem. Nie przesadzaj ;P jak ma być bez rys to nowy kup zegarek.

 

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

 

Nie muszę kupować nowej rzeczy, żeby wyglądała dobrze. Jeżeli niewielkim kosztem można doprowadzić do dobrego stanu to jaki to problem? Oczywiście jeżeli dalej się to opłaca.

Po krótkiej wymianie mail z Dolińskim okazało się, że wymiana wkładki + serwis podstawowy zegarka to 750 PLN. 

 

Problem polega na tym, że oferta już nieaktualna bo jakiś Belg zwinął zegarek na Chrono24. Miał jeszcze Hydroconquesta w rozmiarze 39 mm ale dla mnie jednak trochę zbyt mały. 

Generalnie jak Pan otworzył walizeczki to oczy mi rozbłysły. Piękne sztuki od Longinesów i  Tagów po Omegi, Breitlingi, PAM'y.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę kupować nowej rzeczy, żeby wyglądała dobrze. Jeżeli niewielkim kosztem można doprowadzić do dobrego stanu to jaki to problem? Oczywiście jeżeli dalej się to opłaca.

Po krótkiej wymianie mail z Dolińskim okazało się, że wymiana wkładki + serwis podstawowy zegarka to 750 PLN. 

 

Problem polega na tym, że oferta już nieaktualna bo jakiś Belg zwinął zegarek na Chrono24. Miał jeszcze Hydroconquesta w rozmiarze 39 mm ale dla mnie jednak trochę zbyt mały. 

Generalnie jak Pan otworzył walizeczki to oczy mi rozbłysły. Piękne sztuki od Longinesów i  Tagów po Omegi, Breitlingi, PAM'y.  

Może zbyt dosadnie napisałem, przepraszam.

 

Chodziło mi raczej o to, że ten zegarek nie miał praktycznie śladów użycia tam, na pewno nie takie warte 800 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zbyt dosadnie napisałem, przepraszam.

 

Chodziło mi raczej o to, że ten zegarek nie miał praktycznie śladów użycia tam, na pewno nie takie warte 800 zł :)

Ależ nie ma za co. Nie wiem na ile się przyjżałeś ale między 12 a 3 było kilka rys, a jedna nawet z zawinięta na końcu zarysowania farbą. Te 800 to razem z rozebraniem i nasmarowaniem mechanizmu oraz wyczyszczeniem koperty i bransolety. Wolałbym tego uniknac, ale w oficjalnym serwisie się nie da.

Zegarka i tak już nie ma więc to tylko dywagacje. W zasadzie z tych trzech które zapodalem ten miał największe szanse. Ten z OLX niestety jest w słabym stanie, ten z chrono bez odpowiedzi od sprzedawcy a ten z allegro poszedł. Ech podłe życie poszukiwacza tanich używanych zegarków z półki średniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Los bywa przewrotny i okrutny. Po analizie wszystkich większych serwisów sprzedażowych doszedłem do wniosku że bez 6K do taga nie podchodź a moje ADHD zegarkowe wprawiało mnie w drgawki więc postanowiłem skorzystać z promocji u Dolińskiego i nabyłem Hydroconquesta 41 mm z 20% rabatem za kwotę 3568 PLN która wydaje się dość okazyjna. Jak dojdzie w połowie lipca to wrzucę foty. Sorry że bez interpunkcji ale pisze lewa ręką z wiszącym na prawym ramieniu niemowlakiem.

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.