Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rmickey

Użytkownik
 • Content Count

  1,179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

369 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,051 profile views
 1. Ten Brajtek jest w 3 rozmiarach (42, 44 i 46) więc większość dopasuje do swoich nadgarstków Mam tego Brajtka i jest naprawdę bardzo fajny. Polecam Przy moim nadgarstku (19-19,5 cm) wersja 42 mm jest optymalna.
 2. Przede wszystkim materiał z jakiego jest wykonany wyglądem przypomina cynę... Po drugie jakość wykonania pozostawia także wiele do życzenia. Meshe od chińczyka za 50 zł robią duże lepsze wrażenia niż ten Ogólnie jeżeli się zdecyduję to tylko wersja na pasku.
 3. Nic dodać, nic ująć Globe, tak jak DJ z karbowanym bezelem, to nie jest dobry pomysł na EDC. Ja mam odmienne zdanie w tej kwestii. Skyfall postawiłbym na równo z nową (w nowej koperta na plus, poziome deseczki bardziej do mnie gadają od pionowych, data na godz. 6). jeżeli do nowej dodać datę w ramce to dla mnie byłaby to najładniejsza AT.
 4. Niebieska AT u mnie właśnie robi za EDC i uważam, iż to będzie bardzo dobra decyzja. To bardzo uniwersalny i klasyczny zegarek, a klasyka w dłuższej perspektywie się nie znudzi Do niej Moon i w zasadzie można zostać dwuzegarkowcem 😁
 5. Mesh porażka ale Alpinka całkiem fajna
 6. Momento mori dobrze prawi Oddaj go na rozmagnesowanie, a jeżeli nie pomoże to na serwis do Pan Zbigniewa lub do Omegi na Placu Trzech Krzyży. Serwis Swatch Group na Marynarskiej omijaj z daleka.
 7. Gratulacje LLD A na meshu prezentuje się bardzo dobrze, nie zrzucaj go :)
 8. @denver47 ode mnie razy dwa również poszło na super fotkę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.