Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rmickey

Użytkownik
 • Content Count

  1,508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,545 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,440 profile views
 1. Jeżeli miałby to być jedyny zegarek to BB58 ze względu na komfort noszenia. BB41 to, tak jak koledzy pisali, klocek i jego bym odpuścił (przy 42 lub 43 mm średnicy miałby lepsze proporcje). 300M też super wygodna nie jest, szczególnie na bransolecie. Ale na gumie jest już dużo lepiej. Omega wizualnie bardziej mi podchodzi, BB58 za to wygodniejszy. Na minus Tudora jeszcze: róznica w odcieniu metalu kopery i bransolety, a także nie podoba mi się sposób zwężania się brasolety i jej nity. Jeżeli ma to być EDC to czarna 300M na brasolecie i dokupić koniecznie gumę (OEM lub inna dedykowana do tego modelu) a jeżeli kolejny zegarek do kolekcji (a masz już trzy) to biała 300M na gumie ps. osobiście bym poszukał poprzedniej 300M z czarną tarczą. Moim zdaniem idealne EDC.
 2. Jestem zdecydowanie na tak Powrót do najładniejszej, moim zdaniem oczywiście, wersji AR.
 3. Dobra cena na Ardbega Uigeadail w oszołomie jest. Zgarnąłem flaszkę po 233 zł .
 4. Powrót do klasycznej Certiny Miałem już kilka DS-1 ale DD jeszcze nie. Kupiona kilka miesięcy temu grzecznie czekała na dzisiejszy debiut
 5. Po krótkim zastanowieniu się mając na uwadze co masz już w pudełku, będąc na Twoim miejscu wybrałbym Santosa i Luminora 44 (ref. wg uznania :)).
 6. Ten sam co wczoraj a jednak trochę inaczej…
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.