Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rmickey

Użytkownik
 • Content Count

  1,303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

956 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,229 profile views
 1. Kup ten, który bardziej Ci się podoba Mam SOH II tyle, że 42 mm i bardzo lubię ten zegarek. Avengera GMT 43 mm mierzyłem kilka razy gdyż również mi się podoba. Lepiej leży na nadgarstku od SOH II i ma bardzo fajną bransoletę. Do mnie bardziej jednak "gada" SOH II dlatego na niego się zdecydowałem. 13 tys. za SOH z 2012 r. to trochę dużo. Myślę, że za podobną kwotę kupisz rocznego SOH II (na plus ceramika i in-house). Natomiast wersji 46 mm ja bym nie kupił, duża patelnia...mimo, że ma nadgarstek trochę większy od twojego.
 2. Zdecydowanie Oris, Lonżinowi brakuje jednego indeksu arabskiego 😄😉 Mnie to przykładowo razi, już lepiej moim zdaniem zrezygnowaliby z 9.
 3. To prawda, szczególnie w premium trzeba słono zapłacić za logo czy napis...
 4. Zmiany w nowej wersji ogólnie na plus ale zgadzam się z opinią Mirosuawa (może poza paskami, które moim zdaniem pasują Moonowi). Czy zamieniłbym posiadaną schodzącą wersję na nową? Raczej nie dopłaciłbym 25% do bransolety bez mikro. Tym bardziej, że są opcje całkiem fajnych after marketowych bransolet do Moona. Także założyłem zapięcie z mikro do bransolety i jest mega wygodnie i na pewno nie wymienię w najbliższym czasie na nową wersję. Zostaje obecna
 5. Wczoraj mieli tylko wersję na gumie a dziś telefon, że dojechała wersja na bransolecie. Podjechałem, mierzyłem, dumałem i nie było wyjścia jak pin i zielony 😁 A miałem dla odmiany Tudoła 58 spróbować...ale omegowy jestem jak Butik... 😁 Gumę już zamówiłem 😃
 6. No i ... wylądował [emoji6]Nie mogłem powstrzymać [emoji41]a zdjęcie na szybko przy słabym świetle.
 7. Tylko mierzone wczoraj, ale dziurę wierci...Na gumie prezentuje się super. Na nadgarstku leży bardzo dobrze (choć do poprzedniej wersji trochę jej brakuje, ale niestety tak jest, że kolejne są większe ). Moim zdaniem to najładniejsza wersja kolorystyczna, z bardzo sportowym zacięciem. Nie jest tak biżuteryjna jak czarna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.