Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rmickey

Użytkownik
 • Content Count

  1,620
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,281 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,557 profile views
 1. Polecam: Coal Ila Distillers Edition, Port Charlotte i Talisker Distillers Edition
 2. Po negocjuj dobry rabat i bierz tego Taga AR. Identyczny gości na nadgarstku żony najczęściej mimo, że ma ładniejsze zegarki. Jest dla niej najwygodniejszy i najbardziej uniwersalny jako EDC.
 3. Pisałem o SOH II, który jest na B20 (5 lat) a Ty pisałeś o SO. On jest na B17, który ma modyfikowaną Etę i jak Koledzy pisali wtedy jest 2 lata gwarancji. Moja pomyłka.
 4. Skąd masz informację, że gwarancja na Brajtka SOH II to 2 lata? Moim zdaniem nic się nie zmieniło i nadal jest 5 lat. Poza tym rozważany Tudor i Brajtek mają ten sam mechanizm Co do wyboru, to SOH II zdecydowanie ale nie jestem obiektywny ponieważ go mam
 5. Super jest ta Certinka Jedynie mogłaby być trochę mniejsza.
 6. Jeżeli masz kartę podbitą przez AD to oddaj na naprawę gwarancyjną w butiku Omegi. Tylko słaba historia, że nowy zegarek jest uszkodzony, nie możesz nim się cieszyć tylko musisz oddać do serwisu. ps. w przypadku chrono kupowałbym wyłącznie od sprzedawców z UE. Nie ma wtedy żadnych problemów ze zwrotem w razie problemów.
 7. Od dłuższego czasu mam podobne dążenia Chciałbym zostać z trzema sztukami plus G. Nie potrafię się jednak zdecydować, które mają zostać...Z drugiej strony przy obecnej inflacji nie ma sensu sprzedawać...
 8. Od siebie polecę Bridgestone Weather Control A005. Moim zdaniem lepsze od 4S, które miałem wcześniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.