Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
matthewkorona

Epos Emotion 3390.150.20.20.25 Novotime

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.

 

Czy polecacie sklep Novotime?

 

I odnośnie stricte zegarka:

 

Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.

 

Chodzi dokładnie o tego:

 

https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close

 

I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.

 

Czy polecacie sklep Novotime?

 

I odnośnie stricte zegarka:

 

Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.

 

Chodzi dokładnie o tego:

 

https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close

 

I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

może nie będę bardzo obiektywny ale odpowiem na zadane pytanie, Nasz sklep jest rozpoznawalny na rynku jesteśmy od 5 lat wystarczy sprawdzić opinie w Opineo.pl czy Ceneo.pl.

 

Co do zegarków Epos jest na stanie sklepu kilka referencji przecenionych w wyprzedaży, produkty są pełnowartościowe i podlegają 2 letniej gwarancji dystrybutora.

 

Grubość zegarka wynosi 8mm.

 

Zwrot zakupionego zegarka do 30dni.

 

Wysyłka w 24h od dokonania zakupu.

 

W czym jeszcze mogę pomóc?

 

Pozdrawiam,

 

Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam sklep z Zielonej Góry :) miałem przyjemność z obsługą w bezpośrednim kontakcie, no i co najważniejsze był dobry rabat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeceny EPOSa wynikają z kilku powodów. Po pierwsze dystrybutor zakończył współpracę z kilkoma podmiotami. Po drugie, ponieważ oferta nowości w zeszłym oraz bieżącym roku jest dość spora a możliwości ekspozycji ograniczone cześć sklepów wyprzedaje modele ze starszych kolekcji. Model, o który pytasz jest na rynku od 2008 roku.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez luk35
      Witam, jestem tutaj nowy chociaż często czytam artykuły z forum, ale do brzegu 😉 że względu na zbliżający się czarny piątek i moje urodziny chcę sprawić sobie nowy sikor. No i od kilku miesięcy nie mogę się zdecydować, rozważałem różne pomysły, ale zawsze wracam do tych trzech zegarków. Proszę uprzejmie ekspertów o pomoc i wyrażenie opinii 



    • Przez TIK TAK
      W tym roku EPOS dołożyl do kolekcji 3504 wersję tytanową.
      Wszystkie paramtery zostały zachowane:
      Mechanizm automatyczny SW 200-1
      Wodoszczelność 50 ATM
      Szafir z antyrefleksem
      Średnica 41,5 mm,
      grubość jedyne 13,3 mm
      Tytanowa skręcana bransoleta z szybkim wypięciem quick release
      lub kauczkowy pasek najwyższej jakości.
       
      Występuje w kilku wersjach: czarna, zielona lub niebieska tarcza.
      Jest też wersja w czarnym pvd z dodatkowym paskiem NATO i z COSC limitowana do 300 sztuk.





       

       


       

    • Przez marpac
      Witam wszystkich klubowiczów  chce kupić zegarek do koszuli , garnituru po setkach przejżanych zegarków w moim budżecie zostały mi do wyboru dwa modele.Za kilka dni mam urodziny muszę się spieszyć a nie mogę się  zdecydować miedzy atlantic worldmaster cosc,  a  Epos 3501.132.20.18.25.pierwszy biała tarcza drugi srebrny oby dwa na pasku. Pomóżcie może są wśród was użytkownicy tych modeli. Obydwa w podobnej cenie.


    • Przez jozek88
      Witam. Zakupiłem zegarek Epos Verso 1, z racji , że to.kij pierwszy automat(na pewno nie ostatni 🙂 ) mam kilka pytań, których z racji braku czasu i pospiechu nie zadałem w salonie. Jak dbać o taki zegarek? Co ile czasu powinien być oddany na serwis(jakies przepatrzenie mechanizmu itp.) Zegarek bede nosił sporadycznie, kilka-klikanascie razy do roku,  czy powinien być mimo to regularnie nakrecany czy w okresie nieużytkowania nie pracowac? Wgl ile takie zegarki się nakreca? Do zdecydowanego oporu czy już przy cięższym kreceniem koronki to jest max? Sory za podstawowe pytania ale z racji, że to.moj pierwszy taki zegarek jestem zielony w temacie. Pozdrawiam
    • Przez zakrzutek
      Dzień Dobry,
       
      sprzedam pięknego BALLa, żadne zdjęcia nie oddadzą jak wyjątkowy jest ten zegarek na żywo, tarcza, indeksy, wskazówki, bransoleta, mega.
      Niestety w związku z rotacją kolekcji i posiadania innych Balli oraz przede wszystkim ➡️ za małej bransolety jestem zmuszony sprzedać właśnie ten model.
      Kupiłem go od samuraja jako "prawie nienoszony" i tak też wygląda, u mnie raz na ręku, ale niestety 18cm to minimalnie za mało do komfortowego noszenia
      Stan oceniam na 8,5/10 głównie ze względu na krótszą bransoletę i mikro włoskowate ślady na bransolecie, sprzedaję wszystko co na zdjęciu, mogę dołożyć ewentualnie dokument opłacenia vatu i cła.
      Wszelkie dane dostępne w necie, najważniejsza to, że zegarek ma super uniwersalny rozmiar 40mm.
      Cena to 5200 4700 4500 za cały komplet jak na zdjęciach, ewentualnie mogę sprzedać za 4900 4400 4300 sam zegarek bez pudełka, wysyłka w cenie. Odbiór osobisty możliwy.
       

       
       



       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.