Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Masu

Konkurs fotograficzny Grudzień

Recommended Posts

Klasyka gatunku. Cyknałem z 40 zdjęć. Spakowałem wszystko i rozebrałem scenerię. Wybrałem z 8 fotek do poprawek, z tych 3 mi się najbardziej podobały, potem spytałem się narzeczonej, która według niej i co? I oczywiście mamy faworyta, ale "gdybyś miał zegarek ułożony tak jak na tym drugim, ale resztę tak jak na tym pierwszym, to by było idealnie".  Ręce opadają. Teraz też uważam, że powinienem zrobić fotkę jeszcze raz, ale nie dość, że rozłożenie wszystkiego to z 20 minut to jeszcze noc już nadchodzi i światła brak... Uwielbiam fotografię :D 

A no zrobienie zdjęcia to jedno ale później wybrać to jedyne to jest dopiero dylemat :)

📸

A no zrobienie zdjęcia to jedno ale później wybrać to jedyne to jest dopiero dylemat :)

Najgorsze jest to, że rzeczywiście każdemu coś brakuje. Może kilka razy miałem tak, że miałem jasnego faworyta, przeważnie zawsze są ciężkie wybory :)

A no znam to, ale widzę że nie tylko ja konsultuje jaką fotę wybrać ;] jestem ciekaw prac, jakie będą pomysly w tym temacie

Edited by lysolek007

📸

Haha, to jest chyba dość częste, ze "artysta" musi zaczerpnąć opinii kogoś postronnego :)

Kurcze, im dłużej patrzę na tę fotkę co zrobiłem tym bardziej myślę, że zaraz to poprawię bo mnie krew zaleje :D A jak nie dziś, to w następny weekend spróbuję.

No właśnie ja też mam problem, bo zebrać się nie mogę, a wszystkie świąteczne gadżety wyciągane są u mnie praktycznie dopiero 23.12 razem z choinką ;(

Nie byłoby może możliwości przedłużyć konkursu do Wigilii? :D

No właśnie ja też mam problem, bo zebrać się nie mogę, a wszystkie świąteczne gadżety wyciągane są u mnie praktycznie dopiero 23.12 razem z choinką ;(

Nie byłoby może możliwości przedłużyć konkursu do Wigilii? :D

Co prawdą naszą niepisaną zasadą jest przesuwanie terminu, ale w tej edycji od razu daliśmy dłuższy czas :) Tak więc będziesz musiała się wysilić i zaskoczyć resztę domowników świątecznym falstartem :)

Na weekend byłem w centrum handlowym na zakupach...i powiem Wam, że w tym konkursie chciałbym wystąpić (już wcześniej chciałem, ale brakło energii), ale w sumie...mogę być nawet przedostatni :D Mamy jeszcze trochę czasu, także jakąś fotkę ustrzelę  :ph34r: 

Na weekend byłem w centrum handlowym na zakupach...i powiem Wam, że w tym konkursie chciałbym wystąpić (już wcześniej chciałem, ale brakło energii), ale w sumie...mogę być nawet przedostatni :D Mamy jeszcze trochę czasu, także jakąś fotkę ustrzelę :ph34r:

No i takie deklaracje to ja rozumiem :) A jak pamiętam Twoje fotki z pojedynków między użytkownikami to na pewno nie będziesz na szarym końcu :)

Tak więc będziesz musiała się wysilić i zaskoczyć resztę domowników świątecznym falstartem :)

No dobrze, to coś może wymyślę w ten weekend. Dam z siebie wszystko! :D

No dobrze, to coś może wymyślę w ten weekend. Dam z siebie wszystko! :D

Po ostatniej edycji wiem, że stać Cię na wiele - masz wysoko zawieszoną poprzeczkę :)

I ja już zaczęłam gromadzić dekoracje do zdjęcia, może do końca tygodnia nazbieram wszystko

Został tydzień na nadesłanie prac. Mam nadzieję, że w weekend nasza skrzynka pocztowa się zapcha :)

Przypominam, że dla 3 najlepszych prac przewidziane są klubowe kalendarze zegarkowe 2020.

I jak tam Koleżanki i Koledzy? Jesteśmy bardzo ciekawi czym jeszcze nas uraczycie w tej edycji:-)

Ostatnia niedziela przed rozpoczęciem głosowania to idealny moment żeby cyknąć swoją świąteczną fotkę z zegarkiem i zgarnąć klubowy kalendarz!

aENal4P.jpg

Ale świątecznie nam się zrobiło w skrzynce mailowej Zostały ostatnie dni na nadesłanie pracy, może między myciem okien a pieczeniem pierników coś ustrzelicie

Ostatnie godziny na nadesłane pracy. O 22 zamykamy skrzynkę na listy i ruszamy z konkursem!

I skrzynka zamknięta! :)

A tak na serio, to właśnie robię posta z ankietą, za 15 minut będzie.