Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Olciakk

Użytkownik
 • Content Count

  345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

293 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Czytam i myślę... Myślę... Co z zegarkami ma wspólnego faktura VAT? Może znajdę jakieś rachunki z zakupu 🤔
 2. O super, dziękuję za wszystkie głosy! Bardzo ładne zdjęcie Masu Jak wygląda klasyfikacja generalna na ten moment? Zgubiłam poczucie czasu i nie wiem - kiedy ma być roczne podsumowanie?
 3. O kurcze Właśnie mi uświadomiłeś, że to ja sama go wymyślałam, zdążyłam zapomnieć xD
 4. @Szpindlakfan jak pięknie opisane, dzięki!!! Mega ciekawa sprawa
 5. Dopiero ogarnęłam, że już po konkursie xD Dziękuję za głosy! Od razu wiedziałam że ten zegarek będę fotografować, ma bardzo ładną patynę, daje fajny srebrzysty poblask. A generalnie patyny nie lubię w zegarkach. Mnie wyjątkowo spodobało się zdjęcie @Gio, podobała mi się asymetria i fajny dobór tła. @Szpindlakfan co to za zegarek na zdjęciu? Jaką funkcję spelnia ta tarcza we wnętrzu?
 6. Negocjacje zakończone, orzeł w gnieździe Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 7. Jeszcze w życiu negocjacji w tę stronę nie widziałam 😆
 8. Była jakaś inna dziewczyna? Gdzie Karotka się podziała?! 😮
 9. Woooooooooo W życiu bym się nie spodziewała! 😵qq Do roboty panowie! 😝
 10. To zaszczyt! Dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moje zdjęcie 🥰 Moje głosy w tej edycji poszły na pracę zwycięzcy @Waldzior - tak jak Masu napisał, u mnie też ten obraz dobrze odzwierciedlił hasło konkursowe Drugi głos oddałam na pracę numer 7 autorstwa @Piotoman, ujęło mnie estetycznie wykonane zdjęcie i super dobrany zegarek do tła (czy tam na odwrót😝)
 11. Nie tylko o pierwsze miejsce trwa walka, o trzecie też dwóch zawodników idzie łeb w łeb
 12. To teraz ode mnie Jak dwie krople wody Nie wszystko złoto, co się świeci Atak klonów Nowa perspektywa Rozmiar ma znaczenie Piękna i bestia Zegarek czy biżuteria? Gra świateł Skomplikowany system luster Co za dużo, to niezdrowo
 13. Dziękuję za głosy, konkurencja była spora 😉 Zegarek do mojego zdjęcia wybrałam z oczywistych względów - ma jakieś 18mm średnicy i wykonany jest w całości ze złota 18k. Faktycznie nic ze zdjęciem nie zrobiłam po jego wykonaniu, nie czułam takiej potrzeby. Jak widać mogłam jednak bardziej popracować nad szczegółami
 14. Dziękuję za fajną zabawę po ogłoszeniu tematu Wostok diabełek od razu przyszedł mi na myśl. Taki idealnie diabelski szczegół dziękuję za docenienie mojej pracy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.