Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Podróżnik

Niebieski diver do 3000

Recommended Posts

Witajcie. Kilka ładnych miesięcy temu pytałem o czarnego EDC. Ktoś mi doradził Balla i jestem zachwycony decyzją o kupnie, mimo że udało mi się go wyrwać dopiero w zeszłym miesiącu :) Liczę na to, że teraz też ktoś doradzi mi zegarek, którego wcześniej nie brałem pod uwagę.

Najlepiej byłoby, gdyby do 3-3,5k udało mi się kupić niebieskiego divera i coś do garnituru. Nie wiem tylko czy będę zadowolony z wyborów jak rozdzielę tę kwotę na dwa zegarki, zamiast kupić jeden i uzbierać na spokojnie na drugi.

Do tej pory myślałem o:

post-104390-0-23164200-1575930310_thumb.jpg

post-104390-0-84119600-1575930358.jpg

Lecz pierwszy wykracza znacznie ponad budżet, a drugi wypełnia go w całości. Szukając tańszych alternatyw wpadłem na pomysł takich dwóch:

post-104390-0-76948400-1575930458_thumb.jpg

post-104390-0-24678400-1575930477_thumb.png

Kupienie obu akurat wypełnia zakładany budżet, ale czy to dobry wybór? Nie jestem przekonany do divera na gumie, tym bardziej, że będzie on używany częściej w codziennym życiu, niż w wodzie.

Przechodząc do sedna - jeśli doradzalibyście jednak wybranie jednego zegarka, a nie dwóch to moje wymagania są określone:

- diver

- niebieska tarcza

- automat

- max 42mm

- max 3000 zł

- najlepiej na bransolecie

Z góry dzięki :)

Edited by Podróżnik

Cześć .
Szkoda że nie szukasz czegoś większego ale może tym postem przekonam Cię do tego Garfish-a . 
Producentem Polska firma Xicorr . Sam się zastanawiałem nad tym modelem na tą chwilę jest w przed sprzedaży i dużo poniżej 
Twojego limitu . Tylko wymiary są problemem 52mm szerokości . Pisałem do nich wiadomości czy znają już datę premiery ale zlali mnie .
Z tego co można wyszukać w internecie prace trwają także jeszcze wersje kolorystyczne mogą się zmienić i inne szczegóły . 
Ja kupiłem kolejnego gprb 1000 :) 

post-54817-0-82716800-1575933949_thumb.jpg

Ja bym zrobił tak, kupił teraz niebieskiego CHW i dozbierał do hamiltona :-)

No albo wybrać opcję z DH i Hamiltonem, a po dozbieraniu wymienić DH na Christophera ;)

Cześć .

Szkoda że nie szukasz czegoś większego ale może tym postem przekonam Cię do tego Garfish-a . 

Producentem Polska firma Xicorr . Sam się zastanawiałem nad tym modelem na tą chwilę jest w przed sprzedaży i dużo poniżej 

Twojego limitu . Tylko wymiary są problemem 52mm szerokości . Pisałem do nich wiadomości czy znają już datę premiery ale zlali mnie .

Z tego co można wyszukać w internecie prace trwają także jeszcze wersje kolorystyczne mogą się zmienić i inne szczegóły . 

Ja kupiłem kolejnego gprb 1000 :)

Dzięki za propozycję, całkiem ciekawe zegarki, ale zdecydowanie nie chcę wykraczać poza podane wymiary. Najwygodniej się czuje z zegarkiem 40 mm na ręce, a 42 mm to już mój max :)

Ja polecam CW, tego, którego wstawiłeś, C65 lub C60 (kwestia gustu)

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Jesli moga byc uzywki to jak dobrze ppszukasz w 3.5 znajdziesz Longina Hydro i Orienta Stara Classic.licze 2.5 LH i 1 tys OS.

Ewentualnie Glycine Sub.

Edited by Jaroslaw Jerry Esowy

Hamilton Intra Matic to OBLEDNY zegarek, bierz na bransolecie i bedziesz mial go na co dzien a po zmianie na pasek - do garnituru.

Jesli idzie o niebieskiego divera to ja bym patrzyl na Orienta Kamasu (Mako 3) w kolorze niebieskim, powinno sie udac kupic obydwa.

Jak poczekasz na wyprzedaż to zmieścisz się z CW w budżecie za nearly new, chociaż ja bym polecił C65 manual.