Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Noodles

Policzmy MM200 i 62MAS'y...

Recommended Posts

14 godzin temu, stary_p napisał:

Dzisiaj dotarł strapcode...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Jak z jakością? Zapięcie sztywne czy zapina się jak fabryczne?

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Jak z jakością? Zapięcie sztywne czy zapina się jak fabryczne?
Zapięcie faktycznie dość 'twardo' się zapina, ale i tak jestem mega zadowolny.

A którą wersję brałeś? Bo jest z gładkim zapięciem i takim karbowanym ,mam na myśli wersje szczotkowane

By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

@stary_pNiezależnie od zapięć będą chodzić ciężko. Potem Ci się ułoży jak grzybek się trochę pościera i zdeformuje. A i podokręcaj sobie mocni wszystkie śróbki co by nie mieć niespodzianki :)

@maritimeeng widzisz? Oni te zapięcia tak już zaczęli robić, qc poleciało w dół...

21 minut temu, Noodles napisał:

...qc poleciało w dół...

Albo zmienili Chińczyka, który im zapięcia robił za dolara, na takiego, który im je robi za 25 centów za sztukę. Standard wśród przedsiębiorców, którzy osiągnęli pozorny sukces. Niestety wszystkie te biznesy, jak już zdobędą jakąś tam pozycję na rynku, to zaczynają w ciula lecieć i ciąć koszty, bo wydaje im się, że na swoim zaje...istym produkcie za mało zarabiają. Cena bransolet "ori" jest wysoka, a ich jakość umiarkowanie dobra - są wycenione tak, aby zarobić dobrze, ale producent zna granicę w cięciu kosztów i wie, czego robić mu nie wolno.

3 minuty temu, clusca napisał:

Albo zmienili Chińczyka, który im zapięcia robił za dolara, na takiego, który im je robi za 25 centów za sztukę. Standard wśród przedsiębiorców, którzy osiągnęli pozorny sukces. Niestety wszystkie te biznesy, jak już zdobędą jakąś tam pozycję na rynku, to zaczynają w ciula lecieć i ciąć koszty, bo wydaje im się, że na swoim zaje...istym produkcie za mało zarabiają. Cena bransolet "ori" jest wysoka, a ich jakość umiarkowanie dobra - są wycenione tak, aby zarobić dobrze, ale producent zna granicę w cięciu kosztów i wie, czego robić mu nie wolno.

Dokładnie tak. Na tą chwilę kupując ze strapcode trzeba się z tym liczyć, że jakość poleciała w dół. Takie rzeczy jak spasowanie endlinków, gwinty śrubek, zapięcie - z czymś na bank będzie problem. Tak jak piszesz, "byznes" im pyknął to się cięcia zaczęły. A negatywne komentarze na ich stronie są usuwane :D

A którą wersję brałeś? Bo jest z gładkim zapięciem i takim karbowanym ,mam na myśli wersje szczotkowane
Kupowałem na longisland watches - tam do wyboru byl jedynie jubelee i to:
1586883dd7610a4b1a6248d8f5306737.jpg

Nie jestem perfekcjonistą, więc zapięcie nie jest dla mnie problemem, szczególnie że nie zdejmuję często zegarka - chyba, że zmieniam go akurat na kolejny z pudełka:)

Kupiłem zegarek na gumie, która strasznie mi nie leżała, więc nosiłem na skórze z morellato, ale w ogóle nie jestem fanem pasków - poza zegarkiem do garnituru. Stąd miałem wybór albo szukanie oryginału od Seiko albo strapcode. Padło na strapcode, bo po pierwsze oryginał jest droższy, po drugie mam SARB033 i bransoleta jest najsłabszą rzeczą w tym zegarku.

Gdybym kupował rolexa, omega etc. to oczekiwałbym czegoś innego, ale do 62mas uważam, że jest naprawdę ok - micha mi się cieszy od wczoraj jak na niego patrze na nadgarstku, a to chyba najważniejszy wyznacznik, bo jeszcze zanim zamówiłem bransoletę zastanawiałem się czy go nie puścić w rynek:) a teraz zostaje ze mną:)