Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sandinista

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

186 profile views
 1. Nie bardzo rozumiem. Rodzaj paczki to TPI( tracked packed International)
 2. Cześć,Czy ktoś mógłby doradzić w sprawie przesyłki z Kanady Wyjechała wg trackingu z Montrealu 30.04 i nic się nie zmieniło.Dostawa miała być na 8.05. Na poczcie nie mogę złożyć reklamacji tylko nadawca. Na stronie kanadyjskiej tak samo,ticket można założyć tylko dla przesyłek lokalnych. W paczce jest zegarek od Makary
 3. Po zmianie paska zegarek zyskał dwukrotnie na wartości[emoji6]
 4. Do mnie dotarł taki sam i chodzi jak zły. Po dobie +- 2sek . Może zagram w totka[emoji6]
 5. Czy możecie podpowiedzieć gdzie dostanę tego typu pasek? Zdjecie ze strony H2O watches. Chciałbym żeby był w troche bardziej przyjaznej cenie. A może któryś z forumowych fachowców wykonałby taki wzór?
 6. Żona miała 208 z tym silnikiem jako auto zastepcze przez 5 dni. Fajnie przyspiesza jak sie budzi turbo ok 2 tys , ale niemiła niespodzianka spalanie powyżej 8 l podczas mieszanej jazdy dojazd do pracy 10 km. W hyundaiu było co najmniej 1 litr mniej przy 4 cylindrach.
 7. To i ja się dołączę do sagi. Prawdopodobnie też będę mial szkodę całkowitą na i20 . Co w tej klasie polecacie. Jako zastępczy żona do dostała peugeota 208 i podoba jej się,ale cena mniej ,zresztą bedzie nowy model. Auto nowe ok 45 tys. Coś polecicie czy od razu ustawić sie w kolejce po yarisa[emoji6]?
 8. Kable ok ale zwierz był uprzejmy wpie...ć całe wygluszenie maski
 9. Kret ,upolowany przez kunę i porzucony. Tak to jest jak się nie zagląda pod maskę zbyt często,bo i po co
 10. Nie umiecie w brudne silniki[emoji12]
 11. Jeśli jesteś zainteresowany, to u nas w firmie pod koniec roku będzie do wzięcia GS 450h z niewielkim przebiegiem z ostatnim porzadnym silnikiem czyli 3.5 l V6.
 12. Potraktuje to jako żart
 13. 54 zł w Krakowie,ale koło mialem zdjete i dowiezione do fachmana[emoji6]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.