Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Gekkou

Szukam koperty

Recommended Posts

Witam,

Szukam koperty o średnicy 27,8cm, od strony mechanizmu.

Średnica od strony tarczy wynosi 29cm.

post-97048-0-46991800-1581443171_thumb.jpg

post-97048-0-24171200-1581443192_thumb.jpg

Edited by Gekkou

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By MichalD
      Hej,
      Dzisiaj niestety zauważyłem, ze mój niedawno kupiony EPOS ma defekt - zarysowanie, lekko wyszczerbioną kopertę - czuć to pod palcem, delikatny odprysk.
      Pokazuję na zdjęciu. Wydaje m się, ze musiałem gdzieś zahaczyć w ostatnich dniach

Czy można to naprawić? wypolerować? Niby to niewielki defekt, ale mocno mnie to irytuje, bo zegarek został kupiony 2 miesiace temu i już taka przykra historia...
      Czy taki zabieg robią zegarmistrzowie w Warszawie? Pan z Ząbkowskiej lub Pieknej czy do tego potrzebny jest inny specjalista? Jaki może być orientacyjny koszt takiej usługi?

Dziękuję z góry za pomoc.

• By Bugajov
      Witam,

jestem w posiadaniu zegarka G-Shock GA-150 w kolorze białym. Jednak zegarek bardzo szybko zżółkł i nie da się go niczym doczyścić, nie chcę znowu mieć tego problemu po paru miesiącach i chciałem wymienić pasek oraz bazel na kolor czarny. Jednak nie mogę nigdzie znaleźć tarczy, ani niczego o możliwości jej wymiany, wiecie coś na ten temat? 

Jeśli tarczy nie da się wymienić to chciałbym poznać Waszą opinię nt. wyglądu tego zegarka w czarnym kolorze, jedynie z białą tarczą. Ponieważ wydaję mi się, że będzie wyglądać to tandetnie, ale może tylko mi się wydaje. 

Pozdrawiam
    • By kfadrat_
      Mam prośbę do znawców tematu o informację co oznaczają zaprezentowane cyferki na deklu.
      Sześciocyfrowy numer to najpewniej oznaczenie roku produkcji czyli 1910-1920
      A pozostałe?

Szukałem na forum ale nie ma poradnika o oznaczeniach. A może nie umiałem znaleźć?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.